Obdrzel jsem jine dalkove ovladani k televizi LG nez co jsem si objednal. Budu vracet zbozi zpet.

Reakce obchodu emerx.cz

Dobrý den. Z naší strany k žádnému pochybení nedošlo. Poslali jsme ten ovladač, který si zákazník objednal. Nedoporučovat obchod, když sám špatně objednám, je dle mého názoru nefér.

• celkem rychlost dodání
    • nekvalitní zboží

Objednal jsem si LED sadu 5m s ovladačem. Po vyzkoušení na stole vše fungovalo asi až na pátý pokus, kdy jsem zjistil nedokonalý kontakt mezi zdrojem a přijímačem RF přesto, že se jedná o klasické propojení napájecími konektory. Přesto jsem pásek nainstaloval na postel. Konektory jsem bohužel "ladil" čtvrt hodiny, než se vodivě propojily. Navíc jsem po jednom dnu po nalepení ráno pásek našel ležet z poloviny na zemi z důvodu nekvalitního lepidla na pásku, přesto, že se jedná o 3M pásku....zboží z tohoto obchodu proto nedoporučuji!

Reakce obchodu emerx.cz

Dobrý den. Jestli byl špatný kontakt v konektorech tak se omlouváme , mohl jste sadu reklamovat. Sadu bychom vyměnili. Čo se týče lepící pásky, tak sám píšete, že se jedná o 3m pásku - žádná kvalitnější není. Proto bych tipoval na podklad. Někdy se prostě stane, že páska nedrží a je potřeba použít lepidlo.

Ovladač nefunguje.

Dobrý den
    Pokud si ovladač špatně vyberete, tak nefunguje. To ale není naše chyba :-)
    V popisu je napsáno jaký ovladač naše náhrada nahrazuje.

• Přehledný
    • Není u výrobku napsáno, že je dodací doba např. měsíc

Objednal jsem si
    Pioneer AXD7620 originální dálkový ovladač
    Náhradní vodivé plošky pro opravu dálkových ovladačů
    ale již nikde u položky ovladače nebylo napsáno, že vám ho dodají za 1 měsíc.
    Ale snad ho aspoň dodají, zatím budu čekat, ještě 3 týdny :)

Reakce obchodu emerx.cz

Dobrý den. U výrobků u kterého předem neznámé dostupnost ji nemůžeme uvést. Po objednání jsme vás o době dodání informovali a vy jste s ní souhlasil.
    Bohumil Veselý EMERX team

• Výrobek nemá český popis a návod. Nabíjecí kabel není opatřen koncovkou do zásuvky.

Komunikace s obchodem je dobrá, ale mám výhrady k nedostatkům, které jsem uvedla výše.

Reakce obchodu emerx.cz

Dobrý den. Nabíjecí kabel nemá být opatřen koncovkou do zásuvky. Lampa se nabíjí z USB konektoru. Pokud v balení nebyl návod, omlouváme se, asi ho tam dodavatel zapomněl dát. Stačilo nám však normálně napsat nebo zavolat a my bychom ho doposlali.
    Pokud nám to nedáte vědět, nemůžeme vám pomoci.
    Bohumil Veselý EMERX team

ovladac dorazil ale uplne jinej nez jsem si objednal

Reakce obchodu emerx.cz

Dobrý den. Z naší strany k žádnému pochybení nedošlo. Poslali jsme přesně ten ovladač, který si zákazník objednal. Pokud něco spletu, nejjednodušší je svést to na obchod. Mnohem lepší by bylo, napsat nebo zavolat prodejci, že mi přišel jiný ovladač než jsem chtěl a domluvit se na výměně.
    Veselý

• Zboží objednáno před 12 dny a nic.Nekomunikují,až teprve na můj dotaz mi odpověděli,ale na úplně cizí číslo objednávky (číslo mé obj. jsem uvedl)...Na další dotaz už nereagují ...!!! v V obch, podmínkách uvádějí,v případě ,že není zboží sladem BUDEME VÁ S INFORMOVAT !!!!

NEDOPORUČUJI !!! 14 dní mám prac. notebook díky této situaci vyřazen ....a to ještě neskončilo ...!

Dobrý den.
    Je zde několik nepravd, které je potřeba uvést na pravou míru. 1-Informaci zda je nebo není zboží skladem u tohoto zboží v obchodě nemáme. 2- informace o dostupnosti přišla zákazníkovi ihned po objednávce. Protože nijak nereagoval, brali jsme to jako souhlas. 3- na všechny emaily jsme zákazníkovi ihned odpověděli a zákazník nám na ně taky. Vše máme samozřejmě zadokumentované. Naposledy jsme ho včera informovali, že zboží dnes odešleme. I když musím přiznat, že doba pro vyřízení objednávky byla delší než je u nás obvyklé, zákazníka jsme informovali. Zboží se bohužel někde zdrželo.
    EMERX team

• Nekvalitěn zabaleno zboží poškozeno při dopravě!!!!!

