• Set na obrázku je zavádějící protože vede k přesvědčení , že to co tam je bude i v zásilce. Takže pokud si nepřiobjedná příslušenství, je po otevření zásilky nemile překvapen. Tato skušenost mne stála 160,- Kč.
    Ale jinak v pořádku, vše funguje perfektně.

• Rychlá komunikace
    • Nejlepší ceny

Display na kolo byl prodejcem rychle dodaný a osobně namontovaný. Vše v naprostém pořádku.

• Vstřícnost, ochota

Výborné!

Rychlé vyřešení a poradenství

Výborná komunikace. Poradili s výběrem i montáži. Dobrá cena. Rychlé vyřízení

seriozní jednání se zákazníkem-vřele doporučuji

• Mají bohatý sortiment
    • Objednávky vyřizují okamžitě

• Skvělá komunikace
    • Ochota
    • Spolehlivost
    • Profesionalita

Perfektní přístup s velkou ochotou. Při předavce dobrá instruktáž. Rychlost a s pohodlnou domluvou dodání kola.

Po objednání jsem čekal 14 dní a po několika dotazech stále zboží nedošlo, nebylo ani nebylo prodejcem odesláno. Velmi arogantní chování! Objednávku jsem nakonec zrušil. Nedoporučuji!

• Výborná cena
    • Nic.

5.5. jsem objednal, 11.5. mi bylo zboží doručeno.

Perfektní služby od odborníků.

• výborná domluva

Obchod proběhl OK.

• Velká spokojenost, prodejce poradí s objednávkou zda jeto kontatibilni s vaším kolen

Nic co by bylo nutné, snad jen obutí na kola.

První nákup, není co vytknout

Dorazí zboží sice stejné,ale jiné značky aniž by vás někdo předem kontaktoval.Často se není možno dovolat a položit dotaz,který je sice pro prodávajícího asi nepodstatný,ale mě jako kupujícího zajímá.Přestože jsem nezaškrtl v obj.kolonku nákup na firmu,byl mi balík takto zaslán,prodávající sice ušetří cca 40Kč, ale pokud vás dopravce nezastihne-neposílá žádné avizo a zboží odveze zpět prodejci.

• rychle, kvalitně, spolehlivě ale hlavně ochotně vyřešili problém, s kterým mne v předchozích šesti obchodech s neochotou vypoklonkovali

porada před zakoupením, rychlost dodání a konzultace po telefonu pro následnou montáž.

Obchod proběhl OK, skvělá komunikace.