• Skoro vse dobre
    • Neumi rozlisit dodaci a fakturacni adresu, ac ji zadate
    • Neumi Apple Pay

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu i hodnocení, které je podle nás ale přísné a zbytečně kritické.

Dodací a fakturační adresu jste v objednávce uvedl stejnou, schválně se podívejte do mailu, kterým jsme Vaši objednávku potvrdili.

Apple Pay jsme v době realizace Vaší objednávky opravdu neuměli, nyní v srpnu už tuto možnost také nabízíme :-)

Věříme, že nám zachováte přízeň a vše výše uvedené bude příště v pořádku.

• dlouhá expedice

V úterý ráno potvrzena platba, v pátek teprve předáno dopravci, v pondělí doručeno. Na to, že šlo o malou naskladněnou komponentu mi to přijde až příliš.

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Máte pravdu, že u položky skladem mohlo být naše doručení rychlejší. Bohužel Vámi poptávaný produkt vykoupili zájemci před Vámi a chvíli nám trvalo další položky naskladnit. Omluvte tedy zpoždění, které trvalo celkem 4 pracovní dny od přijetí platby za Vaši objednávku.

Budeme rádi, když nám dáte šanci někdy v budoucnu ukázat Vám, že je naše rychlost odbavení objednávky opravdu skvělá - viz mnoho spokojených zákazníků a jejich hodnocení zde před na Heuréce.

tým Miele Center Vlášek

Po třech dnech nám bylo sděleno, že pračka vůbec není skladem, ale až po několika pátracích telefonátech.

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

mrzí nás, že jste nebyli spokojeni s našimi službami. Objednávku jste provedli v pátek po zavírací době, o možnostech doručení jsme vás opravdu informovali po 3 dnech, což bylo v pondělí. Bohužel dříve jsme skladovou dostupnost ověřit nedokázali.

Klientům se snažíme dodávat zboží co nejrychleji, o čemž svědčí i kladné hodnocení ostatních zákazníků. Snad jste tedy vybrané zboží sehnali včetně dopravy a montáže zdarma jinde a rychleji.

Děkujeme za zájem a zpětnou vazbu.

S přátelským pozdravem

tým Miele Center Vlášek

• Ani do osmi dnů lednička nedorazila a teprve po mém zavolání jsem se dozvěděla, že do týdne to nebude. Někdo se má někdy ozvat. Je to pro mne komplikace, týden jsem si nechavala volno, abych mohla zásilku převzít. Teď už mám leccos jiného domluveno a stále nevím, kdy se zásilky dočkáme.

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

mrzí nás, že s vyřízením Vaší objednávky nejste spokojená. Objednala jste v pondělí 15. 8., obratem jsme e-mailem potvrdili přijetí objednávky a informovali Vás o dalším vyřizování objednávky (mrkněte do svého mailu, zda Vám informační maily nespadly do složky SPAM). Ve středu 17. 8. Vás kolegyně informovala o plánu montáže na další týden. V pondělí 22. 8. Vám kolega volal, že dovoz a montáž spotřebiče proběhne ve středu 24.8. Dopravu a montáž máte od nás zdarma.

Myslíme, že je tento způsob řešení objednávky velmi seriózní a málokdo Vám dokáže dodat a namontovat Vámi vybraný spotřebič rychleji. Drtivá většina našich klientů naopak hodnotí rychlost vyřizování objednávek na velmi kladně.

Věříme, že budete nakonec s našimi službami spokojená a zachováte nám přízeň i přes Vaše negativní hodnocení.

S úctou a přáním pěkného dne

tým Miele Center Vlášek

zboží ano po deseti dnech nedorazilo, přestože bylo uvedeno "do 3 pracovních dní" a obchod neposlal žádnou zprávu

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

mrzí nás, že s vyřízením Vaší objednávky nejste spokojený. Bohužel Vámi objednané zboží nebylo u dodavatele skladem. Snažili jsme se Vám dovolat, ale neúspěšně.

EDIT 19.1. ve 12:50 - podařilo se nám s Vámi spojit a domluvit dodatečné dodání požadovaných výrobků. Zároveň jsme zjistili, že Váš e-mail nám spadnul do složky SPAM. Pro příště je to pro nás poučení častěji kontrolovat tuto složku.

Ještě jednou se omlouváme a budeme rádi, když nám v budoucnu dáte ještě šanci, abychom Vás přesvědčili, že umíme vše vyřešit na jedničku.

