Na základě negativních hodnocení zákazníků, Heureka.cz nedoporučuje nákup v obchodě Elektrofun.cz. Upozornění, nejedná o webové stránky společnosti Elektrofun.com!

podvod

• podvodníci

i

• Připojuji se taky jsem naletěl budu muset na policii BRNO

Jsou to šmejdi

• taky jsem naletela , 21.7. jsem uhradila pračku 4983,- Kč a za dva dny zjistila, že firma je fiktivní. Den předtím jsem platila jiné zboží od jiného prodejce a na druhý den jsem měla zboží doma.

podvodníci

• díky vyčuranosti lidí může takový eshop existovat. Pořád hledáte na netu to NEJLEVNĚJŠÍ, a potom koukáte jako blázni že Vás okradli. Super hyper sleva. Nakupujte v prověřených eshopech! Jo, já zapomněl, tam to není za neuvěřitelnou slevu, že?

Dobře Vám tak

• Podvod pozor!!!
    • Dnes jsem zjistila, že jsem byla podvedená zaplatila jsem 21.7.2017 pračku ve výši 4953 a dnes jsem zjistila, že firma je podvod!!! Praha

Byla nejlevnější

• NIC!!
    • Taky jsem naletěla. Před chvílí jsem se vrátila od Policie - Lanškroun!

Podvodníci!

• Podvodníci to jsou a patrně podle níže uvedeného žádní amatéři, ale spíše profíci - pracovali pod jménem zaniklého e-shopu, který zde měl převážně pozitivní hodnocení, schovali se pod IČO, DIČ rakouské frmy Solucio IT Czech s.r.o, atd...
    • Teď patrně situace závisí na tom, jak byla Rychnovská policie rychlá a úspěšná v zablokování jejich účtu, na který byly platby odesílány, z hlediska převodu na jiný(é) účet (účty), resp. vybrání hotovosti (patrně na padělaný OP).
    • O jaký Rychnov jde, Rychnov nad Kněžnou...?
    • Jinak jednotlivá oznámení o spáchání trestného činu, podávaná v místě bydliště se automaticky připojují k prvímu podanému oznámení a řeší se dle vyjádření policie z hlediska řešení případu kriminální policií společně.

Toť vše.

• vše!!!!!! ted jsem se vratila z policie v Blansku

PODRAZ

• NIC!!!
    • VŠE, jsou to ŠMEJDI

Jen pro info všem poškozeným, řeší to Rychnovska kriminálka pod ČJ: KRPH-68253/TČ-2017-050781

• vzhledem k tomu, že jsou podvodníci, tak žádné plus není
    • podvodný obchod

Nepodařilo se mi dohledat tyto recenze před zaplacením. Teď jsou peníze v tahu, zákaznická linka neexistuje a nikdo nekomunikuje. Zítra budu muset na policii. Zeptám se na možnost podání hromadné žaloby.

• Sem se žádná slova nehodí :(

Bohužel jsem taky naletěla. Poslala jsem peníze bohužel v pátek 21.7 ani mě nenapadlo se znova podívat na tuto stránku (měla jsem jí obhlídnutou den předtím) kéž by mě to napadlo, mohla jsem Vám dnes poděkovat za ušetřené peníze. Bohužel!! Odpoledne běžím na Policii s veškerými doklady a radím to všem ostatním, ať nás je co nejvíc. Možná nemáme šanci získat zpět peníze, ale takoví mají sedět za mřížemi a neobtěžovat obyčejné lidi. Věřím, že boží mlýny melou !!

• podvodný eshop - nekomunikuje, zaplaceno skoro 11 000, oznámeno na Policii.

Podvodný eshop

Když je někdo neponaučitelný, dobře Vám tak

• Uhradila jsem vysavač, několikrát jsem urgovala, nic, dnes už nejdou ani stránky. Tímto nic ale nezmůžeme, navrhuji podat hromadné trestní oznámení.

Zloději

• svině, jak může být kolonka pro
    • též jedna z podvedených oznámeno na policii tato zkušenost mě stála 26 tisíc

podvodníci zakroutit jim krkem zavřít až by zčernali

• Také mne okradli, jdu ihned podat trestní oznámení!!!!

Zloději

• Co to tam všichni blábolite jsou to podvodníci přišel jsem o 27000 za pračku už jsem to dai na policii

Zavřít na věky

• žadnou
    • jsem další podvedena zaplatila jsem a nic neobdržela tato životní zkušenost mě stála 4108Kč neberou telefony a stránky jsou nedostupné hlasila jem na policii

nakoupila jsem protože byli nejlevnější

neměla jsem žadné
    nedoporučuji

• Firma Solucio IT - rakouští jednatele - podnikají právní kroky, někdo pravděpodobně zneužil jejich IČO a označil je jako provozovatele e-shopu elektrofun. Solucio IT tu nema zastupce od konce brezna a nikdy zadny e-shop neprovozovali.Prosím vsechny podvedene, podejte trestní oznámení co nejdříve.

Podvod