Objednávka nepotvrzena e-mailem, na telefonický kontakt e-shopu jsem se nedovolal, nikdo mě nekontaktoval ohledně dodání (region F-M mají uveden s bezplatným dodáním v hodnotě mé objednávky), zatím nic pozitivního nemohu uvést.

• I když zboží bylo psáno jako skladem,nakonec se ukázalo, že že šesti věcí mají na skladě jednu. Na dotaz emailem ani neodpověděli.

Zboží skoro po 4 měsících od zaplacení nedorazilo a na poslední mail už nemám ani žádnou reakci…:-(

• Cekam objednávku vice nez mesic. Nic vubec. Spatna komunikace. Zadna informace kdy dorazi/ne dorazi. Mam strach ze jsou podvodniky.

Nulová komunikace. Dlouhá dodací lhůta. Zboží bylo doručeno pouze částečně.

Vyhnetese problémům neobjednavajte tady Nedoporučuji ten shop
    Před měsícem tam jsem se objednala prášky na přání přišly my po 14 dnech ale ne byla jsem doma tak jsem ten balík ne převzala.
    Pani arogantní my volala na příští den a vyhrožovala my pokutou ktera činí 5 tis .
    Přitom jsem poštovné uhradila na účet.
    Prosím všechny lidi kterém ten podnik naškodel ozvete se my na mail. [email protected]
    Ať už konečně někdo tam udela pořádek.

• Chybí základní informace u potravin.
    • Když si objednáte zboží za výhodnou cenu objednávku Vám stornují a nabídnou mnohem dražší.
    • Velice arogantní a drzé jednání eshopu
    • Paní lže a uráží zákazníky.
    • Předražené zboží

Obchod nemá zájem obchodovat dokud nezaplatíte předem, když chcete své zboží začne vyhrožovat. Dejte si na tento obchod pozor a hlavně neplaťte předem a řádně si před nákupem u každého obchodu přečtěte recenze třeba zde na Heurece.

Napsal jsem špatně telefonní číslo a místo aby napsali na email zrušili objednávku a když jsem se dotazoval proč, arogantní paní ze mě udělala podvodníka. Zjevně tento obchod nemá o prodej zboží a zákazníky zájem.

Reakce obchodu Dovoz ze zahraničí

Musím reagovat na tuto recenzi. Pán objednal 999 ks aviváží zrovna v době, kdy jsem je nahazovala do systému a nebyla tam ještě uvedená cena. Na objednávku napsal špatné tel.číslo a to na nějakou starou babičku.Tuto jsem hned po ukončení objednávky kontaktovala a skoro s pláčem mi oznámila, že o objednávku 999 ks aviváží nemá zájem.Z tohoto důvodů jsem objednávku na přání majitelky tel.čísla objednávku stornovala. Po měsíci se mi pán ozval na mail jak to vypadá s jeho objednávkou, oznámila jsem mu, že jsem objednávku stornovala ,jelikož se jevila jako podvodná a nic mu nebrání udělat si novou objednávku se správným tel.číslem. Musím dodat, že v případě, že jsi u nás někdo dělá objednávku je povinná část s hvězdičkou také tel.číslo. Bez tohoto nelze objednávku na e shopu provést. Požádala jsem proto pána o sdělení jeho tel.čísla, kdy mi oznámil, že mi ho nedá. Pořád mě urážel a psal, jak jsem si mohla dovolit jeho objednávku stornovat. Nejsme velkosklad,a paletové zboží nemáme. Na druhou stranu se nám kopí objednávky na dobírku jako v tomto případě na falešné adresy a tel. čísla. Z tohoto důvodů byla objednávka stornována. Nejsem arogantní, ale nejsem ani milionář, aby jsem platila dopravu 999 ks na podvodné objednávky a takto odesílala objednávky na dobírky. Z tohoto důvodů se pak křivdí také poctivým zákazníkům a mnoho e shopů nezasílá na dobírku nic. Vzhledem k tomu, že pán tady tvrdí, že omylem napsal tel.číslo a já ho označila jako podvodníka ,jsem nucena tuto objednávku a celou záležitost předat Policii ČR, aby jsem skutečně zjistila pravdu a tak se mu mohla omluvit. Tudíž ještě dnes to celé předám příslušným orgánům a pak sdělím tady výsledek.

• Obchod doporucuji.

Zboží mně bylo třetí den doručeno v naprostém pořádku

• na stránkách velký výběr
    • špatná komunikace,ozvali se až po urgenci

Reakce obchodu Dovoz ze zahraničí

Paní jsem 2x volala ,ohledně objednávky. Její dcera mi sdělila,že odjíždí pryč a zboží si vyzvednout nemůže. Pak jsem psala mail,který ani dnes neví,že ji přišel. Po příjezdu na sklad jsem ji opět uháňela o vyzvednutí zboží.

• Obchod vsem doporucuji

Vše bylo vyřešeno a zboží mi bylo dodáno v pořádku.
    Anuluji předchozí recenzi.

• Za me tedy obchod na 150% uspesnosti !!!!
    • Serioznost, kvalita, jednani, rychlost, atd....

Obchod rozhodne vsem doporucuji. Mela jsem vetsi objednavku s platbou predem a vse probehlo naprosto v poradku, rychle, operativne, mile jednani, dovoz zbozi, zadny problem, prave naopak uz chystam dalsi objednavku. Naprosto bez problemu!!!!!

• žádné nejsou
    • obchod sbalil peníze a nic nedoručil
    • obchod nekomunikuje

obchod okrádá zákazníky, měli by ho prověřit

• NESPOLEHLIVÁ

Rozhodně obchod NEDOPORUĆUJI! Peníze odejdou hned ,paní neodpovídá na e-maily a telefon vám v polovině slova položí.Peníze sice vrátila ale obchodník to rozhodně není.Vůbec nedoporučuji!!!!
    Škoda že jsem si recenze nepřečetla dříve.

Zatm nic nedorazilo

Absolutní nespokojenost. Zboží jsem objednala už víc než před měsícem a od té doby nic. Nikdo se mnou nekomunikuje. Absolutně žádná odezva a peníze se také nevrátily.

Platba přijata okamžitě, za měsíc a půl žádné zboží , na dotazy žádná reakce .

• Reaguji na paní majitelku níže, práci prášek máte také skladem a kdybych si nezavolala co se děje s objednávkou poté, co jste se neracila ani odpovědět na e-mail s dotazem, tak jste mi řekla, že ho nemáte a čekáte na dodání.

Paní by měla obchod radši ukončit, takové jednání v dnešní době nemá obdoby. Škoda že jsem si nepřečetla prvně recenze zde.