Super spolupráce

Po objednání a zaplacení z účtu nerez konvice na mléko mě byla objednávka po týdnu zrušena s tím,že není na skladě a ani po deseti dnech jsem peníze na účet nedostal zpět.

• nemají to, co deklarují k prodeji

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Dobré ceny, dobrý výběr.
    • Po urgenci objednávky emailem obchod brzy reagoval.
    • Dodací termíny jsou mnohem delší než avizované lhůty - pro Ty, co na objednávku nepospíchají. Je třeba mít velkou trpělivost.

Objednané zboží nebylo skladem, ale u dodavatele s dobou dodání 2 dny. Po třech týdnech jsem svou objednávku připomenul, když jsem viděl, že dle webu je již na skladě a přišlo ujištění, že už prakticky je na cestě, max dva dny. No, byl z toho ještě více než týden. Celkově tedy přesně 1 měsíc a 2 dny. Zboží však dorazilo správné, v pořádku a kvalitní.

• rychlost, spolehlivost

Obchod určitě doporučuji.

Sehnala jsem zde zboží, které již pomalu nikdo nemá v nabídce a přitom je to perfektní vychytávka za pár kaček :)

Na dotazy vstřícně odpověděli, zboží bylo perfektně zabalené a přišlo obratem.

• přehlednost stavu objednávky

• Zboží dlouho nešlo

Zboží nebylo skladem a teprve je objednávali u výrobce

• Skvela komunikaci se zakaznikem. Zbozi sice nemeli skladem jak uvadeli, ale okamzite jsem o tom byla telefonicky informovana a do 3 dnu vse sehnali

rychlé a bez problémů

• vše bylo rychle vyřízeno k mé naprosté spokojenosti

Objednávka ze dne 29.7. a 15.8. objednávka stále v nedohlednu. Pracovníci e-shopu nejsou schopni zákazníka vyrozumět a datum dodání se stále prodlužuje. Mizérie veliká.

• křehké zboží doručili nepoškozené
    • nedodali mi zboží, které jsem si objednala - sice podobné, ale přesto jiné

1) U výrobku - koše na prádlo, je uvedeno několik barevných variant, ale není možné vybrat při objednávce.
    2) Na uvedený telefon na stránkách jsem se nedovolala.
    3) Objednané zboží obchod dále objednává u dodavatele a zjišťuje dostupnost.
    3) Nabízenou barevnou variantu nakonec u dodavatele nesehnali.

• Dobré ceny.
    • Délka vyřízení objednávky

Obchod nabízí kvalitní zboží za velmi zajímavé ceny. Při objednávce přes internet ale vázne komunikace. Udávaná dostupnost zboží do 3 dnů (skladem u dodavatele) absolutně neodpovídala a relevatní informace jsem se dozvěděl až při osobních telefonátech.

• S nákupem i se zbožím jsem spokojená .Do 3 dnů objednané zboží doma.
    • Žádnou

Na zboží, které mají vystaveno v obchodě, jsem čekala na vyřízení objednávky víc než týden

• hezké a kvalitní zboží za dobré ceny
    • velký problém s osobním vyzvednutím, na adrese uvedené v e-mailu prodejna nebyla a nikdo tam nic nevěděl, na dalším místě mi řekli, že je to k vyzvednutí někde jinde a na třetím místě mi bylo řečeno, že teď nemají čas a mám počkat. Po upozornění, že už se 20 minut snažím o vyzvednutí zboží se mi tedy docela neochotně začali věnovat a bylo mi řečeno, že tam nic takového připraveno nemají. Po upřesnění, že jde o sklenice řekli "aha, tak to máme tady" a vyskládali mi je na pult. Určitě nebyla samozřejmost, že by věci byly připraveny v krabici, bylo bohužel nutné si o to říci. V dnešní době docela hrozný přístup a to nejsem nijak náročný zákazník. Stačilo by jen do e-mailu, že je objednávka připravena k odběru uvést aktuální informace, aby zákazník věděl, kde má zboží vyzvednout. Z tohoto důvodu určitě nedoporučuji osobní převzetí zboží, u zaslání poštou snad půjde vše hladce.

Sortiment obchodu je super, určitě bych ráda někdy opět nakoupila, když už teď vím, kam pro zboží jít. Je potřeba zapracovat na přístupu k zákazníkům, tam jsou rezervy...

nebylo zboží