zboží neodpovídalo nabízenému - jiná barva

nenakupovat tam přijde mi to jako velký podvod

Reakce obchodu Ellegance

Tato zákaznice obdržela šaty, vyzkoušela si je a poslala nám je zpět, protože jí nevyhovovaly. Standardně bychom jí, jako mnohým jiným, vrátili peníze, kdyby je během zkoušení nepoškodila tak zásadním způsobem, že se staly neprodejnými.
    V případě, že zákazník vrátí zboží poškozené, vracíme částku, za kterou jsme schopni zboží prodat jako druhou jakost. V případě, že je zboží již neprodejné, nejsme povinni vracet nic.
    Přestože na to zákaznice neměla nárok, nabídli jsme jí refundaci v hodnotě 25 % ceny šatů (s tím, že se pokusíme šaty prodat jako materiál) nebo zaslání šatů zpět. Vybrala si druhou možnost.
    Jsme přesvědčeni, že náš postup byl správný a vůči zákaznici férový!

• Ušetří čas, prohlédnu najednou více druhů zboží. V klidu vyberu, co se mi líbí.
    • Nevím výrobce zboží a kvalitu můžu zjistit až doma.

Dobrý obchod, zboží je stejné jako na fotce, je kvalitní, rychlé dodání zboží.

• široký sortiment, dobré ceny
    • spletli objednávku, přišlo jiné zboží, než bylo objednáno

Reakce obchodu Ellegance

Pokud došlo z naší strany k pochybení, samozřejmě se omlouváme. Překvapilo nás, že se o problému dovídáme až zde v hodnocení a že nás zákaznice neinformovala o vzniklé situaci, kterou bychom samozřejmě okamžitě řešili.
    ellegance.cz