Dlouhá čekací doba na odeslání 5-6 dnů. Zboží jsem nakonec objednal jinde a bylo mi odesláno hned v den nákupu.

Dobrý den.
    Dostupnost zboží je u zboží, napsaná. Stěžovat si tedy po objednání na dlouhou dobu dodání je přinejmenším nesmysl.
    Zákazník ví dopředu jak dlouho asi bude čekat.

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Zboží (dálkový ovladač Predator Emerx Kaon KCF-SA700PCO náhradní) je hrozné na ovládání, odezva je buď přehnaná nebo žádná, minimální nebo přeskakuje. Je potřeba použít velkou sílu, aby vůbec reagoval, někdy přeskočí i několik kanálů najednou.

Nechci snižovat hodnocení obchodu, ale tohle zboží bych podruhé rozhodně nekoupil!

Reakce obchodu emerx.cz

Dobrý den. Pokud je ovladač vadný, je na něj záruka. Zákazník nevyužil záruku ani možnost vrácení zboží. Pokud by zboží reklamoval, problém bychom vyřešili. Ovladač má doma již 3 měsíce.
    Přesto nedoporučuje náš obchod i když jeho objednávka byla vyřízena během 24 hodin.
    EMERX team

Ovládač není plněhodnotný s originálem. Rozmístění a velikost některých často používaných tlačítek je nevyhovující komfortnímu užívaní. Je to hold univerzál . Již bych si takový nekoupil.

Reakce obchodu emerx.cz

Ovladač který si zákazník objednal má všechny funkce jako původní. Je to náhradní ovladač není tedy vzhledově stejný. ( chápeme, že starší lidé se v něm ze začátku nevyznají) Originál se již koupit nedá. Zákazník by tedy musel vyměnit celý přístroje.
    Jen je záhadou, proč zákazník nedoporučuje náš obchod. Zboží jsme odeslali ve stejný den kdy objednávku učinil a měl ho doma druhý den.
    Naši práci jsme tedy odvedli na výbornou.
    EMERX team

Dle webových stránek měli zboží na skladě, ale ve skutečnosti ne. Objednávku jsme po týdnu zrušila.

• Objednaný ovladač, byl doručen v pořádku. Objednané baterie nebyly doručeny, po tel. rozhovoru prý dopošlou a nic :).

Reakce obchodu emerx.cz

také vám přejeme pěkné vánoce. Tuto objednávku jsme vůbec nevyřizovali, protože si zákazník vybral platbu předem ale nikdy ji nezaplatil.
    EMERX team

Prosím o zaslání Českého návodu k ovladači PREDATOR. Nikde jsem ho zatím nenašel, a ty 2 lístky které jsou přiložené k ovladači, nedovedu použít. Děkuji případně i za informaci kde si Český návod k použití mohu stáhnout. Chtěl jsem a potřebuji ovladač pro TV SENCOR SLT 2218 DVBT,
    s PC nejsem velký kamarád.
    Děkuji, Standa 75 roků.

Dobrý den
    Návod byl k ovladači přiložen. V něm je vše napsáno a vysvětleno. Pokud zákazník v 75 letech návodu nerozumí, jistě to není naše chyba.
    Kdyby se nám ozval, určitě bychom mu poradili. My jsme svoji práci odvedly bezchybně. 26.11. objednáno a 26.11 odesláno. 27.11 doručeno.
    EMERX team

Ovladač přišel záhy. Bohužel je nefunkční - nelze nainstalovat. Uvítala bych podrobnější návod. Strnadová

• Ovladač k TV Sencor mi pro HiFi věž Sony nebyl naprogramován pod tlačítkem AUX,ale pod SAT a orig.ovladač k TV Tomson má obráceně ovládání zvuku:-¨tlačítko,,-"zvuk přidává a,,+"ubýrá,ale už jsme si zvykli.

Reakce obchodu emerx.cz

Je neskutečné jací dokážou být někteří lide. Zákazník na nás měl spoustu dotazů abychom mu vyhledali ovladače. Strávili jsme spoustu času abychom mu vyšli ve všem vstříc a potom toto?
    Hrůza. Je zcela jedno pod jakou předvolbou ovladače predátor je nahraný jaký přístroj, na funkci to nemá vliv. Ovladač Thomson byl originál , my jsme ho nevyrobili, nemůžeme tedy za to, že byl špatně vyroben. Se zákazníkem jsme o tom mluvili a rozhodl se že si ho nechá. Za tuto recenzi by se měl zákazník stydět, nu což.

lžou

Dobrý den.
    Když nám dáte 10%, měl by jste napsat proč. Pokud máte s objednávkou nějaký problém a nikomu, dokonce ani nám to neřeknete, nemůžeme vás problem vyřešit.
    Bohumil Veselý EMERX team

Objednávka vyřízena velice rychle, ovšem ovladač s televizí nekomunikuje

Reakce obchodu emerx.cz

Pokud ovladač nefunguje, nemusí to být naše chyba. Existují celkem 3 typy ovladačů pro tento model .
    Zákaznice nám také nijak nedala vědět, že má s ovladačem problém, situaci jsme tedy nemohli řešit.
    Nejjednodušší je však hanit prodejce, než přiznat chybu nebo situaci normálně řešit.
    EMERX team

Nevěřit, že i když to jinak vypadá - je to totéž....