S přáním pěkného dne

tým e-shopu Miele Center Vlášek.

• Nespolehlivá zpětná vazba.

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

mrzí nás, že jste s našimi službami nebyli spokojeni. I tak děkujeme za zpětnou vazbu, ze které se pokusíme poučit.

Budeme rádi, když nám dáte druhou šanci a Váš další nákup bude opět v Miele Center v Hradci Králové či na našem e-shopu www.elektrovlasek.cz.

Tým e-shopu Miele Center Vlášek

Velmi špatná komunikace obchodu. Poslala jsem peníze převodem, a vůbec mi nepotvrdili, že částku obdrželi. V mailu s platebními pokyny psali, že ověřili dostupnost výrobku když jsem jim volala, kde zboží mám, dozvěděla jsem se, že mají v centrálním skladu inventuru a posílat to budou až v dalším týdnu. Doručení trvalo téměř dva týdny.

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že doručení Vaší objednávky trvalo delší čas, než jak bývá obvyklé. Je to pro nás poučení lépe komunikovat případné zpoždění.

I přes Vaši negativní zkušenost budeme rádi, když nám dáte znovu šanci přesvědčit Vás, že je pro nás zákazník na prvním místě (viz recenze jiných zákazníků). Spokojenost klienta je u nás opravdu na prvním místě.

Pokud budete mít cestu do Hradce Králové, stavte se na dobrou kávu, rádi Vás u nás přivítáme.

Tým e-shopu Elektro Vlášek

Obchod bohuzel nemuzu doporucit. Objednavku jsem udelala 17.1, ihned ji zaplatila - mame s eshopem dokonce stejnou banku a penize musely byt pricteny ihned, balik jsem dostala ale az po 10dnech.
    Dale jsem jako zpusob dopravy chtela PPL, balik mi ale byl odeslan Ceskou postou.
    Posledni bod - objednala jsem si Odvapnovaci tablety do kavovaru, ale prisly mi do zehlicky. Pri obvolavani eshopu mi bylo receno, ze se jedna o podobny produkt se stejnou funkci - to klidne muze byt pravda, ale pokud si neco objednam, chci to taky dostat!! Jedna se jednoduse o jiny produkt (s jinym kodem, jinym obalem), ktery jsem si neobjednala a beze slovy omluvy, ci vysvetleni, mi byl zaslan.
    Eshop rozhodne nedoporucuji, predstava ze si treba koupim pracku a pak mi prijde jina s tim, ze ma prece stejne parametry, tak co resim, me vylozene desi.

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

velmi nás mrzí Vaše negativní zkušenost s naším e-shopem. Zdržení bylo způsobené nemocí kompetentní osoby.

Co se týče záměny produktu, u odvápňovacích tablet se jedná opravdu o stejné zboží, které lze využívat na odvápňování různých spotřebičů (viz manuál k produktu). Proto jsme si dovolili záměnu, abychom Vám dodali objednávku. U pračky bychom si takovou výměnu bez souhlasu klienta samozřejmě nedovolili.

Vaší zpětné vazby si přesto vážíme a věříme, že nám dáte v budoucnu ještě šanci.

Tým e-shopu Elektrovlášek.cz

Zboží bylo hrazeno převodem do jiné banky 13.1.2020, avšak v něšní době jsou peníze připsány na účet už druhý den. To znamená, že zboží mohlo být doručené za 2 - 3 dny po připsání peněz na Váš účet a ne až za 6 dní.

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že jste na svou objednávku čekala delší dobu. Je to pro nás ponaučení, abychom si na zpracování dávali větší pozor.

Věříme, že případný další nákup vyřídíme k Vaší spokojenosti.

Tým e-shopu Elektro Vlášek

Mam doma od tohoto obchodu pracku a susicku. Dodani, montaz, komunikace vse bylo v naprostem poradku. Kdyz jsem si rozhodla koupit ten zehlici system, ani jsem nevahala kde budu objednavat. Objednala jsem ve ctvertek, zbozi bylo uvedeno na webu skladem, o vikendu jsem dostala automaticky e-mail s potvrzenim objednavky a nic. Presne za tyden jsem tam zavolala, bylo mi slibeno, ze za nejakou chvili mi zavolaji nazpet. Ani v patek jsem si toho nedockala a zrusila jsem objednavku. Nevim co se stalo. Driv jsem byla primo nadsena z pristupu obchodu. A najednou takove zklamani.

