• Značkový obchod s výrobky Sony. Dané zboží nebylo nikde jinde k dispozici. Nižší cena výrobku než na ostatních webech.

• Důvěryhodnost
    • ochota prodavačů
    • znalost produktu

Vše proběhlo bez problému.
    Doporučuji.

• dobré ceny
    • špičková komunikace se zákazníkem
    • dodací lhůta zboží v externím skladu

Téměř ihned po objednávce jsem dostal osobní mail, že jeden druh zboží není dostupný a datum, kdy bude dostupný. (hodnotím kladně, komunikace obchodu mne potěšila)
    Přestože jsem při objednávání zvolil možnost rozdělit objednávku, z obchodu se mi ozvali den po avizovbaném ternímu dodání zboží z externího skladu s dotazem, jestli chci objednávku rozdělit do dvou dodávek.

• Prijatelne ceny
    • Prestoze bylo uvedeno skladem, tak ani po 10 dnech nebylo zbozi doruceno.

Overujte si dodani telefonicky pred objednanim(pokud na zbozi spechate)

Reakce obchodu Elviapro.cz

děkujeme za Vaše hodnoceni. Objednávku jste u nás učinila 24.2. v 18:19hod. Zásilka Vám byla zaslána 2.3.2012 což byl pátek. Jelikož spediční služba přes víkend nejezdí, tak zásilka Vám byla doručena v pondělí. Zásilku jste převzala 10 den od objednávky.

Děkuji
    Jaroslav Kykal
    Internetový obchod ELVIA-PRO
    www.elviapro.cz

• dobré ceny, možnost vyzvednutí na prodejně
    • o žádných nevím

Obchod doporučuji pro ostatní nakupující. Jsem pravidelným zákazníkem a vždy jsem byl maximálně spokojen.

• spolehlivost, kvalitu, solidnost a dobrou odbornou způsobilost personálu a jeho schopnost kvalifikovaně vysvětlit a poradit. Vstřícnost prodavačů a jejich okamžitá dosažitelnost.
    • Nevím, nemá

Zásadní pozitivní rozdíl oproti ostatním obchodům je ten, že prodavači jsou k dispozicí bezprostředně a okamžitě. Další pozitivní rozdíl je v tom, že prodavači jsou vstřícní a kvalifikovaně poskytují odborné informace o zboží. Další přednost je v tom, že je možné konkrétní model TV s pomocí prodavače vyzkoušet, včetně nezbytného vysvětlení ovládání.
    Solidnost a vysoká kvalita potřebného zabezpečení informacemi a servisem.
    Vysoká kvalita informací na webových stránkach pro daný model, včetně jasných a názorných schemat propojení s dalšími přístroji a zařízeními.
    Doporučuji tento obchod, převyšuje ostatní ve spolehlivosti, vstřícnosti a kvalifikovaném přístupu.

• Sortiment profesionální techniky a médií
    • Nepřehlednost webu

Bezproblémový a hladký nákup

• zboží jsem si vybrala v kamenném obchodě v Plzni a koupila pak přes e-shop
    • chybí srovnávací tabulka (př. při výběru z více notebooků)

dobrá komunikace, zboží dopraveno v pořádku v odpovídající kvalitě, řádně zabaleno, cena a inzerované příslušenství také v pořádku

Reakce obchodu Elviapro.cz

děkujeme Vám za hodnocení. Srovnávací tabulku můžete aktivovat na detailu produktu. Vyberete zboží, které chcete srovnávat a ze stejné kategorie vyberete další produkt. Ke srovnání je potřeba mít aspoň dva produkty ze stejné kategorie.

Děkuji
    Jaroslav Kykal
    Internetový obchod ELVIA-PRO
    www.elviapro.cz

• Spolehlivost, rychlost vyřízení objednávky.

• rychlost objednání i dodávky
    • našel jsem nabídku na internetu

zaujala mne možnost vyzvednout osobně v přijatelné lhůtě v kamenném obchodě bez poštovního poplatku
    doporučil bych neboť jsem byl spokojen

• Nízká cena

Nízká cena, perfektní komunikace, rychlé dodání, mohu doporučit!

• oficiální e-shop Sony
    • sleva na Sphere karty
    • mile mne pžekvapil bonus - paměťová karta 32GB zdarma

Pokud chcete Sony, tak asi jedině zde

• - značka SONY;
    • - kamenný obchod, vím kam se v případě problému obrátit;
    • - záruka.
    • neznám

- kamenný obchod, (snad)garantovaný značkou SONY, totiž výrobky jiných značek nekupuji;
    - nákup bezproblémový;
    - mám zkušenosti z jiných e-shopů, kde nabízí SONY, tyto shopy byly dosud levnější, ale nebyl jsem si jistý v případě poruchy, atd., navíc někdy byly problémy s manuály v češtině;
    - ceny výrobků je již nyní srovnatelná;
    - mohu jen doporučit;

• na poprvé velmi dobré
    • nevím

velmi rychle dodáno,komunikace výborná,doporučuji všem,kdo něco shání a potřebuje to rychle

• + skvělá komunikace s prodejcem
    • + rychlé dodání
    • + zboží bylo z výprodeje = skvělá cena

Vzhledem k perfektní komunikaci a rychlému dodání zboží mohu všem kupujícím tento obchod vřele doporučit.

• Značková prodejna SONY .
    • ceny nižší než u jiných prodejců
    • doprava za prijatelnou cenu a odvoz starého zboží.

kvalita + cena
    velmi dobré.
    ??????+??????

• Rychlost a zboží skladem
    • Nevím

Pravidelně zde nakupuji a nebyl zatím žádný problém.

• solidní prodejce s možností osobního odběru v několika městech v čr
    • upjatost jen na sony produkty

rychlá komunikace, technicky znalý personál, slušné ceny, zboží pocházející od české distribuce (co vím)

• Výhodné ceny na výrobky Sony.
    • Přehlednost obchodu

• širší sortiment zn. SONY, než ponúkajú ostatné obchody

Stejný TV má i naša dcéra a je s ním spokojná