• všechny - nekomunikují, nabízené zboří zřejmě není ani k dispozici (modely, jejichž výroba byla ukončena)

Zkuste raději jiný obchod

• nevím o žádných
    • prezentují zboží,které nemají.

nedoporučila.
    Mnou objednané zboží,které nabízejí,nemají....
    Na mou objednávku dva dny nikdo nereagoval,posléze mou objednávku obchod sám zrušil,z důvodu,že nabízené zboží,nemají....

• nevím
    • má osobní zkušenost je, že obchod nabízel produkt za určitou sumu, mou objednávku přijal a po týdnu mi obchod napsal, že zboží již neprodává a produkt nabízí dále, ale za vyšší cenu

• Žádné
    • Neví co májí skladem

Jedna velká pohroma.
    Ceny nízké a zboží není skladem.
    Dělají z nakupujících hlupáky.

Zboží bylo uvedeno jako skladem . Přitom vůbec na skladě nebylo. A ani už prý nebude.
    Nedoporučuji tento obchod, neseriozní jednání.

• nespolehlivost
    • špatné, neauktuální informace

Je lepší, spolehnout se na zavedené a prověřené eshopy, kde vám neslíbí, že zboží mají a pak je někde shánějí téměř 2 týdny, než vám dojde trpělivost a jdete jinam. Abych si pro příště odpustil podobnou zkušenost jsem ochoten na Mall.cz a dalších, zavedených eshopech klidně zaplatit o nějakou tu korunu navíc.

Tento eshop důrazně nedoporučuji. Osobně jej již nikdy nevyužiji.

• Zboží uvedené skladem NEMAJÍ

Objednané zboží nemají ze strany obchodu žádná informace o nedodání zboží po týdnu kdy jsem tam volal mi bylo zděleno že zboží nemají a do vánoc už nebudou mít.

Ačkoliv měli u zboží napsáno skladem, po dvou dnech(!) od objednání mi přišel email, ve kterém mi sdělili, že už zboží nemají a objednávku stornují. trapný

• pomalé reakce

Já ho už nepoužiji a ostatním přeji hodne štěstí

• Zbozi nelze objednat, prestoze je uvedena dostupnost skladem.
    • Nelze udelat objednavku s vyzvednutim na provozovne.

Nedoporucuji.

• Nabízí zboží které již není skladem ani u dodavatele !!!

obchod nekomunikoval na můj dotaz ohledně dodání zboží. Cca po 48 hodinách mi napsali, že se zboží již neprodává. Celkově hodnotím obchod negativně a nikomu nedoporučuji !!!

Zboží mělo být skladem, tak jsem objednala. Přišel potvrzovací email a zaplatit se mělo až oni napíšou. Po mém dotazu, kdy zboží přijde a zda už mám zaplatit, přišel mail se stornovanou objednávkou a kusou zprávou, že zboží není skladem. Rozhodně nedoporučuji.

• Zakazka dle vas byla vybavena,ještě nedorazila.

Nabízet zboží které nemám je nepříjemné, zvláště, když vám předtím peclivě oznámí převzetí objednávky

• levne zbozi
    • chybne uvedeni ze je vyrobek na sklade

odepsaly na druhý den ze zbozi neni.Rychla komunikace.

• Rozhodnutí nakoupit vtomto obchodě.
    • Levné zboží v akci.
    • Doprava zdarma.
    • Komunikace je dobrá.
    • Na dopravce není spolehnutí.

V tomto obchodě,jsem obědnal levnější zboží,
    s porovnáním jiných prodejců.Cose týká komunikace s obchodem,je dorá.Mohu říct,že
    pokut bych nemněl problém s dodáním zboží
    a to s dopravcem,který moji záslku doslova
    rozdrtil jiným zbožím,kteté na něj spadlo,tak bych tento obchod doporučil všem.Já osobně po
    této zkušenosti,v tomto obchodě už nebudu
    nakupovat.

• rychlost komunikace se zákazníkem

objednal jsem v sobotu, v pondělí jsem dostal z obchodu informaci, že zboží není skladem. přesto jsem pozoroval dále a zboží bylo k mání po celou dobu, jen cena byla navýšena o 200,-Kč. z reakcí vím, že se to nestalo poprvé, takže pozor!!!!! NEDOPORUČUJI!!!!!

• inzeruje něco co nemá

nedoporučuji

• Udávali, že mají zboží skladem a po třech dnech objednávku zruší, že zboží skaladem už nemají.