• Servis se vším všudy v ceně
    • Profesionální jednání

Přestože je cena zboží je stejná jako jinde, tento obchod poskytuje vlastní doručovací službu včetně výnosu a instalace, která je u většiny výrobků zdarma. Oceňuji i velmi příjemné a profesionální jednání.

• Profesionální, odborný přístup.

• Nezažil jsem profesionálnější přístup. Nesmírně ochotní, doručeno ještě v den objednávky i s nestandardními požadavky, vč. vynesení do schodů, instalace a zaškolení. Nevím o ničem, co by mohli ještě zlepšit. Super!

• Já jsem opravdu velice spokojená, hodně dlouho jsem se s takovým přístupem k zákazníkovi nesetkala, skvělá komunikace, profesionální přistup. Chválim i dopravu, pánové byli velice příjemní . Děkuji a určitě to nebyl můj poslední nákup u vás .

Není vůbec co vytknout

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

Vážená paní Zvoníčková,

děkujeme za Vaši recenzi a chválu našich služeb. Jsme moc rádi, že jsme Vám poskytli plnohodnotný servis, jak je u nás ostatně zvykem.

Budeme rádi, když nám zachováte přízeň a doporučíte náš e-shop a spotřebiče Miele ve svém okolí.

S úctou a přáním pěkného dne

Tým Miele Center Vlášek

• Vstřícné, rychlé, profesionální jednání.

Maximální spokojenost. Rychlá odpověď na mail i o víkendu, rychle dodali pračku i včetně instalace. Obchod můžu, zatím, jen doporučit.

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a 5hvězdičkové hodnocení našich služeb.

Jsme rádi, že vše proběhlo rychle a hladce tak, jak je u nás standardem.

Potěší nás, když nám zachováte přízeň a Váš další nákup bude opět na e-shopu www.elektrovlasek.cz.

S přáním pěkného dne

Tým Miele Center Vlášek