• Výborná komunikace obchodu se zákazníkem
    • možnost vrácení zboží
    • výměna za jinou velikost
    • přehledné stránky
    • široký výběr společenských šatů
    • dárek ke zboží
    • zasílání zboží pouze prostřednictvím pošty.
    • Za časové rozmezí ve kterém pošta doručuje balíky obchod nemůže, slabina pošty.

Šaty vypadají úplně stejně jako jsou na fotkách. Komunikace s obchodem v případě výměny je bezproblémová.
    Velký výběr šatů, které nikde jinde nejsou dostupné.
    Ke každým šatům hezký dárek, který potěší.

• Velký výběr
    • Nic mě nenapadá

Oblečení vypadá téměř stejně jako na fotografii a dobře padne, nečekalo mě žádné nemilé překvapení, jako je tomu u spousty jiných internetových obchodů.

• přehlednost

• Velký výběr
    • velice pěkné zboží
    • přijatelné ceny
    • odpovídající velikost
    • objednané zboží dorazilo v pořádku

V tomto obchodě jsem si vybrala nádherné šaty, které odpovídali mým představám a jejich cena byla více než přijatelná. Určitě bych tento obchod doporučila dále, neměla jsem žádné výhrady k objednávce. Už jsem si v tomto obchodě našla další šaty, pravděpodobně nebudu váhat a co nejdříve si je objednám. Maximální spokojenost!

• super rychlá dodací lhůta do druhého dne
    • velký výběr pěkných plesových šatů

Spokojenost.

• Kvalitní zboží za příznivou cenu

Doporučuji.

• - Rychlost dodání.
    • - Relativně příznivé ceny.

Šaty přišly velmi rychle a vypadaly stejně dobře, jako na fotografii (možná dokonce i lépe). Cena se dala přežít. Oceňuji zejména to, že měli skladem i mou mini velikost, nemohla jsem najít velikost 32 - 34, takže mě tento obchod zachránil. Šaty přišly pokrčené a bylo proto nutné je vyžehlit. To byl kvůli materiálu trochu adrenalinový sport. Na cedulce sice maximální teplota žehličky je, ale i tak jsem se trochu bála, navíc na šatech byly ozdobné sklady a těm tedy bylo třeba se nějak šikovně vyhnout. Líbilo by se mi více, kdyby přišly v krabici a ne narvané v papírové polstrované obálce. Ale člověk nemůže chtít všechno :). I přesto tedy palec nahoru a máte mé doporučení.

• - široká nabídka pod jednou střechou
    • - nenašla jsem

- vstřícný přístup
    - korektní a rychlé jednání
    - vřele doporučuji

• rychlost dodani, nizke ceny, darecek
    • nevidim zadne byla jsem spokojena

-ponukaju kvalitu za rozumne ceny, rychlost dodani je super, nakup v tomto obchode bych urcite doporučila i ostatnim

• dobré ceny, hezká nabídka

jsem spokojená, dobrá komunikace se zákazníkem

• Zajímavé ceny a zboží

Zajímavé zboží
    Dobré ceny
    Obchod doporučuji
    Perfektní jednání,zboží jsem měnila za menší velikost a vše proběhlo ok

• Široký sortiment.
    • Zboží,které jinde neseženu.
    • Dobré ceny.
    • Jediné co mi nesouhlasilo,byly míry uvedené pod produktem. Ve skutečnosti trochu jiné.

Rychlost dodání.
    Super komunikace.
    Určitě doporučuji ostatním.

• rychlost,pohodlí a jednoduchost
    • nevím o ničem

úžasné,dokonalé,rychlé

• Flexibilita,přehlednost,zajímavý sortiment

Vyborna komunikace se zakaznikem. Moznost objednani potrebne velikosti.

Skvělá komunikace mezi obchodem a zákazníkem.Reklamovala jsem poškozené zboží,reklamace proběhla bez jakýchkoli problémů a nové zboží jsem měla doma během tří dnů.Naprosto super!!!!!

• rychlé jednání, rychlá komunikace, potěšil mě dáreček poslaný se šaty " ďěkuji" S pozdravem Jana Pánková

Byla jsem spokojena, rychle dodání, vše v pořádku, emailová komunikace perfektní. Všem doporučuji. Jana Pánková.

Spousty krásných šatů, pokud budu znovu nějaké potřebovat, určitě tento obchod opět vyhledám. děkuji

nenakupovat tam přijde mi to jako velký podvod

Reakce obchodu Ellegance

Tato zákaznice obdržela šaty, vyzkoušela si je a poslala nám je zpět, protože jí nevyhovovaly. Standardně bychom jí, jako mnohým jiným, vrátili peníze, kdyby je během zkoušení nepoškodila tak zásadním způsobem, že se staly neprodejnými.
    V případě, že zákazník vrátí zboží poškozené, vracíme částku, za kterou jsme schopni zboží prodat jako druhou jakost. V případě, že je zboží již neprodejné, nejsme povinni vracet nic.
    Přestože na to zákaznice neměla nárok, nabídli jsme jí refundaci v hodnotě 25 % ceny šatů (s tím, že se pokusíme šaty prodat jako materiál) nebo zaslání šatů zpět. Vybrala si druhou možnost.
    Jsme přesvědčeni, že náš postup byl správný a vůči zákaznici férový!

maximalna spokojnost! Perfektne ceny, kvalitna odev+doplnky-privesok, prsten, sal zdarma!