• Prilis drahe....a s dopravou nevyhodne....

• Ruchla odezva

Prodávají co nemají

Zboží přišlo druhý den a v pořádku

první nákup

Vše OK.

• nereagování na emaily

Zboží objednané na eshopu, objednávka byla obchodem zrušena, protože zboží není skladem a již nebude. Při dotazu na nabídku podobného - alternativního zboží již obchod nekomunikoval a na emaily nereagoval. Zboží pak ještě několik dní bylo na eshopu stále v nabídce. Následně došlo k vrácení platby.

ochota,kvalitní práce s klientem

• Obchod má uvedeno skladem u dodavatele s maximální dostupností 3 dny, po třech dnech od objednání a zaplacení přijde jen email, že to objednali u svého dodavatele. Pak čekáte 10 dní a nic se neděje. Na emaily nereagují, dovolat se skoro nedá. Když se dovoláte, odpoví slečna poměrně arogantně, že žádné zboží vlastně nemají skladem a že vše objednávají u dodavatele a ne jen tu vaši objednávku, ale čekají, až se toho nasbírá více a pak objednají. Nebo taky ne, když jste zrovna sám, co chce jeden kus od jednoho dodavatele.

• Zboží ještě nemám a už chtějí po mně napsat recenzi. Konvici kterou jsem objednala ještě nemám, takže nevím jestli je dobrá. Od objednávky žádná komunikace, prej čekat na zprávu. Nedoporučuji .

• přehledný e-shop, široký sortiment, příznivé ceny

• Na skladě měli pouze sušáky 4m,ale po telefonické domluvě mi sušák 2m objednali a dodali.

• velmi dobrá komunikace

• rychlé doručení
    • nízká cena

Zboží přišlo celkem rychle, řádné zabalené. Není co vytknout.

Zboží jsem objednávala 19.3.2019 a 22.3. jsem dostala mail, že zboží bylo předáno přepravci a dorazí následující den. Když do 28.3. nic nedorazilo, zavolala jsem do e-shopu, kde mi bylo řečeno, že zboží předali a abych si zjistila, kde je problém u přepravce. Na mou reakci, že zboží je zaplaceno, a že to není můj problém, řekla paní, že to vytelefonuje a zavolá mi.Pak mi zdělila číslo zásilky, ale že neví, u jaké přepravní společnosti to je. A prostě, že sušák je na cestě. Tak stále čekám. Kristina Götzová, Stříbro

Objednala a zaplatila jsem celkem 4 mísy, z toho 2x verzi 0,9l. Doručeny mi byly pouze 3 mísy. Jedna mísa velikosti 0,9l chybí. Chci věřit, že se pouze někdo spletl a nešlo o záměr. Přesto - v kombinaci s čekací lhůtou - nešlo o dobrý nákup. Ty tři doručené mísy jsou v pořádku.

Objednané zboží dorazilo rychle a ve skvělé kvalitě!!!

opravdu mix, 2x vědro a každé jinouz barvu???????

• Suepr rýchle doručenie, veľmi priaznivá cena tovaru aj poštovného, nakoľko som objednávala na Slovensko, maximálna spokojnosť!!!