• široký sortimen zboží

jsem spokojený s nákupem zboží

• Velmi rychlé vyřízení a doručení.

Perfektní popis zboží,náhradní ovladač je mnohem kvalitnější než originál.

• Rychlost. Perfektní komunikace.

Veliká spokojenost

Byl to dárek

• vyber

S dalkovym ovladacem k TV Grundig jsem max. spokojen.

• A zároveň posledni

Reakce obchodu emerx.cz

Škoda že zákazník nepíše co mu na tomto obchodu vadilo. Objednal si náhradní ovladač pro golden interstar 16.12 a 17.12 jsme mu jej poslali
    EMERX team

• Spatne informace ohledne zbozi, dorazila kopie a ne original.
    • Spatna infomovanost o nabizenem produktu

Reakce obchodu emerx.cz

Děkujeme za recenzi. Na emerx.cz není možné splést si originální a náhradní ovladač. Dbáme na to, aby vždy byl ovladač správně popsán již v titulku. Stejně jako v tomto případě. (Samsung AH59-01778R Náhradní dálkový ovládač jiného vzhledu.) Dále je vždy v obchodě vyobrazena náhrada s příslušným vysvětlením. Pokud by si zákazník prohlédl a přečetl, co si objednává, nikdy by si nemohl myslet, že mu za 250,- Kč přijde originální ovladač. Víc než řádně popsat zboží a vyobrazit náhradní ovladač pro tohoto zákazníka nemůžeme udělat.

• Rychlost, radost
    • Nemá

Vřele doporučuji

• Komunikace se zákazníkem.
    • Po přečtení hodnocení zákazníků.

Sháněl jsem zboží, obchod ho měl za přijetelnou cenu a hodnocení zákazníků bylo dobré.
    Doporučil bych obchod z již výše popsaných důvodů.

• Výber zboží a velmi rychlá komunikace. Doporučení a pomoc s výběrem zboží.

DOPORUČUJI VŠEM :-)

• široký sortiment
    • nevím

Nákup bez problémů s rychlou dodací lhůtou. Vstřícná komunikace po telefonu při konzultaci před nákupem. Doporučuji.

• Dobrá komunikace

Byla jsem velmi spokojena s komunikaci s obchodem, protože se vyskytl menší problem, který byl velice ochotně a rychle vyřešen k mé spokojenosti. Za to děkuji

Doporučuji, rychlost. Sisi

• Bylo dodáno něco jiného, než jsem objednala a nechala jsem si ho pouze z nouze, že jsem ho pořebovala, třebaž nesplňuje všechny funkce, které jsem očekávala.

Reakce obchodu emerx.cz

Dobrý den. Děkujeme za recenzi. Napsat zde takovouto lež je jednoduché. Obhájit ji je pak těžké. Zákaznici bylo dodáno přesně to co si objednala. Z naší strany nedošlo k žádnému pochybení. Když si zákaznice nepřečte co si objednává, nemůže pak tvrdit, že ji přišlo něco jiného.
    Bohumil Veselý

Super obchod
    Rychlé dodání zboží
    Spokojenost

• Přehlednost stránek, rychle vyřízená objednávka.
    • nevím

Obchod jsem si vybrala na základě doporučení. Po objednávce mne telefonicky kontaktovali a vysvětlili, že uvedený dálkový ovladač již není a trhu a nabídli jiný, kompaktibilní. Ten mi i naprogramovali. Vyřízeno rychle a ke spokojenosti.

• přehledná nabídka
    • slušné ceny
    • žádné mi nejsou známy

Jedním slovem - doporučuji.
    Přehkedná nabídky, velmi dobré ceny, průběžné informování zákazníka.

• Nabízíte něco co není pravda.

Reakce obchodu emerx.cz

Děkujeme za recenzi. Chyba se stát může, ale vždy se dá napravit. Kdyby jste odpověděl na naší nabídku opravy kódu pro náhradní ovladač, mohlo by být vše v pořádku. Pokud s námi nekomunikuje, nemůžeme vám vyjít vstříc. Samozřejmostí je možnost vrácení ovladače do 20 dnů, pokud se zbožím nejste spokojen. Tu jste taky nevyužil. Nevím tedy, jestli je chyba na naší straně.
    Bohumil Veselý EMERX team

• Náhrada chybějících dálkových ovladačů je super.
    • Přehlednost typů - prostě super.

Sháníteli dálkač neváhejte...

• Sortiment a dobré ceny zboží.

S nákupem v tomto obchodě jsem spokojen-doporučuji i ostatním.