• Velmi slušné chování a komunikace.

• Tento obchod je opravdu SUPER a to je fakt.
    • Poctivá starost o ZÁKAZNÍKA - to se dnes už nevidí
    • Komunikace,dovoz,instalace vše proběhlo na 1*

• Já jsem opravdu velice spokojená, hodně dlouho jsem se s takovým přístupem k zákazníkovi nesetkala, skvělá komunikace, profesionální přistup. Chválim i dopravu, pánové byli velice příjemní . Děkuji a určitě to nebyl můj poslední nákup u vás .

Není vůbec co vytknout

Vážená paní Zvoníčková,

děkujeme za Vaši recenzi a chválu našich služeb. Jsme moc rádi, že jsme Vám poskytli plnohodnotný servis, jak je u nás ostatně zvykem.

Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a doporučíte náš e-shop a spotřebiče Miele ve svém okolí.

S úctou a přáním pěkného dne

Tým Miele Center Vlášek

• Detailní komunikace ohledně dostupnosti a dodání zboží

• doručení
    • montáž i instruktáž
    • komunikace se zákazníkem
    • příjemný personál i na telefonní lince tak i při doručení a montáži

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a zhodnocení našich služeb. Jsme rádi, že jsem Vám mohli spotřebič Miele dovézt, namontovat a navíc zaškolit na jeho používání.

Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a Váš další nákup bude opět na e-shopu www.elektrovlasek.cz.

S přáním pěkného dne

Tým Miele Center Vlášek

• Rychlost dodání + dobrá komunikace.
    • Hodně položek skutečně skladem ihned k odběru.
    • Fungují už hodně dlouho.
    • Vlastní doprava čistým nákladním autem, které vozí jen "bílé" zboží. Tedy bez obav, že to nějaká spediční firma poškrábe, když vedle vaší pračky vezou třeba stavebniny.
    • Ten člověk co zboží přiveze, ho hned i namontuje, vyzkouší a zaškolí v obsluze. Tedy hodinu po závozu už perete. Technik si přiveze své montážní vybavení a umí si poradit. Po nainstalování uklidí a pokud chcete odveze i nepotřebné obaly či paletu.
    • Wi-Fi jde u spotřebičů Miele vypnout.
    • Miele v naí rodině osvědčená kvalita a hlavně životnost.
    • Tohle je výrobcem autorizovaný distributor. Tohle nepodceňovat.
    • Drahý plastový výlisek, který slouží k plynulému navázání spotřebičů při věžovém uspořádání pračky se sušičkou.
    • Když si někdo bere naráz oba spotřebiče, mohlo by to být podle mě součástí setu. Ale o tom rozhodduje obchodní model výrobce Miele a né firma pana Vláška. K té nemám výtek.

Rozhodně doporučuji. Jsem spokojený. :-)

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

děkujeme za Vaše skvělé hodnocení a vážíme si Vašeho času, který jste věnoval popisu toho, jak probíhalo vyřízení Vaší objednávky. Jsme moc rádi, že naše služby hodnotíte 5 hvězdičkami a rozepsal jste svou zkušenost i pro další zájemce o kvalitní spotřebiče Miele z e-shopu elektrovlasek.cz.

V rámci ceny za spotřebiče poskytujeme dovoz, výnos i montáž zdarma, samozřejmostí je také zaškolení, jak spotřebiče používat. Těší nás, že se Vám tyto služby líbily a využil jste je k Vaší spokojenosti.

Budeme rádi, když Váš další nákup spotřebičů Miele bude na našem e-shopu a doporučíte nás i ve svém okolí.

Ještě jednou mnohokrát děkujeme za Váš čas, který jste věnoval tomuto hodnocení a budeme se těšit na další případnou spolupráci!

S přáním pěkného dne

tým Miele Center Vlášek

• Kvalita produktů
    • Ceny

Skvělé místo pro nákup originálních produktů a příslušenství značky Miele. Rád nakoupím znovu. Rychle vyřízeno, skvělá komunikace, informovanost o průběhu objednávky, ceny v normě. Příjemná zkušenost, děkuji moc!

• Komunikace, ochota, vstřícnost, profesionalita

• Absolutně perfektní jednání