• nikde jinde jsem toto zboží nenašla
    • o něco vyšší ceny než v jiných e-shopech

Nakoupila jsem zde náhodou, protože to byl jediný obchod, který nabízel toto konkrétní zboží, které jsem nutně potřebovala. Zjistila jsem, že v obchodě je i spousta dalšího zajímavého zboží a doplňků. Zásilka přišla včas a v pořádku a proto nemám problém tento obchod doporučit svým známým.

• Velmi solidní jednání a hezké zboží,kvalitně zabaleno,odpovídá fotografii i popisu,šaty opravdu kvalitní

skvělý obchod,spokojenost,využiji i příště

• cena za krásné šaty je bezkonkurenční
    • rychlá komunikace
    • velký výběr

výborná komunikace, rychlé jednání, velký výběr šatů za bezkonkurenční ceny. Tento obchod jsem již doporučila několika známým.

• Levné a krásné šaty, bleskové vyřízení- zboží jsem objednala jeden den odpoledne a druhý den jsem zboží obdržela.
    • nepřišla jsem na žádné

Perfektní- doporučuji

• Kvalitní látky a nízné ceny šatů mile mě překvapili i dárky

• objednání zboží z domu
    • nesehnala jsem šaty jinde ani v kamenných ob.
    • pěkné zboží, přijatelné ceny

líbily se mi šaty
    zkušenost jen ta nejlepší
    určitě doporučuji
    zboží odpovídá obrázku i popisu
    míry odpovídají

• dobrá komunikace
    • přehlédnost

tento obchod doporučuji
    pro obchod do nabídky byste mohli dát k tomuto sortimentu i antistatické spreje

• skvělé ceny
    • rychlé plnění objednávky
    • bohatá nabídka

Na ceske pomery slusny obchod s prehlednym webem a slusnymi cenami. Takrka nadstandartni komunikace. Doporucuji.

• - velký výběr a hodně stylů, ze kterých si lze vybrat
    • - jednoduché objednání, rychlé dodání
    • nemožnost zboží si vyzkoušet a ´´osahat´´

Ohledně nákupu bylo vše v pořádku, zboží jsem platila předem a vše v pořádku dorazilo. Zboží odpovídá vyobrazení na stránkách. Obchod bych doporučila a budu zde znovu nakupovat :)

• pěkné šaty za dostupnou cenu

• rychlé dodání,možnost výměny nebo vrácení peněz

• Krásné, kvalitně ušité šaty z dobré látky a za velice příznivou cenu.Jsem spokojena i s popisem jednotliých produktů, dle nichž jsem si mohla v klidu vybrat velikost a délku, tvar.

Obchod je báječný, pěkně uspořádaný, přehledný a výrobky jsou kvalitní. Služby a servis opravdu na 1*. Děkuji a ráda zde opět nakoupím . Tudíž doporučuji!

• velký výběr produktů

• Ušetří čas, prohlédnu najednou více druhů zboží. V klidu vyberu, co se mi líbí.
    • Nevím výrobce zboží a kvalitu můžu zjistit až doma.

Dobrý obchod, zboží je stejné jako na fotce, je kvalitní, rychlé dodání zboží.

• přehlednost, rychlost dodání
    • není možné zboží vyzkoušet a případně vyměnit

velmi spokojená s e-shopem

Reakce obchodu Ellegance

Je pravda, že zboží nelze vyzkoušet při koupi, to je však slabina všech internetových obchodů a také proto je dáno zákonem, že zákazník může zboží do 14 dnů vrátit bez udání důvodů. Stejnými pravidly se řídíme i my a pokud zákaznici šaty nesedí, může je samozřejmě vyměnit za jiné nebo v zákonné lhůtě odstoupit od smlouvy a zboží vrátit.

• hezké zboží
    • žádný

Byla jsem spokojena.

• Velice vstřícné jednání, nemohla jsem ihned odzkoušet, protože vnuk bydlí jinde.
    • Asi nám na svůj věk více narostl, protože sáčko mu bylo těsné jako Leošovi Marešovi včera na HLASU! Kalhoty naopak delší. Každý není konfekční. Po několika dnech jsem obchod požádala o vrácení, bylo by škoda, aby oblek ležel ve skříni. Bylo to již po 14 dnech, ale byli velice ochotní a vrácení se mohlo uskutečnit. Obchod budu doporučovat všem svým kamarádkám.Ještě jednou děkuji za ochotua a projevenou vsřícnost.
    • Nic proti. Velmi kvalitní zboží.

Obchod, jakých by mělo být o mnoho více.

• kominukace,