• výběr zboží, cena

Obchod DOPORUČUJI

NEMAM ŽÁDNÉ NEGATIVUM

Zboží na první (pokus) dorazilo poškozené (obal) asi doprava, obratem jsem ale dostal nové. Vše O.K.

• rychlost vyřizení objednavky

mohu všem doporučit

• Nabízí zboží, které se v místě bydliště i na internetu špatně shání. Výše uvedené zboží /redukce cinch/ jsem u nás ve Znojmě nesehnal vůbec, na internetu pouze v několika málo obchodech. V tomto obchodě bylo k dispozici libovolné množství za výrazně nižší cenu /4,- a 7,- Kč za kus/, jinde, pokud vůbec tak kolem 20,- Kč za kus.
    • Dosti dlouhá dodací doba, špatná komunikace /nebyla mi ani potvrzena objednávka, ozvala se až pošta, že již je zboží na cestě/.

Obchod doporučuji zákazníkům, kteří potřebují nedostatkové zboží a nevadí jim si na ně týden až dva počkat. Po objednání je třeba čekat na dodávku bez jakékoliv reakce obchodu. Kdo upřednostňuje rychlé dodání a bezvadnou komunikací, ať si raději najde jiný obchod.

Reakce obchodu emerx.cz

Dobrý den. Děkujeme za recenzi. U zboží z vaší objednávky je uvedena doba dostupnosti 7 dní. Zboží jsme poslali 7 den. Z naší strany tedy vše jak má být. Emaily o stavu objednávky jsou posílány automaticky. Nemůže se tedy stát, že jeden přijde a druhý ne.
    EMERX team

• Zadáme požadavek a obchod to už zařídí ke spokojenosti zákazníka
    • nevím

Je to obchod ,který mi splní moje požadavky.
    Jsem velmi spokojen a doporučuji dalším zákazníkům.

• klasický e-shop
    • poslali něco jiného, naštěstí funguje

nedodrželi objednávku, naštěstí ovladač funguje i když je jiný. i cena zůstala stejná, ale myslím, že pokud něco inzerují mají poslat co se objednalo.

Reakce obchodu emerx.cz

Děkujeme za recenzi. V obchodě máme informaci a tom jaký ovladač zákazníkovi zašleme. Jestliže, je tam informace, že původní ovladač by l nahrazen novým modelem ovladače, pak zákazník ví dopředu co si objednává. Nemáme žádný důvod posílat zákazníkům jiné ovladače. Našim cílem je vždy spokojený zákazník.
    EMERX Team

• rychlost dodání, dobrá cena, dobrá kvalita zboží
    • to nevím:-)

Zkuste Heureku, myslím, že jsou dobří

Velice snadná a velice rychlá komunikace. Samozřejmě že mohu všem jen vřele doporučit. v době podvodníků kteří se na netu vyskytují, opravdu skutečná perla !!! Klobouk dolů !!!

Při předešlém nákupu jsem obdržel zboží které nefungovalo tak jak mělo (samozřejmě to nebyla vina této firmy), po telefonické reklamaci mi bylo okamžitě do druhého dne zasláno zboží nové, již fungující. Opravdu, klobouk dolů. Nic jiného než chválu si nezaslouží !!!

Velice nerad chválím, ale tentokrát opravdu musím.

100%spokojenost

• sortiment
    • rychlost dodání

doporučuji:
    sortiment
    cena
    rychlost dodání

• mají velký výběr zboží

• komunikace, rychlost

• asi nic

dobrý

• Rychlost komunikace
    • zadne

Dobre zboží vše plně funkční jak bylo psáno..

• bohatý sortiment, příznivé ceny
    • nemá

Celková spokojenost s nabídkou, cenami i doručováním

• kvalita
    • zadne