• komunikace se zákazníky
    • logistická společnost mě informovala půl hodiny před dodáním zboží

Velmi dobrý obchod, kvalitní služby, velmi dobrá péče o zákazníky, lepší informovanost ze strany dopravní služby.

• možnost odběru a platby v centrálním skladu
    • v Poděbradské ulici
    • Otřesná příjezdová komunikace k centrálnímu skladu. Opravdu děs-běs. A to mám auto 4x4.

Vzhledem k mému prvnímu nákupu nemám dostatek zkušeností,ale myslím, že mohu vřele doporučit.

• Velikost sortimentu a dostupnost novinek.

• Možnost osobního převzetí
    • Návaznost na vlastní servis

• kamenné prodejny + proškolený personál
    • -

Dobrý nákup za rozumné ceny.
    Pouze mi chyběla informace o připravenosti objednávky k vyzvednutí na pobočce SMS nebo e-mail.

• Vše proběhlo rychle a bez problémů.
    • Nevím.

Jediná věc,která mi vadila, že měli čtečku,kterou jsem si chtěla koupit označenou,že se nachází skladem. Nakonec mi volali, že už jí nemají v bílé, tak mám nakonec černou. Ale to je maličkost.

• vyšší ceny

• Možnost vyzvednutí na prodejně.
    • Není rozumné uvádět zboží v eshopu jako skladové a pak ho nemít.

Objednal jsem kvůli dobré ceně a možnosti vyzvednout zboží přímo na prodejně, ale nakonec jsem byl nucen obj. zrušit - zboží nebylo skladem a dokonce v dohledné době ani dostupné.

• pohodlí

rychlo vyřízení objednávky

• Nefunkčnost osobního odběru.

Objednávka s osobním odběrem v Brně byla korektně přijata a uzavřena s tím, že zboží je skladem. Avšak následující den se ozvala operátorka, že zboží je v Praze a posílat jeden kus do Brna se firmě nevyplatí a požadovala po mě úhradu služby PPL. To jsem pochopitelně odmítl. Nakonec jsme se dohodli na bezplatném zaslání. Ovšem zásilka nepřišla do obchodu s osobním odběrem, ale na moji adresu. To znamenalo další komplikace s firmou PPL, která mínila zboží doručit v době, kdy nikdo není doma.

Jednalo se sice o zboží objednané přes internet, přesto obsluha na výdejním místě (Brno Vaňkovka) mohla být vstřícnější (v obchodě skoro nikdo kromě mě nebyl) a provést vizuální kontrolu zboží (radiomagnetofon) při převzetí. Jinak vše bylo ok, zboží dorazilo včas a v pořádku.

• Nabizi komppletni sortiment Sony
    • Ale nektere prodavane polozky nejsou na sklade.

Dobra alternativa eshopu pro Sony vyrobky za srovnatelne ceny s jinymi eshopy.

• autorizovaný prodejce
    • komunikace se zákazníkem
    • kamenné prodejny
    • čekal jsem rychlejší připravenost zboží (cca 40 hod), ale bylo před vánoci
    • ceny trošku vyšší

Obchod doporučuji zejména pro profesionální komunikaci. Zboží (videokamera) nebylo na prodejně dle objednávky, nicméně se sami ozvali a nabídli alternativu vyzvednutí na jiné pobočce nebo zaslání PPL.Zvolil jsem osobní odběr v Hloubětíně, který proběhl bez problémů, pouze mě zarazilo, že krabice měla originální nálepku přetrženu, nicméně jako použitá nevypadá.

• Sehnal jsem to co bylo všude vyprodáno
    • žádnou nehledal

Pokud sháníte něco od Sony, tak jděte sem, protože tady to mají.

• Nebyla jsem spokojena se zabalením zásilky z obchodu. Zboží ebylo dostatečně chráněno před poškozením při manipulaci zboží dopravcem. Zabaleno poze do obálky s folii na volno....Vzhledem k manipulaci se zbožím na cestě se mi zdá zabalení naprosto nevhodné a zboží tak mohlo být poškozeno. Nevím, jak bych pak uplatňovala reklamaci takového zboží. I mosmetiku dostanu zabalenou pevněji abezpečněji než elektroniku nechráněnnou před otřesy atd

Dobrá nabídka, ale příště bych se obávala doručení kvůli balení zboží!!!!

• Originální zboží.
    • Vysoké ceny.

Doporučuji.

• nevím
    • žádná komunikace o stavu objednávky, musel jsem telefonicky urgovat vyřízení a odeslání objednávky , bylo uvedeno že je zboží skladem a bylo odesláno až po dvou dnech a telefonické urgenci

• způsob odběru a platby na prodejně

Přehlednost.

Dostupnost.

ANO. Ofiviální zastoupení zunačky SONY - kvalita.

• dobrá cena, velký výběr kamenných obchodů pro osobní převzetí, specializace na výrobky Sony

• dobrá cena
    • objednávka byla hned druhý den připravena na prodejně k vyzvednutí