Rychlá komunikace, rychlé dodání

Nic

Reakce obchodu ELS MOTO

Děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení.
    Nicméně nerozumíme textu „Nic“. Vaše objednávka elektrokoloběžky byla odeslána přesně dle objednávky včas. Z naší strany nenastala žádná chyba ani komplikace. Objednávka byla na Vaší žádost vyřízená expresně, přesně dle Vašeho požadavku. Předpokládáme proto, že slovem „Nic“ je myšleno, že nejsou žádné výhrady. Pokud tomu tak není, prosíme o doplnění a upřesní textu.

Děkujeme, ELS MOTO.

Jsem velice spokojen. Odborný projev a vstřícnost!
    Děkuji vám

• Výborná komunikace

Mohu vřele doporučit, při menším nesrovnalosti jsou velmi ochotni vše napravit ke spokojenosti zákazníka.

• skvěla koloběžka
    • Dojezd 40 km

Jediné co mě mrzí že nemate u ní napsanej realný dojezd na oba motory

Reakce obchodu ELS MOTO

Děkujeme moc za Vaše hodnocení. Přejeme hodně najetých km bez nehod.

Pouze k dojezdu doplníme, že v kartě produktů je vždy udávaný dojez při tzv. eco-mod jízdě, což máme podrobně napsáno na webu, co to znamená. Samozřejmě při jízdě na dva motory na maximální výkon (rychlost) a kopcovitém profilu terénu s větší váhou jezdce se maximální dojezd vůči eco-modu zmenšuje. Je to stejné jako například u auta, kde taktéž má vliv na spotřebu styl jízdy, zatížení a profil terénu. Samozřejmě jsme testovali maximální dojez při eco-modu a údaj je skutečně reálný za daných podmínek.

V každém případě děkujeme za věcný podmět, pokusíme se parametry dojezdu doplnit i pro jízdu na dva motory na maximální výkon.

• cesta kolem zboží kolem světa

• Možnost zaplatit v hotovosti při převzetí.

• Dobrá komunikace s prodejcem, ochotný a milý personál
    • Dlouhá doba dodání
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zatím nevím

• Dobrá cena objednané koloběžky
    • Dobrá komunikace s prodejcem
    • Rychlé doručení objednané koloběžky

Vše na 100% jsem spokojený :-)

• Za 8k asi adekvátní obyčejná kolobrnda
    • Doprava se platí úplně zvlášť, nelze zahrnout do košíku - komunikace na několik mailů
    • Doručení je chaotické, s firmou která neví jak doručit B2C.
    • Doporučuji pouze osobní vyzvednutí
    • Koloběžka do kopce jede cca 10-15km/h

Reakce obchodu ELS MOTO

Děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Pro vysvětlení k Vaším uvedeným minusům.

Ano jak bylo uvedeno předem při objednání, doprava se platí zvlášť dle velikosti objednaného stroje a vzdálenosti, např. je rozdíl, když je objednávka 10 km od naší prodejny a jedná se o malou koloběžku, nebo pokud se jedná elektroskútr s dopravou 300 km od naší prodejny. Cena dopravy Vám byla sdělena ihned v prvním mailu od nás, stejně jako platební podmínky a všechny další informace. Osobní vyzvednutí u nás je samozřejmě možné a také my tento způsob vydání zboží preferujeme a mohl jste ho zvolit i Vy.

Více mailu (celkem 3) jsme si vyměnili, jelikož jste se sám dotazoval 1) zda můžeme poslat přes PPL, 2) zda náš dopravce Raben má ve Vašem kraji výdejní sloty, 3) že si přejete doručení pouze dopoledne, na tyto maily jsme Vám ihned reagovali.

Dále nerozumím Vašemu komentáři, že doručení bylo chaotické? Doručování prováděla přepravní společnost Raben (externí přepravce) a vše bylo doručeno dle dohody, žádnou chaotičnost jsme nezaznamenali.

Dále ohledně výkonu, respektive rychlosti, rychlost 10-15 km do kopce u Vámi objednané nejlevnější koloběžky za 8 tis. Kč s nejnižším výkonem je zcela v pořádku a odpovídá deklarovaným parametrům na našem webu.

ELS MOTO

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Dobrá komunikace

Líbila se mi koloběžka q05 800w 18ah objednal jsem si jí, a jsem z ní unešen.Je pravda,že jsem musel překontrolovat všechny šrouby,matičky,ale potom jsem se svezl a nestačil jsem zírat nasílu toho 800w motoru. Vynikající!!!!!

• Spolehlivost jaká se v dnešní době u e-shopů jen tak nevidí. Sháněli jsme elektrokoloběžku jako dárek k 50. narozeninám. Na poslední chvíli, když nám jiný e-shop na poslední chvíli objednávku zrušil. ELS Moto mají jasně uvedeno, zda mají zboží skladem, nebo kdy ho dostanou a to i dodrží. Koloběžku nám doručili přesně tak, jak jsme se domluvili a to dokonce v pátek večer a až domů. Opravdu perfektní jednání a naprostá spolehlivost. Moc děkuji.

Férové jednání, co slíbí, to dodrží. Dodací lhůty takové, jaké mají uvedené na e-shopu, nikoho nevodí za nos. Pokud budu kupovat druhou elektrokoloběžku, tak určitě v tomto e-shopu.

Chválím ELS-moto za výborný přístup k zákazníkovi. Určitě doporučuji.

• Vysoká profesionalita zákaznické linky
    • Vstřícnost

• Příjemná komunikace

Velice vstřícní jednání vřele ostatním doporučuji tulis St.

S ELS MOTO jsem by velice spokojen jak s tel.jednani tak s dopravou.Zbozi bylo dopraveno presne jak jsme se dohodli a v poradku. Copper elektro funguje dobre a jsem velice spokojen a doporucuji na bezne i rekreacni pouzivani.