Objednávala jsem poprvé a jsem spokojená.

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme za Vaše 100 % hodnocení a doporučení našeho obchodu, kterého si velmi vážíme.
    Jsme rádi, že jste spokojení a budeme se těšit na příští návštěvu našeho eshopu.

Kateřina Prajková

• seriozní jednání ochota pracovníků
    • ----

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a doporučení našeho obchodu, kterého si velmi vážíme.

Kateřina Prajková

Špatné - týden od potvrzení objednávky se nic neděje ani mne nikdo nekontaktuje, že se objednávka opozdí. Už se bojím, že nic nepřijde a to už je zboží zaplaceno.

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme za vaše hodnocení i když nás mrzí, že je negativní.
    K vaš objednávce jsme Vám zasílali email o neuhrazené objednávce, kdy jste měl zvolenou online platba kartou, kdy platba by měla být připsána i hned a do dnešního dne nám platba nebyla na účet připsána. Následně jsme vám psali i infromaci, že platbu neevidujeme zdali máte o objednávku zájem a nebo případně jsme prosili o potvrzení že jste objednávku uhradili, abychom mohli vše v pořádku dohledat.
    Zatím od vás do dnešního dne nemáme reakci na tento email a tím, že nenevidujeme platbu tak jsme nemohli ani zásilku odeslat.
    Věřím, že se nám společně podaří vše dořešit k vaší spokojenosti.

Klára Šůstková

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Jsou perfetní , doporučuji

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme Vám za takovéto udělené hodnocení, s doporučujícím komentářem. Věříme, že u nás znovu ke spokojenosti nakoupíte.

S přáním pěkného dne a pozdravem
    Petr Juránek

• Rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme za vaše doporučení.
    Jsme rádi, že jste byly s rychlosti vyřízení objednávky spokojeni.

Mockrát děkuji za pochopení.

• Vadný výrobek, nepoužitelný, reklamace!

Nedoporučuji!

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme za vaše hodnocení, i když nás mrzí, že je negativní.
    Mrzí nás vzniklé komplikace ,které vám nejspíše vznikli s doručeným produktem, bohužel od vás zatím neevidujeme žádnou zprávu o poškození, abychom mohli případnou reklamaci dořešit k vaší spokojenosti.
    Protože spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě, spojíme se s Vámi a dohodneme se na dořešení vzniklé situace.

Klára Šůstková

• rychlá reakce na objednávku

zboží jsem si vybral podle recenzí

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujem za vaše hodnocení, které nás velmi těší.
    Jsme rádi, že jste s rychlostí vyřízení objednávky i kvalitou zboží spokojeni.

Klára Šůstková

V den doručení, tedy 4 dny po zaplacení zboží, napsali, že objednávku zruší, když do 2 dnů nezaplatím???

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme za vaše hodnocení naeho obchodu.
    Jelikož jsme 4 dny od vytvoření objednávky platbu neevidovali tak jsme vás o této neuhrazené objednávce informovali a následně nám až po této výzvě byla platba na účet připsaná, kdy platby automaticky páruje systém.
    Následně jsme vaši objendávku obratem vyřídili a vyexpedovali.
    Mrzí nás tyto vzniklé komplikace, ale věřím, že jste se zbožím spokojeni.

• Rychlé a bezproblémové dodání

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme za vaše doporučení.
    Jsme rádi, že jste s rychlostí doručení spokojeni.

rychlost

děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení

velice si vážíme Vašeho nákupu
    Moc nás těší Vaše spokojenost

Michaela Raková

Rychlost dodání, kvalitně zabaleno, dobrá cena, výborná komunikace.

děkujeme Vám za Vaše kladné hodnocení

velice si vážíme Vašeho nákupu
    Moc nás těší Vaše spokojenost

Michaela Raková

K obchodu nemám žádné výhrady. Vše proběhlo v pořádku.

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme za vaše doporučení ,které nás velmi těší.
    Jsme rádi, že jste s nákupem u nás psokojeni a vše proběhlo v pořádku.

• Rychlost dodání.

Reakce obchodu EmaHome.cz

Jsme rádi, že jste spokojení s rychlostí dodání a budeme se těšit na příští návštěvu našeho eshopu.

Rychlé dodání zboží. Spokojenost

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme za vaše doporučení, které nás velmi těší.
    Jsme rádi, že jste s rychlostí doručení spokojeni a budeme potěšení, když i pro příští nákup zvolíte náš obchod.

Klára Šůstková

• Slibovaný termín nedodržení!!!!

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme za vaše hodnocení, i když nás mrzí, že je negativní.
    Omlouvám se za delší dobu doručení.
    U zásilky píšeme pouze orientační termín doručení, kdy jsme schopni doručit, není to však závazný termín.
    U vaší objednávky se nám automaticky nenapárovala platba, kterou jsme pak ručně párovali k vaší objednávce a zásilku obratem odeslali. V tento moment by jste již měla mít zásilku doručenou a věřím že jste se zbožím spokojená.

Klára Šůstková

Nebyl přiložen návod v češtině, po žádosti byl sice okamžitě zaslán, ale špatně je přeložen. Informace na můj dotaz mi ještě nebyla zaslána.

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme Vám za hodnocení, byť nás mrzí že je negativní. Za chybějící výtisk návodu v dodaném balení se Vám velmi omlouváme. Byl Vám již doposlán.

Nemáme od Vás však další písemnou zprávu. Naše zákaznická podpora je Vám k dispozici k dořešení případných problémů a zodpovězení dotazů. Budeme Vás tedy kontaktovat, abychom vzniklý problém co nejdříve úspěšně dořešili.

Petr Juránek

• dobrá cena zboží, doprava nad určitou částku zdarma

doprava nad určitou částku zdarma

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení a doporučení našeho obchodu, kterého si velmi vážíme.
    Jsme rádi, že jste spokojení s cenou a budeme se těšit na příští návštěvu našeho eshopu.

• OK

Kateřina Prajková

celý dotazník je o dopravě ? ani jediná otázka na zboží ? .......vybrační mop nefunguje ,ale nebudu vracet ,protože doprava tam a zpátky je 300 Kč a mop stojí 390Kč ,takže ho rovnou vyhodím .Krabice výrobku byl už několikrát otevřena ,zřejmě jí vracelo víc zákazníků.....to je bohužel neštěstí e-shopů , no nic ,přežiju a už nikdy neobjednám

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme za vaše hodnocení i když nás mrzí, že je negativní.
    Bohužel se nedokážu přesněji vyjádřit ke stavu zboží, nakolik od vás neevidujeme žádnou zprávu ani informaci o této závadě.
    Mrzí nás vzniklé komplikace nakolik jste měla zakoupený výrobek nový dodaný přímo od dodavatele.
    Následně se s Vámi spojíme a prověříme vzniklou situaci nakolik spokojenost našich zákazníků je pro nás na první místě.
    Věřím, že vše dořešíme k vaší spokojenosti.