• nevím co bych napsala,zřejmě obchod nefunguje jak má

• je fajn, že jste mi poslali anketu, když jste zrušili objednávku :-(

Zboží, které údajně bylo skladem, nebylo ani u výrobce a tak stornoval obchod objednávku. Tak asi poslední nákup?

• před objednávkou jsme volali a ptali se konkrétně na vybrané zboží - bylo nám sděleno, že je na krámě přímo v té konkrétní barvě
    • bylo doručeno zboží v úplně jiných barvách
    • po zavolání nám bylo sděleno, že ty co jsme chtěli nikdy na krámě nebyly
    • na dodání objednávky jsme čekali téměř 2 týdny

• na eschopu není vidět, které zboží není skladem

objednal jsem si pánev TEFAL, nikde nebylo uvedeno, že pánev nemáte na skladě, teprve po zaplacení mi byly peníze vráceny s textem storno objednávky

• cekal sem moc dlouho 3 tydny
    • komunikovali katastrofalne

Obchod má v nabídce věci které neumějí dodat koncovému zákazníkovy i když jiný e-shop to umí bez problémů dodat

Ač nabízí k prodeji - nelze koupit - obchod by měl aktualizovat své stránky - výrobce již nenabízí

Zboží přišlo poškozené, reklamace je zatím šest dní bez odezvy.

• Zboží bylo objednáno dne 14.10.2020, bezhotovostní platbou uhrazeno, dne 26.10.2020 dorazil dotazník na spokojenost s nákupem, zboží však zatím nedorazilo.

Objednal jsem, potvrdili objednavku a od te doby se nic neděje ( žádné info ani email ) uz je to 10 dni.

• Obchod mi bez udání důvodu stornoval potvrzenou objednávku, na žádost o vysvětlení nereagoval.

Do zelené koupelny jsem si objednala hnědý kartáč na záda, který jste přímo nabízeli, přišel modrý. Nevím, proč nabízíte něco jiného, než posíláte. Je vám asi jedno co pošlete, hlavně když něco pošlete. Jste trapní.

jídlonosič byl v drážkách znečištěn černým mazlavým odolným tuhým mazem. Vyčištění normálně užívanými kuchyňskými prostředky nebylo reálné.
    Za použití"průmyslových " čistidel se s námahou podařilo.
    Uvažujeme,že použité houbičky použité k finálnímu doplulírování zašleme na hygienu k nahlénutí.( se ani nedivim,že se šíří nákazy po světě.

• nulová komunikace

-objednávku zboží jsem po třech týdnech čekání zrušila
    -komunikace obchodu nulová a když jsem volala já, tak neustále jen samé výmluvy a ujišťování, že je zboží na cestě
    -po třech týdnech jsem zboží objednala jinde a měla jsem ho doma do 2 dnů :)

První objednávka a zrušena, nemohu hodnotit

• Dlouhá dodací lhůta
    • Velmi malá, skoro žádná komunikace
    • Malý výběr dopravce

Pokud chcete být na pochybách a doufat, pak do toho jděte. Já už ne. Horší jsem nezažil.

Po objednání a zaplacení z účtu nerez konvice na mléko mě byla objednávka po týdnu zrušena s tím,že není na skladě a ani po deseti dnech jsem peníze na účet nedostal zpět.

• nemají to, co deklarují k prodeji

• Zboží dlouho nešlo

Zboží nebylo skladem a teprve je objednávali u výrobce

Objednávka ze dne 29.7. a 15.8. objednávka stále v nedohlednu. Pracovníci e-shopu nejsou schopni zákazníka vyrozumět a datum dodání se stále prodlužuje. Mizérie veliká.