velmi rychlé doručení.

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme za Vaše 100 % hodnocení a doporučení našeho obchodu, kterého si velmi vážíme.
    Jsme rádi, že jste spokojení a budeme se těšit na příští návštěvu našeho eshopu.

• Výborná komunikace

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme za vaše doporučení.
    Jsme rádi, že jste s komunikací na našem eshopu spokojeni a budeme rádi, když i pro příští nákup zvolíte zase náš obchod.

Klára Šůstková

Komunikace s obchodem byla pro mne neskutečná- myšleno jen v dobrém ! Během velmi krátké doby mi bylo objednané zboží doručeno. Po rozbalení jsem zjistila mírné poškození výrobku a po telef. hovoru s operátorkou mi bylo hned další den oznámeno dopravcem, že mi vezou nový výrobek na výměnu s tím poškozeným. Takže velké díky za tento přístup.

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za vaše hodnotenie a odporúčanie. Máme veľkú radosť, že ste boli s našimi službami spokojná. Veríme, že na základe Vašej pozitívnej skúsenosti sa rozhodnete u nás nakúpiť aj v budúcnosti.

S prianím pekného dňa,
    Kristína Blašková

• Pěkný výběr z mnoha sortimentu výrobků za příznivé ceny

Spokojenost..... doporučuji ...
    Rozhodně objednám i nadále nějaký výrobek

Reakce obchodu EmaHome.cz

jsme rádi, že s nákupem u nás panuje spokojenost. Děkujeme Vám za takovéto udělené hodnocení a doporučení.

Petr Juránek

• zboží bez českého návodu ,

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme za vaše hodnocení, i když nás mrzí že nejste spokojeni.
    Omlouvám se za vzniklé komplikace s chybějícím návodem, který vkládáme do vnitřku krabice, případně lepíme na krabici balíku.
    Mrzí nás že jste nás nekontakotvali na naší telefonické lince případně na email, nakolik spokojenost našich zákazníků je pro nás na první místě.
    Návod k produktu Vám necháváme doposlat a věří, že i přes tuto menší komplikaci jste se zbožím spokojeni.

Klára Šůstková

• Jasný návod a čistá prace

Kateřina Prajková

Poslali mi vakuovacku ktora nefunguje. Podla kartonu v ktorom bola zabalena vidno ze nie som prva "stastna" majitelka.

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme za vaše hodnocení, i když nás mrzí, že nás nemůžete doporučit.
    Mrzí nás vzniklé komplikace s doručeným rpoduktem, nakolik jste měla objednané zboží nové, které bylo doručeno přímo od dodavatele.
    Protože spokojenost našich zákazníků je pro nás na první místě budeme vás kontaktovat a následně se domluvíme na dalším postupu řešení, aby vše bylo dořešeno k vaší spokojenosti.

Klára Šůstková

Jasné stručné jednání a hlavně dodáno ve slíbeném termínu, tj. do Velikonoc, o což jsem moc stála. Díky.

Reakce obchodu EmaHome.cz

Jsme rádi, že jste spokojená s rychlostí vyřízení a budeme se těšit na příští návštěvu našeho eshopu.

Kateřina Prajková

• Rychlé vyřízení i dodání, perfektní sleva.

• Vše v pohodě
    • .
    • Rychlé dodání.

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme Vám za takovéto hodnocení. Věříme, že ke spokojenosti u nás někdy znovu nakoupíte.

• Jsme spokojeni velmi.

Reakce obchodu EmaHome.cz

těší nás, že panuje po nákupu u nás spokojenost. Děkujeme Vám za hodnocení a doporučení. Věříme, že ke spokojenosti i někdy příště u nás znovu nakoupíte.

• Velmi spokojen

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme za Vaše kladné hodnocení, kterého si vážíme.
    Jsme rádi, že jste spokojeni a budeme se těšit na příští návštěvu našeho eshopu.

• Rychlost a kvalita

Nakupovala jsem poprve a maximalne spokojena

• Výhodná cena
    • Rychlé doručení

Zboží za dobré ceny, můžu doporučit.

Reakce obchodu EmaHome.cz

Jsme rádi, že jste spokojení s cenou i rychlostí vyřízení a budeme se těšit na příští návštěvu našeho eshopu.

Naprostá spokojenost.

• Rychlost expedice

Reakce obchodu EmaHome.cz

Jsme rádi, že jste spokojení s rychlostí vyřízení a budeme se těšit na příští návštěvu našeho eshopu.

OK

Kateřina Prajková

Tboziprislp ve výborné kvalitě a hlavně rychle

Děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení

Velice nás to těší a vážíme si vašeho nákupu u nás :)

Raková Michaela

Našla jsem tu, co jinde neměli. Ceny slušné, rychlost dodání.

Reakce obchodu EmaHome.cz

Jsme rádi, že jste spokojení s rychlostí vyřízení i cenou a budeme se těšit na příští návštěvu našeho eshopu.

• bezprobémové rychlé doručení

Reakce obchodu EmaHome.cz

děkujeme Vám za hodnocení a doporučení s komentářem. Věříme, že i někdy příště u nás opět nakoupíte.