Reakce obchodu emerx.cz

To by mě opravdu zajímalo které zboží v balíku mohlo být poškozeno, že nám ani zákazník nedal vědět. Zboží jsme zabalili do krabice a v objednávce byly samé nerozbitné věci. Izolační pásky, krycí PE fólie, mačeta, kleště..
    Pokud krabici dopravce poničil jistě to není důvod k nedoporučeni obchodu.
    Bohumil Veselý EMERX team

• Ani jeden ze 3 ovladacu predator nemel kabel, ani baterie, ani navod. Obj.c.:557 73 0205. Asi nekdo setril, bez tohoto prislusenstvi stoji 269 tj. 3 x 90 = 270 Kc nekomu za nehty na 1000 kc nakupu - fakt dobry.

Reakce obchodu emerx.cz

Dobrý den. Pokud jste si objednal ovladače s příslušenstvím a přišli bez, je to samozřejmě chyba některého kolegy. Stát se to může, jsme jen lidé. Úplně stačí zavolat nebo napsat a my to samozřejmě dopošleme. Nevidim v tom problém. Když nám to ale nedáte vědět, nemůžeme to řešit.
    Bohumil Veselý EMERX team

Dálkové ovládání nepracuje, jak má. Funkce k ovládání jsou nelogicky rozházeny po celém ovladači a obsluha hifi je potmě nemožná.

Dobrý den
    Kvalita dopravy 0,5 z 5 bodů? - zboží vám bylo doručeno do 48 hodin. Celková spokojenost s obchodem 0,5 z 5 - vaše objednávka byla odeslána ve stejný den kdy jste zboží objednal. Kde je tedy nějaká chyba naší práce?
    Pokud nejste spokojen se zbožím, můžete zboží vrátit- tuto službu jste nevyužil. Přesto haníte naši práci.

EMERX team

• Bylo mi dodáno jiné zboží než jsem objednal. PŘÍKLAD:originální ovladač byl nahrazen univerzálním ovladacem, který stál cca o 150kc méně,ovšem já platil ORIGINÁL Ale. Nechám to být, funguje a já nemám energii řešit 150 Kč jen to hodnocení trochu pospinim

Reakce obchodu emerx.cz

Opět se musím pozastavit nad tím, jak někteří lidé na internetu nakupují zboží. Vidí obrázek, nic nečtou a objednají. Bez toho aby věděli co vlastně objednávají. Já bych si takto nikdy nic nekoupil.
    V obchodě je samozřejmě uvedeno vše potřebné, k tomu aby zákazník věděl jaký ovladač mu přijde.
    Původní dálkový ovladač byl nahrazen novějším modelem. Jedná se stále o originál, ale jiného tvaru se stejným popisem tlačítek. Originální náhrada je v obchodě vyobrazena a informace je tam uvedena.
    U naší strany tedy k žádnému pochybení nedošlo :-)
    EMERX team

• Prý nekomunikuji. Neumí číst mejly. Asi jim to vlezlo do spamu a mě zruší objednávku. Pracuji dost dlouho do noci a nějaké volání v práci, nemužu zvednout.
    • A nejlepší je, že jsem to chtěla poslat na poštu. Napsala jsem jim to přímo do dodání adresy a oni se ještě zeptají, jestli to chci poslat na poštu, nebo domů. Jasně, že jsem jim odpověděla a napsala, že na poštu, mají to v objednávce. Asi neumí číst !!!!!!!!!!!!!!!
    • Běžte někam......

Dobrý den
    Nikdy neposíláme objednávku zákazníkovi, se kterým se nejde spojit. Této zákaznici jsme zrušili 2 objednávky, protože nezvedala telefon a ani neodpověděla na několik našich emailu, jak s dotazy na zboží tak s dotazem na doručení. Bohužel se najde spousta podvodníků kteří objednávají zboží jen tak pro zábavu. My pak platíme zbytečně poštovné a další výlohy. Pokud se nejde se zákazníkem spojit týden, objednávku musíme zrušit. Dá se předpokládat, že by se se zákazníkem nemohl spojit ani dopravce a zboží by se vrátilo.

• Funguje
    • produkt vydávaný za originální není originál je čínská kopie
    • čínská kopie vydávaná za originální ECG ovladač

Rozhodně nedoporučuji tento obchod objednal jsem si originální ovladač ECG ... sice dorazil ovladač stejný jako originál a funguje ale je to jen čínská kopie ovladače která je prodávána za cenu originálního ovladače ... díky tomu že to byl dárek a fungoval nebyl čas řešit reklamaci

Reakce obchodu emerx.cz

Dobrý den. Taková věc se u nás stát nemůže. Tento zákazník vyjádřil svůj názor, bez toho aby si věc ověřil. Jak píše, na reklamaci nebyl čas. Celé tvrzení je samozřejmě nesmysl. Pokud je v našem obchodě u ovladače napsáno ORIGINÁLNÍ DÁLKOVÝ OVLADAČ, VŽDY SE JEDNÁ O ORIGINÁLNÍ DÁLKOVÝ OVLADAČ.
    Nikdy se nejedná o kopii. Originální dálkový ovladač tohoto zákazníka je nakoupen přímo u výrobce ECG.
    Jen pro informaci zákazníkovi. Originální ovladač je samozřejmě vyroben v Číně, kde jinde?
    EMERX team

