Objednávka nepotvrzena e-mailem, na telefonický kontakt e-shopu jsem se nedovolal, nikdo mě nekontaktoval ohledně dodání (region F-M mají uveden s bezplatným dodáním v hodnotě mé objednávky), zatím nic pozitivního nemohu uvést.

• I když zboží bylo psáno jako skladem,nakonec se ukázalo, že že šesti věcí mají na skladě jednu. Na dotaz emailem ani neodpověděli.

Zboží skoro po 4 měsících od zaplacení nedorazilo a na poslední mail už nemám ani žádnou reakci…:-(

• Cekam objednávku vice nez mesic. Nic vubec. Spatna komunikace. Zadna informace kdy dorazi/ne dorazi. Mam strach ze jsou podvodniky.

Nulová komunikace. Dlouhá dodací lhůta. Zboží bylo doručeno pouze částečně.

Napsal jsem špatně telefonní číslo a místo aby napsali na email zrušili objednávku a když jsem se dotazoval proč, arogantní paní ze mě udělala podvodníka. Zjevně tento obchod nemá o prodej zboží a zákazníky zájem.

Reakce obchodu Dovoz ze zahraničí

Musím reagovat na tuto recenzi. Pán objednal 999 ks aviváží zrovna v době, kdy jsem je nahazovala do systému a nebyla tam ještě uvedená cena. Na objednávku napsal špatné tel.číslo a to na nějakou starou babičku.Tuto jsem hned po ukončení objednávky kontaktovala a skoro s pláčem mi oznámila, že o objednávku 999 ks aviváží nemá zájem.Z tohoto důvodů jsem objednávku na přání majitelky tel.čísla objednávku stornovala. Po měsíci se mi pán ozval na mail jak to vypadá s jeho objednávkou, oznámila jsem mu, že jsem objednávku stornovala ,jelikož se jevila jako podvodná a nic mu nebrání udělat si novou objednávku se správným tel.číslem. Musím dodat, že v případě, že jsi u nás někdo dělá objednávku je povinná část s hvězdičkou také tel.číslo. Bez tohoto nelze objednávku na e shopu provést. Požádala jsem proto pána o sdělení jeho tel.čísla, kdy mi oznámil, že mi ho nedá. Pořád mě urážel a psal, jak jsem si mohla dovolit jeho objednávku stornovat. Nejsme velkosklad,a paletové zboží nemáme. Na druhou stranu se nám kopí objednávky na dobírku jako v tomto případě na falešné adresy a tel. čísla. Z tohoto důvodů byla objednávka stornována. Nejsem arogantní, ale nejsem ani milionář, aby jsem platila dopravu 999 ks na podvodné objednávky a takto odesílala objednávky na dobírky. Z tohoto důvodů se pak křivdí také poctivým zákazníkům a mnoho e shopů nezasílá na dobírku nic. Vzhledem k tomu, že pán tady tvrdí, že omylem napsal tel.číslo a já ho označila jako podvodníka ,jsem nucena tuto objednávku a celou záležitost předat Policii ČR, aby jsem skutečně zjistila pravdu a tak se mu mohla omluvit. Tudíž ještě dnes to celé předám příslušným orgánům a pak sdělím tady výsledek.

• na stránkách velký výběr
    • špatná komunikace,ozvali se až po urgenci

Reakce obchodu Dovoz ze zahraničí

Paní jsem 2x volala ,ohledně objednávky. Její dcera mi sdělila,že odjíždí pryč a zboží si vyzvednout nemůže. Pak jsem psala mail,který ani dnes neví,že ji přišel. Po příjezdu na sklad jsem ji opět uháňela o vyzvednutí zboží.

• žádné nejsou
    • obchod sbalil peníze a nic nedoručil
    • obchod nekomunikuje

obchod okrádá zákazníky, měli by ho prověřit

Absolutní nespokojenost. Zboží jsem objednala už víc než před měsícem a od té doby nic. Nikdo se mnou nekomunikuje. Absolutně žádná odezva a peníze se také nevrátily.

Platba přijata okamžitě, za měsíc a půl žádné zboží , na dotazy žádná reakce .

• Paní nekomunikuje, na email neodpovídá, a vše má skladem, ale fakticky má polovinu zboží, pak se tedy ozve že by poslala něco jiného.

Reakce obchodu Dovoz ze zahraničí

Dekuji p.Svobodove za hodnocení. Bohužel se nezakládá až tak na pravdě. Měla v objednávce výměnu jen jedné aviváže a to z důvodu, že v současné době není možné zboží z Německa přivézt. Záměnu sama schválila. Mohla si vzít zpátky peníze a nakoupit někde jinde. I tak si myslím ,že pokud někdo při záměně jedné aviváže dokáže napsat veřejné, že má skladem jen polovinu věci..... asi svědčí o jeho charakteru. Při objednávce 7 ks je polovina 3,5 . Anebo mám jinou známku z matematiky než p. Martina?

• Paní majitelka nedodržuje své závazky. Po zaplacení peněz na účet mi bylo zboží posláno zboží na dobírku s tím, že mám zboží zaplatit znova v hotovosti řidiči přepravní společnosti. S paní majitelkou jsme se telefonicky dohodly, že zásilku znovu zaplatím a ona mi obratem pošle peníze vrátí zpět na účet. Do dnešního dne peníze nemám. Nereaguje na moje emaily, telefonem mi slíbila, že peníze vrátí. Je to podvodníci, která se obohatila. Vůbec nedoporučuji. Styďte se!!!!!

Zaplatíte převodem a čekáte skoro 3 týdny,než Vám to doručí,ale musíte to urgovat a pak už Vám to nikdo nezveda

• Zboží které bylo zaplaceno nedorazilo ani po 16.dnech od objednání