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Bohužel máte pravdu, že jsme Vás nekontaktovali neprodleně, za což se ještě jednou omlouváme.

Byli jsme připravení Vám zítra (12. 11.) zásilku osobně dovézt, již jste ale z pochopitelných důvodů o dodání neměla zájem. Alespoň jsme u nás ve firmě nastavili procesy tak, abychom takové chybě příště předešli. Věříme, že pokud nám ještě dáte šanci, svou reputaci napravíme.

Přejeme Vám vše dobré a budeme se těšit na Váš případný další nákup na našem e-shopu www.elektrovlasek.cz.

Tým e-shopu Elektro Vlášek

Uvedena dodací lhůta neodpovídá skutečnosti.
    Objednávka byla rozmístěna před 11 dny, stále nebyla odeslána (uvedená doba dodání – 3 pracovní dny). Žádná omluva či vysvětlení ze strany obchodníka, musel jsem nejdřív psát (žádná reakce) a následovně volat a ptat se na stav objednávky.

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

velmi nás mrzí, že máte s objednávkou negativní zkušenost. O skladové dostupnosti zboží jsme Vám dávali vědět e-mailem, který se možná někam zatoulal. Prodejkyně Vás o datu dodání informovala také telefonicky a upozornila na pozdější termín dodání z důvodu inventury u hlavního dodavatele.

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, z které se i tak poučíme.

S přátelským pozdravem

• dobrá komunikace
    • neuvěřitelně špatná přeprava

Zboží přišlo až za 16 dní, poškozené, nedostatečně a špatně zabalené, jednoznačně nedoporučuji.

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

děkujeme Vám za Vaši zpětnou reakci na kvalitu externí přepravy a naše odeslané balení. Na příště se budeme snažit těmto komplikacím předejít zvolením jiného způsobu balení.

S pozdravem Elektro Vlášek

• absolutní nepořádek

vyhněte se mu

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

velmi nás mrzí Vaše hodnocení, pane Poche, přestože jsme udělali maximum pro to, abyste byl spokojen. O dostupnosti zboží jsme Vás dopředu informovali a souhlasil jste s tím, že si na varnou desku počkáte. Společně jsme si potvrdili, že jakmile bude varná deska připravená k expedici, ozveme se Vám.

Věříme, že Vaše hodnocení je předčasné a pokud bychom na obou stranách dodrželi, co bylo domluvené, tato reakce by nevznikla.

S přátelským pozdravem Elektro Vlášek

• Ráda bych se konečně dozvěděla, kdy mi bude balík doručen. Do této chvíle se mi totiž nedostalo balíku ani nějaké písemné informace o balíku!!!!!!!!!

Nemůžu sloužit, zatím čekám čekám čekám-))) a balík nikde!!!! Hrůza

Reakce obchodu ElektroVlášek.cz

velice nás mrzí, že jsme zásilku poslali opožděně. Zásilka byla poslána pozdě naší vinou a za pozdní odeslání se omlouváme.

S pozdravem Elektro Vlášek

• 4.6. 2013 mi byla potvrzena objednávka za 23100,- Kč, od této doby se nikdo neozval, až dnes 15.6.2013 jsem dostal dotazník, zda jsem spokojen s nákupem. Můžu bohužel odpovědět, že nejsem.
    Číslo objednávky: 41265
    Pavel Vilím

• objednání z domova
    • dodání přímo domů
    • zboží je dražší (i bez poplatku za dopravu)než to stejné zakoupené v Datartu v kamenném obchodě takže se to nevyplatí objednávat v e-shopu.

- nechtělo se mi chodit po obchodech a shánět zboží
    - uvedená cena na zboží z e-shopu je o 40 Kč vyšší než v kamenném obchodě a mělo by být levnější.
    - zboží, které jsem si objednala ještě o 10 korun podražilo oproti predešlé objednávce.
    - obchod ostatním bych nedoporučila protože ostatní zboží bude v kameném obchodě určitě levnější a dopravu z kamenného obchodu pokud se jedná o větší spotřebič neplatím, ta je už v ceně.

• Nevím, nemám žádnou odezvu na objednané zboží čekám už třetí týden a nic
    • Dtto

Nedodáte zboží, nenapíšete proč a ještě máte drzost mi poslat dotazník o spokojenosti. Jsem zvědavá, zda zveřejňujete i negativní názory