• Možnost osobního odběru
    • Nevím

Myslím,že můžu doporučit

kladně

• velke slevy
    • balne a postovne by mohlo byt nizsi

dobra koupe i zkusenost doporucuji

• nespolehlivost
    • špatné, neauktuální informace

Je lepší, spolehnout se na zavedené a prověřené eshopy, kde vám neslíbí, že zboží mají a pak je někde shánějí téměř 2 týdny, než vám dojde trpělivost a jdete jinam. Abych si pro příště odpustil podobnou zkušenost jsem ochoten na Mall.cz a dalších, zavedených eshopech klidně zaplatit o nějakou tu korunu navíc.

Tento eshop důrazně nedoporučuji. Osobně jej již nikdy nevyužiji.

• Výborná komunikace
    • spolehlivé vyřešení poptávky
    • rychla reakce na změnu
    • nevím o žádných

duvod nákupu byl že ikdyž zboží mnou vybrané se už nevýrábělo ihned mi nabidli podobné a ješte lepší za přijatelmou cenu, což se u ostatních prodejcu nedělo.
    Ostatní důvody proč bych ho doporučil jsem uvedlnvýšev hlavnich výhodách.

• Ryclost

Původně, jsem si nechtěl objednat z důvodů hodnocení, ale pak mi nic jiného nezbylo protože poptávané zboží bylo pouze zde, a nakonec jsem spokojený. Nevidim nikde žádný problém.

• Zboží uvedené skladem NEMAJÍ

Objednané zboží nemají ze strany obchodu žádná informace o nedodání zboží po týdnu kdy jsem tam volal mi bylo zděleno že zboží nemají a do vánoc už nebudou mít.

Ačkoliv měli u zboží napsáno skladem, po dvou dnech(!) od objednání mi přišel email, ve kterém mi sdělili, že už zboží nemají a objednávku stornují. trapný

• Nákup od stolu a vše jsem u nich našla

Perfektní obchod. Rychlé jednání a příjemná komunikace

• pomalé reakce

Já ho už nepoužiji a ostatním přeji hodne štěstí

Objednala jsem si 3 veci, ale protoze jsem si nevsimla, ze jedna z toho je pouze na dotázání - cili uz ji skladem nemaji, tak objednavka byla ze strany obchodu stornovana. Jinak zadny problem nebyl.

• Zbozi nelze objednat, prestoze je uvedena dostupnost skladem.
    • Nelze udelat objednavku s vyzvednutim na provozovne.

Nedoporucuji.

• Nabízí zboží které již není skladem ani u dodavatele !!!

obchod nekomunikoval na můj dotaz ohledně dodání zboží. Cca po 48 hodinách mi napsali, že se zboží již neprodává. Celkově hodnotím obchod negativně a nikomu nedoporučuji !!!

Zboží mělo být skladem, tak jsem objednala. Přišel potvrzovací email a zaplatit se mělo až oni napíšou. Po mém dotazu, kdy zboží přijde a zda už mám zaplatit, přišel mail se stornovanou objednávkou a kusou zprávou, že zboží není skladem. Rozhodně nedoporučuji.

• spolehlivost

Jsem spokojená na 100%

• zatim nevim
    • nebyla mi nabidnuta alternativa v barve vyrobku

Myslim si, ze bych ho mohl doporucit.

• Zakazka dle vas byla vybavena,ještě nedorazila.

Zboží po objednání dorazilo rychle,v pořádku,skvělá komunikace prodávajícího se zákazníkem,rychlé - přehledné,jsem spokojen,vřele doporučuji ostatním.

Zboží by mohlo být zabaleno do zvláštní krabice. Originální krabice je dopravou trochu znehodnocená.