• krásné věci
    • ušité v Česku
    • přijatelné ceny
    • malý výběr triček

Zatím má první koupě u Vás - spokojenost.
    Perníková.

• absolutní spokojenost

Kvalitní a hezké kousky oblečení nejen na volný čas.

Rychlé bezproblémové doručení

Rychlé doručení, pěkný kabátek,po slevě i za dobrou cenu,vše v pohodě :-)

Reakce obchodu ELLEM czech original design

Dobrý den, děkujeme za hezké hodnocení našeho kabátu ANNA. Ať v něm děláte parádu na každém kroku. Budeme se těšit zase na příště! Tým ELLEM

• velmi vstřícné jednání i po telefonu, s kabátem jsem moc spokojená, mohu jen doporučit!

Vše v pořádku

Reakce obchodu ELLEM czech original design

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Jsme rádi, že se Vám výrobek líbí. Hodnocení délky přepravy 2,5 hvězdičkou nás mrzí, ale chápeme, že když se do toho připlete víkend, může to zamrzet. Expedovali jsme do 48 hodin, jak uvádíme u zboží. Budeme se těšit na další objednávku. Třeba už to bude s dopravou lepší.

Děkujeme za parádní softshellové kalhoty pro naši hubenou dceru :-). Jsem ráda, že se někdo věnuje šití i slim oblečení. Sehnat jen obyčejné tepláčky tak, aby poskakujícímu dítku nepadaly... je opravdu náročné. Skvěle tedy vyplňujete díru na trhu :-).

Reakce obchodu ELLEM czech original design

Dobrý den, děkujeme za krásné hodnocení a budeme se těšit zase na příště :-)

• Česká výroba
    • šití na míru
    • pěkné vzory
    • nenabízí doručení kurýrem zdarma

Reakce obchodu ELLEM czech original design

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Dopravu kurýrem nenabízíme zdarma, to máte pravdu. Zatím máme dopravu zdarma do výdejních míst a boxů. Třeba výhledově upravíme. Budeme se těšit zase na příště :-)

Jsem spokojená

Reakce obchodu ELLEM czech original design

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Budeme se těšit zase na příště :-)

Objednala jsem si kabát classy lístek, na fotkách byl kabát bez bílých nápletu u rukávu a na modelce vypadal více vypasovaný, realita byla kapku jiná, ale kabát jsem si nechala upravit u švadleny a s bílými náplety se smířim.

Reakce obchodu ELLEM czech original design

Dobrý den, podle Vaší objednávky jste si objednala kabát MAIRA a ten je s bílými náplety vyfocený na modelce a v pase si ho lze stáhnout. Kabát CLASSY, který uvádíte jste neobjednávala.
    Vaše špatné hodnocení nás mrzí, protože kabát přesně odpovídá fotkám na modelce.
    Jen je pro Vás možná matoucí, že máme v nabídce dva stejné motivy látky pro dva různé střihy kabátu. Každý kabát se ale jinak nazývá a má svou jedinečnou produktovou kartu i popis.

Objednala jsem dětské softshellové kalhoty a jsem velice spokojená. Vypadají super velikost odpovídá

Reakce obchodu ELLEM czech original design

Dobrý den, děkujeme za super recenzi. Budeme se těšit na další nákup :-)

Bunda i kabátek sedí perfektně, nádherné barvy i vzory,jsem nadšená .

Vše v pořádku

• česká výroba
    • pěkné vzory
    • šití i na zakázku
    • doručení zdarma jen na pobočku zásilkovny

Jsem spokojená, určitě doporučuji.

• super komunikace

Maximální spokojenost se vším :-)

• rychlost dodávky
    • přehlednost
    • fotky produktů
    • v popisech chybí délka výrobků