Balanční klekačka Rikko je luxusní!!!!! Opravdu předčila moje očekávání - po měsíci, kdy už jsem nemohla pořádně z důvodu velkých bolestí zad pracovat jsem pracovala bezbolestně - a to hned jakmile jsem uklekla.
    Objednávka vyřízena do 1 dne.

• Komunikace, ochota poradit

• Ochotní,a vše vysvětlí

• Velká spokojenost
    • Kvalitní zboží
    • Doporučuji

• Rychla reakcia na poptavku,
    • objednavka dodana na cas.
    • Nedodrzali vlastnu cenovu ponuku
    • neseriozne jednanie

Firma mi poslala cenovu ponuku na dopravu a vynos nabytku az do bytu, ale pri dodavke som musela zaplatit namiesto 550 Kv 2900Kc. Na moju prvu reklamaciu reagovali rychlo a slubili vratenie preplatku k tomu ale nedoslo, po viacerych urgenciach mi vratili 600Kc. Urcite nedoporucujem nakupovat v tomto obchode.

Reakce obchodu EMKOnábytek.cz

Vážená paní Lacková, jak jsme již psali, reklamaci na cenu přepravy stále řešíme s přepravcem. Celou částku jsme Vám již na účet vrátili. Hezký den, tým EMKO

• rychlá komunikace, dodání do 2 dne

Nakupovala jsem poprvé na doporučení a určitě ne naposledy.Vše došlo podle mé představy.Určitě doporučuj.i

• Přehledná nabídka na webu, rychlé jednání a dodání perfektní.
    • Mohu jen doporučit.
    • Žádné

Přehledná nabídka na webu a je z čeho vybírat, příznivé ceny.

• Rychlé jednání ad doání zboží.

Zboží bylo poškozeno, ale podle mého názoru to byla chyba přepravce. Obchod peníze bezodkladně vrátil. Proto doporučuji.

• Rychlá komunikace, rychlé dodání a pomohli mi zboží naložit do auta.

Určitě to není poslední nákup.

• pomahaji vam,jak to jde.ja hledala kreslo v urcite barve,aoni hledali taky.kdyz se to nepovedlo,poslala jsem jim mou predstavu a byli schopni mi ho poridit.trvalo to o tyden dyl,ale ja jsem nadmiru spokojena.barvy presne jak jsem chtela.staci jim ukazat stranku,kde to njit a oni vam vyjdou vstric,jak to bude mozne.dekuji.Vesela

• Informace o dodání,zboží nadherne zabalené a presne dle popisu.

Pružnost

• Přehlednost zboží, široký sortiment, dobrá komunikace obchodu

Nakupovala jsem zde poprvé a jsem plně spokojená. Obchod mohu doporučit ostatním zákazníkům

Vaše hodnocení nás velmi potěšilo :), Děkujeme

• dobré ceny, přehled o stavu dodávky
    • u židle k pc se trochu lišila barva zelené u opěrky, něz byla na obrázku

jinak o.k.

• Všem mohu jen a jen doporučit výborná komunikace a vše kolem proběhlo jak asi malokde -jsem naprosto spokojen jen tak dál -ještě jednou dík Franek Rudolf z Havířova

Vše na 1

• kamenný obchod, možnost vidět nábytek nebo vzorky látky
    • nevím

velmi vstřícní prodejci, zcela jiný přístup k zákazníkovi než v řetězcích typu Asco, XXLutz apd.

Reakce obchodu EMKOnábytek.cz

Velmi děkujeme za Vaše hodnocení, moc nás potěšilo ;-)