• Vyzvedával jsem osobně na jejich prodejně a ještě než jsem zaplatil, mohl jsem si koloběžku vyzkoušet. Oceňuji ochotnou obsluhu.
    • Elektrokoloběžka byla na místě již sestavena, seštelovaná, podotahovaná a připravena ihned k jízdě, čímž jsem byl mile překvapen, jelikož jiné e-shopy vám to hodí jen v krabici a ani si to nemůžete na místě vyzkoušet.
    • Další nákup bude už jen zde

Přímo na prodejně mají vlastní servis, který dělají na místě, což byla moje podmínka pro další nákup elektrokoloběžky, protože po nemilé zkušenosti s Alzou, která nemá vlastní servis a nedokážou poradit ani ze základním nastavením, jsem hledal právě tento typ specializované prodejny. Co se týká Prahy a elektrokoloběžek, tak je to asi jediná prodejna, která má vlastní servisní prodejní a poprodejní podporu a takto širokým výběrem kvalitních značkových elektrokoloběžek. Je vidět, že rozumí tomu co prodávají.

• Vše v pořádku
    • Kvalitní elektrokoloběžka
    • Profesionální přístup

Děkujeme moc za Vaše hodnocení.

• Rychlost doručení, přesně co jsem si objednal.

ok

Reakce obchodu ELS MOTO

Děkujeme moc za Vašeho hodnocení.

No po zakoupení a doručení.Jsem rozbalil a složil.Hned jsem ji odskousel, všechno je okej až na to že se mi vyfukuje přední kolo.Tak jsem ho už několikrát foukal,a buď je vadný ventilek nebo je píchle.Dnes ho skusim zaslepit.Bo jsem neměl na to ještě čas.Chodim do práce a starám se o nemocnou babičku.Kolobezku jsem si pořídil na nákupy a různé zařizování ohledně babičky.Jinak děkuji za rychlé vyřízení a dodání zboží.Oslizlok

Reakce obchodu ELS MOTO

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jen doplníme, že jste si koupil dva roky starou bazarovou koloběžku za cenu 6.999 Kč, jejíž stav byl předem avizovaný, tedy jste předem věděl co kupujete. Koloběžka u nás stála asi dva měsíce a za tu dobu se přední kolo nevyfouklo a před odesláním jsme ještě vše kontrolovali, tedy k defektu pneu došlo již vlivem vaší jízdy, nicméně oprava píchnutého duše je jednoduchá.

• Vše ok
    • Žádná

Při osobním jednání v místě prodeje Počernice Čertousi jsem byl s firmou ELS MOTO velice spokojen. Velice vstřícné jednání, kvalitní odpovědi na veškeré dotazy, předvedení zboží a domluva o koupi. Nakonec , protože jsem od obchodu daleko, domluvil jsem se telefonicky o zaslání zakázky na mojí adresu.
    Zakázka došla v pořádku v dohodnutém termínu. Zvolil jsem tuto firmu také z důvodu možnosti oprav a v případě potřeby dodání náhradních dílů. S touto firmou jsem zatím velice spokojený.

Děkujeme moc za vaše hodnocení.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• super komunikace obchodem

Děkujeme moc za vaše hodnocení.

Široký výběr,skvělá komunikace takže OK.

Děkujeme moc za vaše hodnocení.

• Perfektní komunikace, rychlé dodání zboží

Děkujeme moc za vaše hodnocení.

Na zboží jsem spěchal a pan byl milý a zboží poslal hned na druhý den. Vřele doporučuji.

• vstřícnost

• Krátká pracovní doba
    • Většinou se nedá telefonicky dovolat, ale později se pracovník ozve zpět.

S prodejem elektrokoloběžky se jedná o standardní e-shop, kdy dodání proběhlo v pohodě. Mobilní ovládací aplikace není v češtině a proto bych očekával podrobný český popis, aby si koloběžku mohl nastavit i ten, kdo neovládá cizí jazyky. Následný servis u nového výrobku zatím nelze hodnotit.

Reakce obchodu ELS MOTO

Děkujeme za Vaše hodnocení. Jen doplníme, že náš e-shop je on-line, tedy můžete objednat zboží kdykoliv. Infolinka je dostupná v čase 08:00 – 17:00, což máme též uvedeno na webu. Vy jste volal celkem 6x, z čeho 17.04.2023 v čase 10:04 jsme měli druhý hovor a po dokončení jiného hovoru jsme volali zpět v čase 10:11, tedy 7 minut na to. Tento hovor s vámi trval 12 minut. Pak jste volala 10.04.2023, tento hovor, který trval 9 minut byl námi přijatý ihned, pak jste volal 14.06.2023, tento hovor trval 6 minut a byl námi přijatý ihned, pak jste volal 26.06.2023, tento hovor trval 9 minut a byl námi přijatý ihned, pak jste volal 29.06.2023 v čase 14.25, tento byl námi zmeškaný, jelikož jsme se věnovali jinému klientovi a vám jsme volali zpět 15.42, tento hovor trval 4 minuty a pak jste nám volal 29.06.2023 v čase 17:19 tento hovor byl námi přijatý ihned.
    Tedy souhrnem jste nám volal 6x, 2x jsme telefon nezvedli, jelikož jsme se věnovali jinému klientovi, ale volali jsem ihned zpět, jak to jen bylo možné a 4x jste se dovolal ihned (i po pracovní době). Celkový čas hovoru s vámi byl 42 minut!
    Tedy nerozumíme k Vaší výtce, že máme krátkou pracovní dobu s-shopu, když info linka a vyřizování objednávek je v čase 08:00 až 17:00 hod. Též nerozumíme vaší druhé výtce, že většinou se nemůžete dovolat, když jste se naopak většinou dovolal, respektive vždy jste se námi spojil.
    A mimo jiné, během 42 minut celkového hovoru jsme vám o koloběžce vše říkali a speciálně jsme upozornili, že vámi poptávaný model nemáme českou aplikaci, ale též jsme říkali, že pokud něčemu nebudete rozumět, tak aby jste nás kontaktoval, že vám rádi poradíme. Doposud jste se ale s žádným dalším dotazem na nás neobrátil.

• Kvalita stroju

• rychlost doručení zasilky
    • perfektní komunikace
    • nemám

• Dobrá komunikace
    • Rozumné ceny
    • Mensi chybka v transferu zbozi (ale byla napravena)

• zajímavé zboží
    • certifikované koloběžky pro EU

Vše v pořádku, dobrá komunikace, ochotný personál. Jsem mile překvapen dobrou kvalitou výrobku.