• neviem
    • bez orientácie na zákazníka
    • chápem nával objednávok/ Vianoce/, ale nechápem, že sa aspoň nesnažili o nejaký kompromis/ napr.doručenie tovaru po sviatkoch... objednávku mi zrušili s tým, že majú MOC

Iž sa nikdy nezastavím na webovkách tohto obchodu.....

• Obchod nabízel zboží, které není schopen dodat.

Od mé objednávky uplynulo 11 dní a dosud jsem zboží neobdržela!
    Vzhledem k tomu, že to mám jako dárek a spěchám na to, jsem hodně nespokojená. Navíc jsem to už urgovala.

Bylo mi doručeno jiné zboží než jsem si objednala, po telefonické reklamaci mi byla přislíbena výměna zboží, po 10 dnech se nic nestalo

• Cekam 11 dni na zasilku, jeste nedorazila. Asi z Ciny..?

Obchod má dlouhou dodací dobu od objednání. Zřejmě vina jejich dodavatelů, ale já objednávám v obchodě. Takže by možná bylo na místě, kdyby si obchod s dodavateli vyjednal jiné a lepší dodací podmínky.

• hnus - po deseti dnech nebylo doručeno

Nemožem ohodnotiť ani obchod ani tovar ,ktorý som si objednala pretože zatiaľ mi nič nedošlo.Dúfam že moja objednavka bude čo v najkratšom čase vybavená dakujem pekne.

• Zboží, které uváděli skladem, vůbec neměli.

• Nabizene zbozi nebylo skladem, navic mi bylo sdeleno, ze cena zbizi bude o cca 20% vyssi. Objednavka byla z me strany zrusena, platba vracena na ucet.

Zboží jsem ani po 13 dnech od objednávky nedostala. Obchod sám žádnou informaci o zpoždění neposkytl. Sama jsem se po týdnu dotázala, kdy zboží dostanu. Nevědí, nedodal jim jejich dodavatel.

Podvodnici to nejsou. Poslali asi 6 emailu z dezinformacemi. Porad neco ve smyslu ze neco delaji a abych jeste vyckal s platbou. Nakonec telefonovali zaplatil jsem to a dodali to. Trvalo to vice nez tyden. Musel jsem jim psat email.

Nelze se dočkat zboží. Objednala jsem větší množství (10ks) a čekám už 14 dní. Pokud zboží není skladem a není možné je odeslat do druhého dne, bylo by lepší upozornit na omezený počet a dát nabídku, zda mi vystačí jen 3 nebo 5 ks, anebo chci čekat.

• dlouhá doba doručení zboží

U zboží dostupného skladem u dodavatele, eshop píše, že maximální doba naskladnění jsou 3 pracovní dny. Doručeno bylo až za 2 týdny.

Očekávala bych větší péči o zákazníka. Při potížích s dodávkou zboží na prodejnu, kontaktovat zákazníka a dát vědět pravděpodobný termín doručení.

Jako již mnoho klientů přede mnou jsem se přesvědčil, že obchod prodává něco, co deklaruje že má skladem a pak druhý den zruší objednávku...

• Cekam mesic a prd

Obednavka vubec nedorazila.

Čekám na vyřízení objednávky již 14 dní a pořád u stavu objednávky svítí "objednáno u dodavatele". Nebyla jsem nijak upozorněna, že obchod zboží nemá na skladě.

• Dobrý deň, nákup nemôžem ohodnotiť, doteray som od vás neobdržala ani mail o stave mojej objednávky,ani tovar.Gažová.

Obchod zrušil objednávku, aniž by informoval o důvodu. Přitom uváděl, že zboží je skladem a v akci. I po zrušení objednávky dále uváděl, že má zboží skladem.

• Objednané zboží bylo na vašich stránkách označené jako zboží skladem, teprve po objednání mi byl doručen mail s oznámením, že zboží bylo objednáno u dodavatele. Zboží jsem měla určené jako dárek, vaším pracovníkem jsem byla ubezpečena, že zboží hned po obdržení odešlete - dle mailu se tak stalo, ale skutečnost byla trochu jiná. Zboží dorazilo, jsem s ním spokojená, ale pokud by bylo zboží u vás označeno, že jej teprve budete objednávat, ušetřila bych si nervy a i peníze.