• Bohatý výběr ovladačů
    • Inzerují ovladač stejného vzhledu, což není pravda.

Dobrý den
    Ovladač, který si zákazník zakoupil, je stejný jako originál. Zákazník vidí co nakupuje, obrázek je součástí nabídky. Muže se stát, že měl ke svému modelu TV jiný ovladač, v tom případě nám stačí napsat nebo zavolat před zakoupením a dohodnout se na tom jaký ovladač chce.
    EMERX team

• Nedodali jste český popis funkcí jednotlivých tlačítek. jsem vrcholně nespokojený.

• Ovladač nefunguje. Některá tlačítka nereagují a nebo reaguj špatně.

• KO

Reakce obchodu emerx.cz

Škoda, že se s námi zákazník nespojil. Určitě bychom jeho problém vyřešili.
    EMERX team

• Objednáno před deseti dny a doposud nic nedorazilo . Údajně odesláno přes poštu a doposud nic nedorazilo . Pokoušel jsem volat a nebylo nic vyřešeno .
  • Nejdřiv by mi zboži muselo byt doručeno abych mohl hodnotit

poslali jste to do Kladna místo do Zlonic po urgenci slíbili odeslat do Zlonic a od té doby ticho po pěšině.

• ovládací panel nefunguje správně, když stisknete tlačítko ovládání hlasitosti, televizor se vypne

informoval jsem obchod , že jsem s produktem nespokojen ( reklamace) , zatím bez odezvy

Reakce obchodu emerx.cz

Pokud jste informoval obchod o tom, že budete zboží vracet (protože jste si ho špatně objednal), obchod čeká až zboží vrátíte. Na to máte 14 dnů. Nic jiného nemůže obchod dělat.

Nemám co hodnotit, stále nic nedorazilo.

zboží dorazilo v pořádku,jen ovladač s vidorecorderem nefungoval(nekomunikoval)Zboží jsem odeslal obratem zpět,tato sranda mě stála 2x 77,-Kč za poštovné

Reakce obchodu emerx.cz

Pokud si zákazník nerozumí s náhradním ovladačem, protože je jiný než jeho původní, dá se to pochopit. Naše chyba to ale není.
    Vždy má možnost ovladač vrátit.
    Co se týče těch 2x 77,- Kč to se pochopit nedá. A není to pravda. Zákazník nám vrátil ovladač, za který zaplatil včetně poštovného a baterii 408 Kč. My jsme mu vrátili na účet 408 Kč. Takže stejnou částku. Pokud by dodržel obchodní podmínky a zaslal nám také potvrzení o zaplacení poštovného k nám, vrátili bychom mu i toto poštovné. Žádné potvrzení jsme však nedostali.
    Zajímavé také je, že zákazník napsal tuto recenzi dříve, než nám ovladač poslal. Takže ani nevěděl kolik peněz mu vrátíme.

• Rychlé dodání, konunikace.
    • Jedná se o jednoduchý ovladač pro seniory ke konkrétnímu typu a modelu televizoru. Ten má kromě číslic jen pár dalších tlačítek. Tím spíše bych předpokládal, že jejich funkce bude odpovídat popisu. Ale ono tomu tak není.
    • Zmačnu tlačítko "přeškrtnutý reproduktor" a místo vypnutí zvuku se objeví na obrazovce seznam vstupů a zvuk jede stále stejně. Zmačknu tlačítko "-/--" a místo dvojciferné volby na obrazovce naskočí info o programu. Zmačknu tlačítko "TXT" a místo teletextu se neděje nic. V Emerx jsem nakupoval celkem 5x a z toho 3x byl s ovladačem nějaký problém. To se mi zdá dost. Proto obchod Emerx nedoporučuji.

Celkově bych řekl, že tento obchod je poněkud nejistý. Nikdy dopředu nevíte, jak to dopadne.

Reakce obchodu emerx.cz

Co se týče ovladače tak tlačítko s přeškrtnutým reproduktorem má i druhý popis a to AV. Což jsou právě ty vstupy o kterých zákazník píše. Kdybychom mu tam nahráli MUTE místo AV, tak by si nejspíš stěžoval, že se nedostane na vstupy TV. Tlačítka TXT a -/-- jsou takto popsány výrobcem a my s tím nic neuděláme. Ani jednu z těchto funkcí není potřeba nahrávat, protože ovladač nemá tlačítka pro ovládání teletextu.( teletext by šel jen zapnout a vypnout) A funkci -/-- , tak tu jeho originální ovladač vůbec nemá, nemůžeme ji tam tedy nahrát.
    Pán u nás neobjednával zboží 5x ale 3x a ani v jednom případě nás neinformoval o nějakém problému. ( nenašli jsme žádný jeho email)
    Jak se říká, kdo chce psa bít vždycky najde si hůl. Naštěstí je většina zákazníků slušných a hodnotí nás pravdivě.

• doruceno neco jineho
  • Ovladač vůbec nefunguje

Reakce obchodu emerx.cz

Dobry den. Pokud ovladač nefunguje, obraťte se na náš obchod abychom problém vyřešíli. Když nám nedáte vědět, že máte se zbožím problém, nemůžeme vám pomoci.
    Bohumil Veselý EMERX team

Servisní ovladač na LG tv nefunguje korektně, šipky místo posouvání mají funkci volume.
    Bylo mi nabídnuto vrácení, ale vzhledem k ceně výrobku se mi to nevyplatí zasílat zpátky.

Reakce obchodu emerx.cz

My určitě nemůžeme za to, že si zákazník vybral pro svůj model špatný ovladač. Dopředu jsme ho upozorňovali, že nevíme zda bude pro jeho model fungovat správě. Toto hodnocené je tedy nekorektní.
    EMERX team

Nejsou schopni informovat, vrati peníze na účet, ale žádný omluvný e-mail, proč nebyl objednaný produkt odeslán.
    Naposledy

Reakce obchodu emerx.cz

Tento zákazník svou objednávku nikdy nezaplatil, i když si vybral platbu předem. Nebylo tedy co vracet. O tom, že objednávka není zaplacena, jsme ho informovali i my i platební brána, přes kterou platil.
    Z naší strany tedy k žádnému pochybení nedošlo.
    EMERX team

Dodané zboží nefunkční nebo zasláno omylem jiné.
    Zboží neprodleně vráceno dodavateli.

• Nedodržení dodací lhůty.

Zboží přišlo poškozené, už z výroby chyběla část stojanu.

• Ovladač nepotporuje TXT. Je proto nedokonalý.