ELESHOP

4135 recenzí z celkového počtu 10820 hodnocení

• 99 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod ELESHOP získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze ELESHOP

Jan907

Přidáno: 23. června 2017

• O žádných nevím.

Lze dopručit.

Přidáno: 21. června 2017

• doručení do místa bydliště

Macek

Přidáno: 19. června 2017

• rychlé

Marcela

Přidáno: 15. června 2017

• Nevím, jestli to bylo balením, ale vypouštěcí kohout byl hodně poškozen.

Jelikož jsem potřebovala hrnec na zavařování co nejdříve, manžel mi poškozený kohout vyměnil za kovový. Hrnec funguje jak má, takže to dál neřeším. Asi by se to dalo vyreklamovat, nafocené to máme, ale opravdu jsem ho rychle potřebovala.
Jinak funkčnost suprovní, zapípá, když se dostane na nastavenou teplotu, pak udržuje teplotu po daný čas, takže můžu chytat další sklenice nebo sirupy. S hrncem jsem velmi spokojená. Doufám, že to vydrží :-)

Reakce obchodu ELESHOP

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi nákupu v našem e-shopu a zároveň se omlouváme za komplikace se zbožím. Případnou reklamaci je možné uplatnit přes náš web - https://www.eleshop.cz/reklamace

Jarda

Přidáno: 12. června 2017

• Doprava do Uloženky za výhodnou cenu.
  • Zboží které jinde ne seženu.
  • Nemá

Nakupujte vše funguje tak jak má. Velká spokojenost.

Reakce obchodu ELESHOP

Děkujeme za Vaše hodnocení a rádi Vám vyhovíme i při Vašem dalším nákupu na www.eleshop.cz

Přidáno: 11. června 2017

• To ještě netuším
  • Nemají telefon , a vše řeší velmi zdlouhavě

Reakce obchodu ELESHOP

Dobrý den, děkujeme za recenzi našeho e-shopu. Telefony jsou uvedeny v kontaktech i přímo na hlavní straně. Pro úplnost uvádíme: 544 422 633, 775 919 988. Na uvedených telefonních číslech jsme Vám k dispozici Po-Pá 8:00 - 17:30 hod.
Rekapitulace Vaší objednávky:
1.6. vytvořena objednávka, zvolena platba převodem. V pátek 2.6. v podvečerních hodinách připsána částka za objednávku na náš účet. V sobotu a v neděli neexpedujeme (přeprava nedoručuje zboží), v pondělí Vaše objednávka expedována.

Eva

Přidáno: 9. června 2017

• Hezky zabalené zboží
  • Žádné

100% kvalita tak to má být

Reakce obchodu ELESHOP

Vážený zákazníku , děkujeme za Vaši recenzi nákupu v našem e-shopu. I při dalším nákupu se budeme snažit o Vaši spokojenost. Eleshop.cz

Pavla

Přidáno: 5. června 2017

• Nakupovala jsem poprvé, cením si, že zboží odeslali v den, který jsem určila.

Nemám námitek, vyhověli mým požadavkům, tento obchod doporučuji ostatním nakupujícím. Jsem naprosto spokojený zákazník.

bobo

Přidáno: 28. května 2017

• rychlé- laciné

rychlé-laciné-ok-ano

Reakce obchodu ELESHOP

Dobrý den, děkujeme za recenzi našeho e-shopu. Věříme, že se na náš e-shop obrátíte i při příštím nákupu. S pozdravem Eleshop

GM

Přidáno: 26. května 2017

• úspora času a PHM, protože bydlím v malém městě, kde se podobné věci nedají koupit

Jednoznačně doporučuji.