Reakce obchodu emerx.cz

Dobry den. Bohužel nevíme o co přesně zákazníkovi jde. Náhradní ovladač si sám vybral i když si mohl koupit originál. Měsíc ho používá a u nás si nikdy na nic nestěžoval. Svého práva na vrácení zboží či reklamaci také nevyužil. Obávám se že problém nebude na naší straně.
    Bohumil Veselý EMERX team

potvrzení objednávky mi přišlo 16.7.2019. O odeslání mě měli informovat do 10 dnů. Zatím nemám ani zboží, ani žádné info o odeslání.

za 11 dní nic nedorazilo!!!

Dobrý den.
    V tomto případě má zákazník bohužel pravdu. Jeho objednávku jsme nevyřídili, protože se nám někde zatoulala. Omlouváme se.

• Neseriózní jednání.

Objednané zbboží došlo vadné, nefuknční. Zboží jsem se snažil reklamovat, ale nikdo vůbec na moji výzvu nereagoval. Zvažuji podání podnětu pro ČOI.

Dobrý den.
    Jak jsme zjistili, zákazník zboží nereklamoval. Pouze napsal email, který jsme nečetli, protože skončil ve spamu.
    Nevyužil žádnou ze svých možností jako je vrácení zboží bez udání důvodu ( u nás do 20 dnů) Nezavolal nám aby se poradil, či neposlal zboží na reklamaci.
    Přesto nám zde píše špatnou recenzi. Přitom my nemáme pro něj co vyřizovat, když žádnou reklamaci nepodal.

• zboží přišlo
    • ale nemusí přijít v pořádku

zboží dorazilo, ale následně jsem ho reklamoval po 24h...

Reakce obchodu emerx.cz

Dobrý den. Vaší objednávku jsme odeslali v den zaplacení. Vaší reklamaci jsme bez průtahů vyřídili. ( Během 24 hodin)Svou práci jsme tedy odvedli na jedničku. Proč tedy nedoporučuje nás obchod jiným zákazníkům? Toto hodnocení práce obchodu je přinejmenším nesmyslné.
    Bohumil Veselý EMERX team

• Nabízí zboží (dálkový ovladač) které není kompatibilní s TV Toshiba.

Dobrý den.
    Ano nabízíme spoustu ovladačů, které nejsou kompatibilní s TV Toshiba.
    Na tom není nic špatného.
    Pokud máte s naším ovladačem nějaký problém stačí nám zavolat a my ho vyřešíme.
    Bohumil Veselý EMERX team

• Zbozi nechodilo, nedovolal jsem se tam, az na poctvrte , penize chteji dopredu, ale nestaraji se kdy to doruci, mi to dorazilo po 11 dni,

Prodavaji zbozi, ktere nemaji na sklade a jen preprodavaji , proto ta laksnost k zakaznikovi

Reakce obchodu emerx.cz

Dobrý den. Samozřejmě nemůžeme mít vše skladem. Zákazník je však u zboží o dostupnosti informován. U tohoto zboží je psána dostupnost 5-7 pracovních dni. S tím je tedy potřeba počítat. Pokud tím, že zboží nechodilo máte na mysli to, že vám nebylo doručeno, tak mi nemáme možnost ovlivnit dopravce.
    Vaše objednávka byla vyřízena v uvedené době. Dovolat se k nám není problém. Pokud voláte v pracovní dny v pracovní době. Máme několik telefonních čísel na které nám neustále někdo volá.

Bohumil Veselý EMERX team.

• 1. Špatná komunikace - neodpovídají na dotaz e-mailem o termínu dodání.
    • 2. Dlouhá dodací doba - 14 dnů
    • 3. Dodán jiný typ ovladače: požadován AKB 75055702, dodán dle číselného kódu AKB 73615309. Ovladač odzkoušen, základní funkce fungují.

Dobrý den
    Zákazník si od nás objednal ovladač náhradní ovladač za AKB73756565 který se již nevyrábí.
    AKB 75055702 byla jen jedna z možností. Ovladač který jsme mu poslali je mnohem lepší náhrada než 55702, protože ta nemá tlačítko INFO. Z naší strany jsme tedy žádnou chybu neudělali.
    Co se týče dodací lhůty, Pokus si objednáte ovladač 27.12, musíte počítat s tím, že to bude chvíli trvat. I my se chceme o svátcích věnovat rodině a dětem.
    Zákazníka jsme o dodací lhůtě informovali ihned po objednání 28.12. Na toto nijak nereagoval, pokud by nesouhlasil, mohl objednávku zrušit. Žádný email jsme však od něj nedostali.
    EMERX team

• Zboží mi nepasovalo a muselo se upravit aby se dalo použít. I když jsem se na to přímo ptal prodejce.

Dobrý den
    Nemáme žádnou informaci od jiných zákazníku, že by kryt chladiče nepasoval na
    FORD FOCUS II 2004 - 2007. Pokud by nás zákazník informoval, problém bychom určitě vyřešili.
    EMERX team

Obdrzel jsem jine dalkove ovladani k televizi LG nez co jsem si objednal. Budu vracet zbozi zpet.

Reakce obchodu emerx.cz

Dobrý den. Z naší strany k žádnému pochybení nedošlo. Poslali jsme ten ovladač, který si zákazník objednal. Nedoporučovat obchod, když sám špatně objednám, je dle mého názoru nefér.