• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Obchod doručil TV Sony, po vybalení jsem zjistil, že je rozbitá obrazovka.
    Reakce obchodu je ve zkratce, TV v krabici jste odebral od dopravce bez výhrad a dál už je to váš problém.

Reakce obchodu Sony Center

Dobrý den, mrzí mě nespokojenost. Prokázali jsme Vám, že TV od nás odjela nepoškozená. Bohužel zřejmě vlivem
    Vaší nevhodné manipulace došlo k poškození. Za toto bohužel nejsme schopni nést zodpovědnost. Děkuji
    Tomáš Glaser, Sony Center

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zbozi nema parametry ktere byli telefonicky konzultovane, obchod nereaguje na emaily.

• K žádnému zakoupenému zboží není záruční list. Kvalita Sony je tragická. TV mě naladila programy první den a druhý den už žádné nehráli. Od té doby někdy naladí 3-8 programu ale většinou druhý den jsou pryč. Přehrávač polovinu DVD nenačte nebo přehrává trhaně. Za mě absolutní 5.

• arogantní přístup

Komunikace prodejce je arogantní a neprofesionální. Tohoto prodejce rozhodně nedoporučuji. Ještě jsem se nesetkal s takto totalitním přístupem.

• podávají lživé informace o stavu zboží - posledního kusu

Já už u nich nikdy nenakoupím, potřeboval jsem to rychle a byla dobrá cena + výňatky z několikadenní e-mailové komunikace: máme mimořádnou akci... dodáme ho včas... zboží bylo vystaveno, nebylo používáno... používalo se, je mírně opotřebované, proto ta sleva... musíme sehnat součástku, která se ztratila, potrvá to...
    Na konci se toho ujal šéf, omlouval se nabízel slevy na další zboží atp...

Reakce obchodu Sony Center

Dobrý den, Jirko, snažili jsme se, bohužel to nedopadlo. Na vystavený kus jste byl předem upozorněn a k obchodu nedošlo, pouze k objednávce. Omlouváme se. Sony Center

• Nabizi neco co nemuzou dodat!