• zakoupeno v ELIS DESIGN před 2 týdny

• Výborná komunikace. Zboží dobře zabaleno a dorazilo v pořádku. Bazén i míčky za dobrou cenu.
    • Nevím o žádné

• Skvělá komunikace, rychlé dodání
  • zakoupeno v ELIS DESIGN před 2 týdny

• Možnost prohlédnutí zboží na videu na stránkách obchodu

• Široký sortiment
    • Kvalita vyrobku
    • Přehledný eshop
    • Trochu dražší sortiment

Zakoupili jsme postýlku domeckovou a zatím ji nerozbalili jelikož jsme pořizovali dopředu. Syn ji dostane za cca 14 dní. Ale též jsme objednali Montessori domeček (aktivity board) a s tím je syn i přesto že mu je 10,5 měsíce velice spokojen.

• zakoupeno v ELIS DESIGN před 3 týdny

Vše v pořádku, doporučuji.

Rychlé dodání zboží

• zakoupeno v ELIS DESIGN před 4 týdny

• Velký výběr
    • Kvalita
    • Dostupná cena
  • zakoupeno v ELIS DESIGN před 3 týdny

Rychlé doručení do 3 dnů a teepee je úžasné, krásně šité.. děti jsou nadšené:)

• zakoupeno v ELIS DESIGN před 3 týdny

Prehladna stranka, velmi rychle dorucenie

• zakoupeno v ELIS DESIGN před 2 měsíci

• Zboží, které obchod nabízel s dodáním do jednoho a do tří týdnů, jsme nedostali ani po bezmála osmi týdnech.
    • Obchod sám proaktivně se zákazníkem nekomunikuje.
    • Samolepky bohužel na stěně nedrží. Vzhledem k jejich ceně (cca 2.000 Kč) bychom očekávali jinou kvalitu. Podotýkám, že se samolepkami na zeď zkušenosti máme a jiné na té samé zdi drží.

Reakce obchodu ELIS DESIGN

děkujeme velmi za Vaši recenzi, nebojte, postaráme se o Vás. Prosím informujte reklamační oddělení ohledně nálepek. Aktuálně máme v sortimentu nálepky od tří dodavatelů a vždy ve výborné kvalitě prakticky bez reklamací, velmi nás tedy Vaše recenze zarazila a musíme ji prověřit. Dále jsme prověřili termíny dodání a nálepky byly objednané 8.1. a dodané 27.1., tedy termín 3 týdnů byl splněn. Vždy se snažíme dodržet slíbené termíny. Někdy se může stát, že se to nepovede, ale v 99 procentech případů dodáme zboží dříve než je avizovaný termín dodání.

Nekomunikativnost obchodu mě překvapuje, musela jste volat po pracovní době nebo se trefit do nějakého výpadku, jinak si to nedovedu vysvětlit. Zákazníci jsou pro nás na prvním místě a na kvalitní komunikaci si zakládáme, což většina zákazníků oceňuje ve svých recenzích.

Každopádně v návodu také mimojiné uvádíme: Pokud byla stěna čerstvě vymalovaná, počkejte min. 7 dní než začnete s lepením. Samolepky nejlépe přilnou ke stěnám natřeným akrylátovými barvami.

Věřím, že váš případ vyřešíme a ještě jednou děkujeme, že jste se ozvala. Kontaktujte reklamace ať Vám můžeme pomoci.

• Výborná kvalita výrobků
    • Pěkný přehledný web
    • Expedice do týdne

Zboží je výborné kvality a zpracování. Objednávka byla ihned potvrzena, avšak ohledně expedice jsem informaci dostala až večer před doručováním od přepravce. Tak by bylo fajn od eshopu dostat info, že předali dopravci jak je zvykem u jiných obchodů. Každopádně i přesto nákup určitě doporučuji každému, kdo má rád krásné, dřevěné a kvalitní hračky.

Reakce obchodu ELIS DESIGN

Dobrý den, posíláme informační maily při částečné expedici i při fakturaci. Prosím překontrolujte svůj spam. Případně to, zda jste správně uvedla mail v objednávce. Děkujeme

• zakoupeno v ELIS DESIGN před 3 týdny

veškeré zboží mi přišlo v pořádku, doporučuji

• zakoupeno v ELIS DESIGN před 1 měsícem

Bleskové doručení a super kvalita samolepky.

• zakoupeno v ELIS DESIGN před 3 týdny

Nakupovala jsem jako dárek pro synovce a jsem velice nadšená. Krásné zpracování a dítě se zabaví. Přesně jako na obrázku.

• Široký vyber
    • Platba kartou
    • Trosku nepřehledné řazení postylek
    • Nepřijímají Twisto
  • zakoupeno v ELIS DESIGN před 4 týdny

Bezproblémová komunikace, rychlé dodání.

• Rychlé vyřízení objednávky

Super. Doporučuji.

• zakoupeno v ELIS DESIGN před 2 měsíci

Vše v naprostém pořádku

• Precizně navrhnute
    • Nedolakovane příčky, nedokončene, zaprasene konce příčky.

Cenova relace neodpovídá výrobků. Kontrolor asi zaspava na Vavřínech.

Reakce obchodu ELIS DESIGN

děkujeme za Vaše hodnocení, zatím jsme nezaznamenali ani jednu takovou informaci od zákazníků ohledně konců prkének, které se zasunují do bočnice. Bok desky, který je zasunutý a není pohledový se nelakuje a ani nebrousí v případě, že by po lakování na něm byl zbytek barvy. Pro nás je zásadní dodat 100procentní kvalitu přední části desky, která se používá. Kvalita je pro nás na prvním místě. Zkusíme se přesto nad Vašim dotazem zamyslet, ale lakování desky z boku by zvedalo náklady na výrobu a cenu. Myslíme si, že toto by zákazníci neocenili.

Co se týče ceny, tak je třeba si uvědomit, že na výrobu houpačky spotřebujeme 18tis cm3 překližky, což odpovídá dvěma rostoucím židličkám od renomovaných značek v hodnotách přes tři tisíce korun nebo 24 ks sedátek našich dětských židliček. Dále brousíme více jak 80 metrů hran a dbáme na precizní lakování pohledových částí houpačky.

Přejeme krásný den