• Predávajúci objednávku potvrdil, no vskutočnosti tovar nemal. Ozval sa až keď som ho k tomu vyzval !

• Volal jsem několikrát a nikdo se neozval.Ani nevím jestli smím nákupem mužu počítat.Objednal jsem si u vás DVD přehrávač.Prosím o odpověd děkuji Krátký.
  • Doporučil bych všem nic nekupovat!

• objednávka provedena 21.11.2014 (zboží bylo skladem
    • 5.12.2014 eshop napsal, že skladové zásoby byly vyprodány a proto ruší objednávku

nikdy více, vyhněte se mu!

• Žádné
    • Nekomunikuje

Neaktuální sortiment, nereaguje, nemá telefonní číslo

• Komunikacia so zákaznikom.

• - neposlani cisla uctu pro zaplaceni zbozi po vygenerovani objednavky
    • - selektivni ci zadna reakce na objednavku

Neobjednavat, prip. zkusit dotaz na dostupnost zbozi pred koupi.

Absolutní nekomunikace se zákazníkem. Maximálně příjde potvrzení o objednávce, tím to končí.

• nic nového si u nich nekoupíte,protože Vám nic nepošlou.
    • Obchod nekomunikuje a nedodává zboží

Myslím si ,že jsou to podvodníci,kteří čekají až jim někdo pošle peníze a oni nic nedodají.
    Jinak si jejich přístup k zákazníkům neumím vysvětlit.

• Nevím co si mám myslet, obchod udává termín dodání 2 až 5 dnů, je to již 10 dnů a zboží nikde, a ani žádná reakce obchodu. To na důvěře moc nepřidá, snad se dočkám nějaké reakce ted.

• absolutní nekomunikace, pozdní dodávka, asi, zboží jsem dosud neobdržela a vyjádření obchodu také ne

nespolehlivý

• Špatná komunikace.

Zboží jsem objednala přišel mi mail o potvrzení přijetí objednávky a potvrzení objednávky již nedorazilo. Obchod nereagoval na můj mail ani jsem se tam nedovolala.

• -
    • Proste nekomunikuje. Na ani jeden ze dvou dotazu, na zbozi ktere je v nabidce, zda-li je dostupne, jsem se do dnesniho dne odpovedi nedockal.

To, ze je objednane zbozi jiz vyprodane dokazi pochopit. Proc Na dotaz Na jine , alternativni zbozi neprijde alespon jednoducha odpoved, to uz pochopit nedokazi.

• netuším jak obchod Elektronanetu funguje
    • se zákazníky nekomunikuje
    • neodpovídá na dotazy mailem
    • telefon nikdo nezvedá ani nezavolá zpět

• Zboží bylo inzerováno "ke koupi". Transakce proběhla. Teprve po uzavřené kupní smlouvě jsem byl informován, že dodavatel není schopen zboží dodat a následně byla zrušena objednávka. Komunikace korektní, ale prezentace dostupnosti zboží nikoliv.
    • nemá přehled.

snad to někdy vyjde.

• -obchod nabízí několik položek,které již nejsou dostupné,přesto je lze v eshopu dát do košíku=nemá aktualizované stránky
    • -komunikace ze strany obchodu je arogantní a s větší časovou prodlevou
    • -nemají zájem o zákazníka

Moje první a poslední zkušenost byla velmi negativní a komunikace ze strany obchodu tristní. Podle mě obchod nenabízí žádnou přidanou hodnotu oproti jiným obchodům jako je KASA, MALL nebo ALZA,které mají vše mnohem lépe zvládnuté a hlavně se opravdu o zákazníka starají.

• uvádí nepravdu

najít si jiný eshop

• Netuším, nakupoval jsem poprvé, avšak zboží nebylo již v nabídce, po zakoupení se ozvali po dvou dnech.
    • Nabízí mnoho zboží ale jestli mají vše na skladě o tom bych pochyboval.

Kupoval jsem ledničku protože mi stará odešla - šlo o čas protože jsem potřeboval ihned zakoupit novou. Zboží nebylo dodáno.