Vše v pořádku, rychlá doba dodání, kvalitní zboží

Reakce obchodu ELIS DESIGN

jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojeni. Děkujeme za Vaše hodnocení.

Váš ELIS DESIGN.

• Hračky s nápadem a výbornou kvalitou

Dobrý den Ivano,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Těší nás, že se Vám nabízené výrobky líbí, na jejich výběru si dáváme záležet.

Váš ELIS DESIGN.

Objednávka došla v naprostém pořádku, vše bylo ok. Komunikace s obchodem byla vynikající.

Reakce obchodu ELIS DESIGN

jsme rádi, že celý proces vyřízení objednávky proběhl v pořádku a také nás těší, že jste s nákupem u nás spokojeni. Děkujeme za Vaše doporučení.

Váš ELIS DESIGN.

• Velmi rychlé odeslání, zboží je moc pěkné a kvalitní

Reakce obchodu ELIS DESIGN

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že Vám zboží v pořádku a rychle dorazilo.

Váš ELIS DESIGN.

The product is great, we had one minor issue about a small screw which was not functional. We had to find a similar one from our toolbox. Luckily we had one that would do the job but not everyone may be that lucky

Hello,
    thank you for your feedback. We are sorry that the goods did not arrive complete, but in this case just write to our complaints department ([email protected]) to discuss a solution.

Yours ELIS DESIGN.

• Krásné produkty i kvalitní.
    • Nemohla jsem se vůbec dovolat na mobil uvedený na webu a nedostala odpověď na svůj email. Ale zboží přišlo.

Dobrý den Gabrielo,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Dovolili jsme si pátrat a žádný email nám z emailové adresy v objednávce nedorazil. :( Infolinka (pevná linka) je běžně dostupná každý den od 8-16 hodin, pokud máme obsazeno, zkoušejte se prosím ozvat později. Jsme rádi, že i přes zádrhel v komunikaci jste s nákupem u nás spokojená.

Vše v pořádku.

Reakce obchodu ELIS DESIGN

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že nákup u nás proběhl v pořádku.

Váš ELIS DESIGN.

Objednávala jsem poprvé, zboží dodáno během pár dnů.

Dobrý den Zdeňko,
    věříme, že nešlo o poslední objednávku. Děkujeme za Vaše hodnocení.

Váš ELIS DESIGN.

Vše proběhlo hladce a rychle.

Reakce obchodu ELIS DESIGN

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojeni.

Váš ELIS DESIGN.

• Perfektní zpracování výrobku (piklerův trojúhelník + skluzavka), dodání do 3 dnů.

Postupně jsme objednávali montessori houpačku s prknem, z té byly děti úplně nadšené, takže jsme objednali i piklerův trojúhelník s dalším prkýnkem a teď mají naše rok a půl stará dvojčata opičí dráhu. Perfektní zpracování, a je to skladné!

Dobrý den Martino,
    děkujeme za Vaši milou zpětnou vazbu. Těší nás, že jsou Vaše dvojčátka spokojená, dětská radost je naší největší odměnou. Budeme se těšit na další objednávky.

Váš ELIS DESI|GN.

dobrý všechno

Krásný den,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste s nákupem u nás spokojeni.

• Velká spokojenost

Dobrý den Aleno,
    jsme rádi, že jste u nás našla jen samé plusy. Děkujeme za Vaše hodnocení.

• Rychlost dodani

Reakce obchodu ELIS DESIGN

jsme rádi, že Vám zboží rychle a v pořádku dorazilo. Děkujeme za Vaše doporučení.

• rychlé doručení produktu

Vše v pořádku, krásná hračka :)

Reakce obchodu ELIS DESIGN

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Těší nás, že Vám zboží v pořádku a rychle dorazilo. Budeme se těšit na další objednávky.

Váš ELIS DESIGN.

Výrobky a cena boží. Doprava pokulhává, 2 objednávka a druhý problém. Potřeba zboží v kratší době, tak bych objednala jinde.

Reakce obchodu ELIS DESIGN

děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás, že jste měla potíže s dopravou. Pokud se potíže týkali přímo nás, prosím obraťte se na naše reklamační oddělení ([email protected]).

Váš ELIS DESIGN.

Nakupujeme po několikáté a vždy spokojenost.

Reakce obchodu ELIS DESIGN

děkujeme z Vaše hodnocení. Jsme rádi, že se k nám s důvěrou vracíte a budeme se těšit na další objednávky.

Váš ELIS DESIGN.

Rychlé dodání.. inzerovaná sleva bohužel na můj nákup nefungovala...

Dobrý den Mili,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že Vám boží rychle dorazilo. Co se týče našich akcí, zpravidla nejsou na všechno, ale pouze na vybrané produkty. Pokud byl produkt akcí označen a sleva se Vám neodečela, je dobré zavolat na naši infolinku nebo nám napsat, abychom zjistili, kde se stala chyba.

Váš ELIS DESIGN.

V balení chybělo několik šroubků na kompletaci pískoviště. Za cenu výrobku jsem si představoval větší kvalitu výrobku. Sestaveno dle návodu a horní příklopy se neshodují (nejsou zároveň = v jedné linii). Balení = karton na jedné straně dorazil natržený, viditelné dřevo zvenčí.

Dobrý den Davide,
    děkujeme za Vaši zpětno vazbu a mrzí nás Vaše rozčarování. Pokud se Vám na pískovišti cokoliv nezdá, je třeba se obrátit na naše reklamační oddělení a situaci řešit. Ani naši dodavatelé, ani naše výroba není neomylná a někdy se stane, že něco nesedí, ovšem to není náš standard. Bohužel jsme od Vás reklamaci nedohledali.

Váš ELIS DESIGN.

Pokiaľ hľadám nejakú kvalitnú hračku alebo dekoráciu do pokojíčku, vždy sa dívam na stránky Elis design. Ceny sú trochu vyššie, ale očakávam kvalitu a zatiaľ sme ju vždy dostali. Dodacie doby sú super.

Dobrý den Tino,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Na kvalitě si dáváme záležet a jsme rádi, že ji oceňujete. Budeme se těšit na další objednávku.

Váš ELIS DESIGN.

Perfektní, objednávala jsem už podruhé.

Reakce obchodu ELIS DESIGN

těší nás, že se k nám rádi vracíte. Děkujeme za Vaše hodnocení.