• -chybí telefonní číslo
    • -inzerce zboží,které není na skladě a již nebude
    • -časová prodleva v reakci na objednávku
    • -neseriózní chování
    • -neseriózní reakce na dotaz

Obchod inzeruje alespoň 3 položky,které již nelze objednat od výrobce, nicméně umožňuje toto zboží vložit do košíku. Po urgenci objednávky přijde odpověď jako storno objednávky. Po emailu reagujícího na podivné způsoby odpověď obchodu: "Pri jakekoliv objednavce i kdyz neni zbozi skladem vam prijde email
    o potvrzeni objednavky nikoliv o platbe.Kdyby jste si overila dostupnost predem,pred objednavkou,pak by nedoslo k nedorozumeni z vasi strany. " Takže na vině je hloupý zákazník. Opravdu pro-klientský přístup.

• uvádí nepravdu

najít si jiný eshop

• Netuším, nakupoval jsem poprvé, avšak zboží nebylo již v nabídce, po zakoupení se ozvali po dvou dnech.
    • Nabízí mnoho zboží ale jestli mají vše na skladě o tom bych pochyboval.

Kupoval jsem ledničku protože mi stará odešla - šlo o čas protože jsem potřeboval ihned zakoupit novou. Zboží nebylo dodáno.

• telefonní číslo

• všechny - nekomunikují, nabízené zboří zřejmě není ani k dispozici (modely, jejichž výroba byla ukončena)

Zkuste raději jiný obchod

• Našla jsem zde komentář : pro: nízká cena ...
    • nezlobte se na mě, ale pokud fotoaparát OLYMPUS VG 150 začíná na 1100,-Kč, proč jej zde prodávají za 3000 ?

nechápu tenhle e-shop ...

• Obchod vyfakturoval zbozi a po nekolika dnech objednavku stornoval, protoze zbozi pry jiz nema na sklade.

Velke rozcarovani

mohu-li soudit z prvního nákupu jde o SOLIDNÍ, RYCHLÝ a KVALITNÍ eshop

Doporučuji.

• nevím o žádných
    • prezentují zboží,které nemají.

nedoporučila.
    Mnou objednané zboží,které nabízejí,nemají....
    Na mou objednávku dva dny nikdo nereagoval,posléze mou objednávku obchod sám zrušil,z důvodu,že nabízené zboží,nemají....

• nevím
    • má osobní zkušenost je, že obchod nabízel produkt za určitou sumu, mou objednávku přijal a po týdnu mi obchod napsal, že zboží již neprodává a produkt nabízí dále, ale za vyšší cenu
    • neměli by jste inzerovat zboží, které se již neprodává

• ledničku, kterou jsem chtěla byla jen u vás
    • ???

o.k.

• Nízká cena zboží.
    • Delší dodací lhůta zboží, po zaplacení zboží,
    • došlo až 8mý kalendářní den.Trochu složitá
    • komunikace.Ještě mně není jasné, jakým způsobem si mám nechat potvrdit záruční list.

Obchod doporučuji pro nízkou cenu,vadila mně
    delší dodací doba,8kal.dní.Komunikace trochu vázla,až po dvou dnech od potvzení objednávky
    mně bylo zasláno číslo konta, na které mám zboží zaplatit.

• zaslali mi nižší, levnější model domácí pekárny, než který jsem si objednal (zaplatil)
    • komunikace a reklamace žádná
    • absolutně nedodržují jejich obchodní podmínky, kde mimo jiné citují obchodní zákoník

dle mě se tak označuje podvodník

• Přehledné menu

Nemám co vytknout obchodu, kromě přepravní firmy. Firma PPL mě doručila zboží s poškozeným obalem. Roh obalu výrobku z velmi tvrdého papíru byl promáčknutý. Balíček musel dostat pořádnou ránu, ale výrobek je naštěstí v pořádku.

• Žádné
    • Neví co májí skladem

Jedna velká pohroma.
    Ceny nízké a zboží není skladem.
    Dělají z nakupujících hlupáky.

Zboží bylo uvedeno jako skladem . Přitom vůbec na skladě nebylo. A ani už prý nebude.
    Nedoporučuji tento obchod, neseriozní jednání.

• možnost výběru za nejvýhodnější cenu, možnost porovnání zboží dle parametrů, pohodlný nákup z domova
    • pouze to, že zboží objednané jiným zájemcem je vidět jako dostupné a info o nedostupnosti přijde až po 2 dnech;
    • chtěla jsem platit převodem, ale nepřišla mi info o č. účtu, což bylo ale možná z důvodu, že zboží bylo již zamluvené jiným zájemcem.

obchod doporučuji, nevidím žádný důvod, proč nedoporučit

• Zboží uvedené jako skladem není k dispozici. Pokuty takovýmhle podvodníkům!

Opravdu netuším, co k tomu provozovatele e-shopů vede. K tomuto zoufalému kroku. Status skladem byl u produktu více než měsíc. Vím to, protože jsem ho bedlivě sledoval. Zřejmě jako na potvoru někdo den předem koupil poslední kus. Šlo o sušičku BTW...