• Bylo dodáno něco jiného, než jsem objednala a nechala jsem si ho pouze z nouze, že jsem ho pořebovala, třebaž nesplňuje všechny funkce, které jsem očekávala.

Reakce obchodu emerx.cz

Dobrý den. Děkujeme za recenzi. Napsat zde takovouto lež je jednoduché. Obhájit ji je pak těžké. Zákaznici bylo dodáno přesně to co si objednala. Z naší strany nedošlo k žádnému pochybení. Když si zákaznice nepřečte co si objednává, nemůže pak tvrdit, že ji přišlo něco jiného.
    Bohumil Veselý
    EMERX team

Super obchod
    Rychlé dodání zboží
    Spokojenost

• Přehlednost stránek, rychle vyřízená objednávka.
    • nevím

Obchod jsem si vybrala na základě doporučení. Po objednávce mne telefonicky kontaktovali a vysvětlili, že uvedený dálkový ovladač již není a trhu a nabídli jiný, kompaktibilní. Ten mi i naprogramovali. Vyřízeno rychle a ke spokojenosti.

• přehledná nabídka
    • slušné ceny
    • žádné mi nejsou známy

Jedním slovem - doporučuji.
    Přehkedná nabídky, velmi dobré ceny, průběžné informování zákazníka.

• Nabízíte něco co není pravda.

Reakce obchodu emerx.cz

Děkujeme za recenzi. Chyba se stát může, ale vždy se dá napravit. Kdyby jste odpověděl na naší nabídku opravy kódu pro náhradní ovladač, mohlo by být vše v pořádku. Pokud s námi nekomunikuje, nemůžeme vám vyjít vstříc. Samozřejmostí je možnost vrácení ovladače do 20 dnů, pokud se zbožím nejste spokojen. Tu jste taky nevyužil. Nevím tedy, jestli je chyba na naší straně.
    Bohumil Veselý EMERX team

• Náhrada chybějících dálkových ovladačů je super.
    • Přehlednost typů - prostě super.

Sháníteli dálkač neváhejte...

• Sortiment a dobré ceny zboží.

S nákupem v tomto obchodě jsem spokojen-doporučuji i ostatním.

• možnost nákupu za přijatelné ceny.
    • o žádných nevím

byla jsem spokojena

• Velký výběr dálkových ovladačů.
    • Mohlo by být detailněji popsané zboží. Ovladač jsem nenašel podle typu televize ale podle typového označení rozbitého ovladače který podle shopu patří k jiné TV, ale to asi není úplně problém shopu.

Mohu doporučit za dobrou cenu plná náhrada původního ovladače a to je ještě možné si doma doprogramovat další zařízení, nebo si nechat naprogramovat přímo z obchodu.

• Přehledné stránky,velký výběr produktů,dobrá cena.

Ostatním kupujícím obchod doporučuji.

• Osobní komunikace, velmi flexibilní

• Rychlá komunikace, řešení problémů

Koupil jsem náhradní ovladač, ale neměl všechny funkce, které měl mít. Technická podpora emerxu však věc pružně pořešila a vše už funguje jak má.

• nefunkční baterie a chybějící český návod, prosím o jeho zaslání w.

Reakce obchodu emerx.cz

Pokud by nás zákazník informoval, návod bychom mu obratem poslali. Bohužel jsme nevěděli, že v balení ultrazvukového měřiče chyběl. EMERX team

• Perfektní komunikace a poradenství.
    • bez slavin

1A+

• rychlost , spolehlivost a perfektní komunikace

Supr,přišel poškozený ovladač,zaslal sem foto a druhý den ráno odeslali nový

• ryhlost v dobré kvalitě

spokojenost po všech stránkách VŠEM DOPORUČUJI

Vcelku dobrý obchod jen když si zvolim přepravní spol. Českou poštu a dorazí to PPL tak něco je špatně. Už jen kvůli komplikacím nedoporučují.

Reakce obchodu emerx.cz

Dobrý den. Děkujeme za recenzi. Zákazník zapomněl napsat, že jsme mu zboží poslali PPL, protože nám pošta nevezme 2m balík a také, že jako kompenzaci od nás dostal dárkový poukaz na slevu při dalším nákupu. Nu což.
    Bohumil Veselý
    EMERX team

Doporučím

• Rychlé dodání - super kvalita !!!