MAX.SPOKOJENOST

• přehledný obchod
    • rychlost dodání
    • solidní ceny

tento obchod jednoznačně doporučuji, doručení zboží PPL do druhého dne

• Možnost osobního převzetí a zaplacení zboží na výborně dostupném místě.
    • Zatím jsem žádné neobjevil.

Kulturní komunikace, zboží rychle připraveno, ochotný a informovaný personál obchodu.

• našel jsem zboží, které jsem hledal za poměrně výhodnou cenu
    • širší výběr všech výrobců u CD-R audio , minidisc

Víceméně jsem se již zmínil... Jsem rád, že tento druh zboží jsem si mohl objednat. V běžných obchodech se s ním už nesetkávám.

• Rychlost.
    • Spolehlivost.
    • Přehlednost obchodu.

Mohu jen doporučit.

aby mi behem 14-ti dnu neprisla objednavka to se mi jeste nestalo. byl to muj prvni nakup zde a uz zde nenakoupim objednavku zrusim.

Reakce obchodu Elviapro.cz

děkujeme Vám za hodnocení.
    Na našem internetovém obchodě jste učinil objednávku 28.1.2012 v 17:27 hod. Vaše objednávka byla předána na naši prodejnu v Ostravě, kde jste si chtěl zboží vyzvednout. Dne 30.1. 2012 Vám byla zaslána výzva k odběru zboží na váš e-mail, který jste uvedl v objednávce. Jelikož jste si zboží nevyzvedl ve stanovené lhůtě jsme nuceni Vám objednávku stornovat.

[email protected]
    Internetový obchod ELVIA-PRO

• Zboží bylo dobře zabalené, přesto tam nebyl "dárek" kabel HDMI. Lze mi ho poslat dodatečně?

Reakce obchodu Elviapro.cz

děkujeme Vám za hodnocení. Kabel HDMI není součásti balení a ani ho jako dárek nedáváme.

Děkuji
    Internetový obchod ELVIA-PRO
    [email protected]

SPOKOJENOST

• To, že stojí zato občas obchod navštívit osobně...
    • Je jich málo.

V obchodě jsou ochotní, nejsou vlezlí. Poradí, když potřebujete odbornou radu. Tu ví a nehledají informaci v nějakém monitoru, jako třeba u FotoŠkoda, kde neví prodavač, jestli má Nikon D 300 češtinu. A navíc, pokud člověk opravdu za peníze nakupuje, může si domluvit i výhodu.

• skvělý přístup, ochota, radost nakupovat

Rozhodně doporučuji, Když jsem si nevěděla rady, zavolala jsem si na prodejnu a tam byl velmi ochotný personál. Byla radost zde nakoupit.

• Nebylo to tak jednoduché nakonec jsme se dopracovali k výsledku a oboustranné spokojenosti (pomohli mi to vyřešit). Mnou objednané reproduktorky si vzala i kolegyně.
    • Nelíbil se mi rozdíl cen na webu (vyšší) cena než v jejich kamenné prodejně a bohužel v Liberci ji nemají.

• Dobrá cena,kvalitní značkové zboží
    • Délka dodací lhuty

Kvalitní zbží za rozumné ceny,ale dodaní zboží je pomalé

• cena je mimo standardni obchody kolem

• podporuji znacku a kvalitu Sony
    • s obchodem to nema nic spolecneho
    • pristup prodejcu k zakaznikum

nechapu kam chodite na sklad??
    chtel jsem flash memory a prodavacka si vzala bundu a na 15 min odesla ze nema produkt na obchode.
    to mate tak maly sklad v arealu porodejny??
    ze se tam nevejde jedno baleni flash memory ??
    toto jsem opravdu nepochopil??
    a nestalo se to poprve:(

Reakce obchodu Elviapro.cz

děkujeme Vám za hodnocení.
    Objednávku jste u nás učinil 18.1.2012. Ten samý den vám byl zaslán e-mail, že zboží je pro Vás připraveno k osobnímu odběru. 26.1.2012 Vám opět byla zaslána výzva k odběru zboží. Zboží standartně držíme 5 pracovních dnů od první výzvy k odběru. Po domluvě samozřejmě i déle. Jestliže není produkt na prodejně není jiná možnost než zajít do skladu, který je ve vedlejší budově.
    Vůbec mě neudivuje, že naše prodavačka si vzala bundu, když vezmu v úvahu jaké nyní panuje počasí, tak mě to připadá docela rozumné. Objednávku jsme Vám nuceni stornovat, jelikož zboží jste si nevyzvedl ve stanovené lhůtě.

ELVIA-PRO

• nevim o žádných

rychlost kvalita cena

nelíbilo se mi, že zboží bylo v originálním balení rozbaleno (přepravní obal nepoškozen)

• patrně rychlost
    • zatím jsem žádné slabiny nenašel

byla to cena, která byla nižší než v kamenném obchodě... proto jsem si ten obchod vybral. Navíc jednání byla velice profesionální a solidní.

Zboží již bylo dávno na prodejně (náhodně jsem zjistil, když jsem šel okolo a zeptal se), ale nebyl jsem upozorněn emailem ani telefonicky

• Dobre ceny za vyrobky SONY
    • Neznalost prodavajicich. Jsou to pouze prodavaci na prodejne. Nejlepsi prodejna -vysocany.

velmi dobry

• Dobrá komunikace
    • Problémy jsou schopni řešit ihned i po telefonu
    • nic mě nenapadá

Jednoznačně doporučuji