• široký výběr pilotů k nejrůznějším přístrojům
    • nesouhlasí u čeho ten pilot SKUTEČNĚ JE FUNKČNÍ :(((

Vytáhl sem starší satelitní přijímač eM 200CR, originální dálkové už moc nešlo /Power,Volume/ a tak sem hledal náhradní...BOHUŽEL sem našel zde MYLNOU INFORMACI, že náhradní ovladač PREDÁTOR je i k tomuto přístroji....Asi to jen tak dopsali a NAZDAR..:((( ZKLAMÁNÍ, které se moc často u e-shopů nestává.....

Dobrý den
    Pokud opravdu došlo z naší strany k chybě, není to žádný neřešitelný problém. Stačí zboží zaslat do 20 dnů zpět a my zákazníkovi vrátíme peníze. Stát se to může, ale pokud nemáme ovladač zpět, nemůžeme hodnotit, kde se stala chyba.

• doprava PPL

vstřícný přístup zaměstnankyně emerxu ale absolutně nespolehlivá doprava - 6.3. 2018 zaplacená doprava PPL - nedoručeno ani po 4 urgencích, ze stany emerxu předáno poště - 15.3. česká pošta oznámila že bude doručovat balík do ruky 13 - 19 hod, vzala jsem si volno a marně čekala, druhý den ve schránce oznámení že nebylo možné doručit ať si to vyzvednu na poště !!!

Reakce obchodu emerx.cz

Škoda, že na místo dopravců tato zákaznice nerecenzovala náš přístup k jejímu problémů. Po té co jsme se marně snažily donutit PPL aby balík doručilo, jsme ji ho poslali na naše náklady znovu poštou. Se zákaznicí jsme komunikovali telefonicky aby věděla jak vše probíhá. Takže z naší strany velká snaha o vyřešení problému a za to 10% a nedoporučení obchodu. :-)
    Vzhledem k tomu, že jsme se od obou dopravců dozvěděli, že na zákaznici se nedalo dozvonit, nebyl nakonec problém ani u těch dopravců.
    EMERX team

• možnost správneho výběru produktu
    • žádná garance dodání do 24 čí 48 hodin.....

Vím, že za to Vy nemůžete, ale má to vliv na mou spokojenost s obchodem

Reakce obchodu emerx.cz

Zvláštní, nevím přesně o co zákazníkovi jde. Ovladač si objednal 15.2. v 16.33. Odeslali jsme ho 16.2. v 8.31 což je cca 11 hodin po objednání. Nic rychlejšího již v záloze nemáme :-)

• komunikace
    • pošlou jiný produkt než který si objednáte - vcelku zásadní vada

Abych to shrnul pro nezasvěcené. Na webu emerx.cz jsem našel, že existuje ovladač na moji tv s hlas. ovládáním. Doslova se psalo- že ovladač "A" za 1195 Kč byl nahrazen ovladačem "B" za 1199Kč- s hlas. ovládáním. Udělal jsem objednávku na "Béčkový"ovladač a po 10ti dnech dorazil ovladač "A" a světe div se za 1199Kč. Ani mě tak nemrzí 4 koruny jako spíš to, že mi nikdo neřekl že mi mění objednávku na jiný ovladač než který jsem si objednal. Takže vracím :)

Reakce obchodu emerx.cz

Není na světě člověk ten který by se zavděčil lidem všem. :-)
    Nu což zákazník má ovladač který patří k jeho televizoru a přesto je nespokojen.
    EMERX team

Hrozná kvalita zboží, druhá jakost.

Dobrý den
    - Toto má být recenze kvality práce obchodu, nikoliv zboží.
    -Volba byla na vás. Pokud si vyberete tu nejlevnější možnost ( replika ovladače) nemůžete očekávat stejnou kvalitu jako u originálu nebo u naší náhrady PREDÁTOR, které jsou mnohem dražší a také kvalitnější.
    - Každý zákazník má možnost zboží vrátit, pokud není spokojen. Jestli jste tuto možnost nevyužil, je zbytečné hanit obchod, že špatně pracuje.
    EMERX team

• rychle vyřízená objednávka i doručení
    • i když popisu produktu výslovně uvádí číslo ovladače, který bylo třeba nahradit, tak došlý funguje omezeně - nejde teletext,guide-popis programů

Reakce obchodu emerx.cz

Žádný prodejce nebude prodávat zboží o kterém ví, že nefunguje. Vzhledem k tomu, že těchto ovladačů jsme prodali desítky, bez jakýchkoliv reklamací, problém nejspíš bude někde jinde.
    EMEX team

Sice zboží nabízejí, ale zatím nedorazilo.