Na základě negativních hodnocení zákazníků, Heureka.cz nedoporučuje nákup v obchodě Elektrofun.cz. Upozornění, nejedná o webové stránky společnosti Elektrofun.com!

• nízká cena
    • Neodpovídají na e-mail, nelze do pbchodu zavolat.

Raději se mu vyhněte.

• doprava
    • reklamace

když bude zboží neporušeno se všemi součástkami a nebudete ho muset reklamovat, doporučuji, v opačném případě jsou lepší kamenné obchody, kde s reklamací nebudou problémy

Objednal jsem, přišlo potvrzení, ale dále již žádná reakce i přesto, že jsem poslal e-mailový dotaz zda zboží ještě bude. (Objednával jsem zboží, které mělo být do 2 dnů - nyní již déle než měsíc a žádná reakce).

• nulová komunikace, neplní sliby

nebrat

Reakce obchodu Elektrofun.cz

velmi se Vám omlouváme za vzniklou komplikaci, bohužel náš dodavatel i přes uvedený termín Vámi objednané zboží nenaskladnil.

Elektrofun.cz

• výdejní místo v centru Prahy
    • dodací lhůta - rozpor mezi avizovanou a skutečnou

Přes opakovaná ujištění (postupně již upomínáno celkem třikrát), že zboží bude k vyzvednutí do jednoho až dvou dnů, objednaný výrobek stále k výdeji připraven není (dva týdny od původního avizovaného data dodání).

Reakce obchodu Elektrofun.cz

bohužel došlo k nenaskladnění Vámi objednaného zboží. Chyba byla u našeho dodavatele, již vše vyřešeno. Děkuji a přijměte prosím naší omluvu.

• Osobní odběr
    • Už jsem dostal 2 termíny k odběru zboží. Ani jednou na výdejním místě nebylo.

Ne

Reakce obchodu Elektrofun.cz

je nám to líto, vše jsem spolu řešili po telefonu. Omlouváme se. V budoucnu se tato situace již nebude opakovat. Děkuji

• dlouhá čekací doba

• chtěli jsme si to vyzvednout na prodejně.
    • už je to docela dlouho

chtěli jsme si to vyzvednout
    jestě jsme nic nedostali
    dlouhá dodací doba
    nemůžu doporučit kdyz nemám žádnou zkušenost

• Prodavaji zbozi, ktere nejsou schopno dodat.

• nízké ceny
    • nabízí zboží s dostupnosti i když není dostupné

snaha komunikovat se zákazníkem

• přehlednost nabídky, dobrá cena
    • stále čekám na své zboží

komunikace s obchodem velmi dobrá, ale přesto je zádrhel v dodávce

Reakce obchodu Elektrofun.cz

děkujeme za Vaše ohodnocení a trpělivost ohledně doby dodání výrobku. Jsme rádi, že už máte zboží doma.

Jan Zelenka - Elektrofun.cz

• V tomto bodě bych byl neobjektivní z důvodu sporu s obchodem
    • nespolehlivost a neplnění (nedodržování) svých vlastních obchodních podmínek!!!!

Dle svych zkušeností musím bohužel konstatovat, že přestože Vám obchod přislíbí zboží v určité ceně a to i písemnou formou a to takto:

PS: Cena na stránkách je aktuální, může se stát, že se změní, ale mi Vám zboží prodáme za cenu při objednávce.

odmítá toto zboží za objednanou cenu prodat a v mém případě mi toto zboží chce prodat cca o 3000Kč dráž!!!!

• Běžný standard
    • Není schopen dodržet cenu objednaného zboží, popřípadě navrhnout adekvátní alternativu k objednanému zboží.

Vzhledem k tomu, že jsem v uvedeném obchodě objednal poprvé, nemůžu mít až tak kvalitatívní názor na něj. Možná v mém případě to byla výjimka ze strany obchodu. Změnu (vyšší) ceny zboží si má obchod vyřešit s dodavatelem a ne se zákazníkem.

• Prodává na internetu některé ze svých prodkuktů a ani neví v jaké ceně ten daný produkt je. Měl by si hlídat a aktualizovat cenník na svých internetových stránkách

Dobrý den vážený zákazníku,

Váš problém jsme spolu řešili a vše jsem Vám po telefonu vysvětlil. Ještě jednou se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti. Děkujeme