• nakoupil v obchodě ElektroCR.cz před 2 týdny

Zboží uvedeno jako skladem (dodání 2-4 dny). Po týdnu jsem se podívala na recenze obchodu a objednávku zrušila. Firma ElektroČR, Euroking a TimKutil patří pod jednu společnost a všechny fungují stejně špatně. Mailem odpovídají lidé úplně z jiné firmy.
    Objednala jsem jiný epilátor (lépe vybavený) u jiného prodejce a do druhého dne byl doma.

Dobrý den ,

Děkujeme za hodnocení obchodu . Ovšem nějak nechápeme Vaše hodnocení , když jste objednávku zrušila , ještě před jejím uskutečněním .
    Gratulujeme , Vám k nákupu u jiné společnosti a jistě budete spokojena s výrobkem . Stejně tak jako jsou spokojený zákaznicí s našimi výrobky .

• nakoupil v obchodě ElektroCR.cz před 2 týdny

• ry chlé dodání

• nakoupil v obchodě ElektroCR.cz před 3 týdny

• Pro mě zajímavá cena

První nákup a spokojenost

Dobrý den ,

Děkujeme za hodnocení obchodu .

• nakoupil v obchodě ElektroCR.cz před 4 týdny

• cena zbozi
    • doba doruceni

Bohuzel nemuzu tento obchod doporucit. Jsme jen lidi a chyba se muze vzdy nekde stat, ale po shlednuti komentaru ostatnich, nejsem ani prvni a zrejme ani posledni, kdo mel problemy. Zbozi nakonec dorazilo, ALE!
    Stalo me to 4 emaily a odpoved sem dostal jen na jeden a 4 telefonaty a urgovani a hledani meho zbozi. 3x sem dostal jiny sledovaci kod balicku a ani jeden samozrejme nefungoval. Uz to tady psali i jini lide, v podstate se stejnymi problemy.
    Mel by se tam nekdo nad tim opravdu zamyslet a zamestnavat fungujici lidi, nebo zlepsit system, nebo najit problem, co je spatne.
    Za me tedy rozhodne nedoporucuju a jestli to i pres to nekdo riskne, tak at se obrni trpelivosti a neceka, ze balicek dorazi v cas.

Dobrý den ,

Bohužel , chyba se vyskytla na straně České pošty , která nám balíček neustále vracela zpět. Též s Vámi byl v neustálém kontaktu kolega , který Vás informoval o průběhu celé situace .
    Fungující lidi tedy doporučíme České Poště .

• nakoupil v obchodě ElektroCR.cz před 1 měsícem

• Lžou jako když tiskne...

Zboží objednáno v pátek s termínem dodání 2 až 4 dny.
    Vzhledem k tomu, že další pátek byl plánován odjezd kontakotval jsem obchod hned po vystavení objednávky a byl jsem ujištěn, že zboží bude odesláno možná již v pátek, ale spíše v pondělí. V pondělí jsem kontaktoval prodejce znovu, a stejná písnička zboží je k nám na cestě od dodavatele a bude odesláno v úterý. V úterý mi bylo řečeno, že zboží jim doručují ve čtvrtek do cca 11:00 a hned jak ho obdrží zašlou ho tak, aby bylo doručeno ještě v pátek. (Takže v pátek při vystavení objednávky a v pondělí vědomě lhali o termínu odeslání.) Jediné co udělali nabídli jinou barvu produktu. Ve čtvrtek další telefon na zákaznikou linku kde mi bylo řečeno, že zboží jim stále nebylo dodáno. Požádal jsem tedy o zaslání jiné barvy a byl jsem ujištěn, že zboží bude odesláno jěště ve čtvrtek, tak aby bylo v pátek dodáno. Samozřejmě to se nestalo a zboží bylo doručováno až v pondělí kdy už jsem byl pryč.
    Kdo má čas a chce čekat zda dodají za týden měsíc tak proč ne, ale již nikdy více.....
    Ps: a ta písnička při čekání na zákaznickou linku tomu dáva korunu....

• nakoupil v obchodě ElektroCR.cz před 5 měsíci

• asi nebyl problém, takže si to ani nepamatuju

v pohodě

• nakoupil v obchodě ElektroCR.cz před 1 měsícem

• výhodná cena, standardní dodací doba, vyzvednutí na výdejně

• Vyzvednutí v Praze

Děkujeme za pozitivní hodnocení obchodu .

Jsme rádi , že jste spokojen.

tým ElektroČR

• zboží nedorazilo ani po týdnu

Nedoporučuji.

Dobrý den ,

Děkujeme za hodnocení obchodu . Měl jste objednávku , kde byla dodací lhůta 3-7 dní . O stavu objednávky jste byl informován emailem .

Dobrý

Dobrý den ,

Děkujeme za pozitivní hodnocení obchodu . Pokusíme se mluvit a psát rychleji .

• nakoupil v obchodě ElektroCR.cz před 1 měsícem

E-shop nejenže nedodržel deklarovanou lhůtu dodání (zboží skladem, max. 4 dny), ale ani se neobtěžoval mě o tom informovat. Informaci o vyzvednutí jsem dostal až 11. den po mé urgenci, kdy mi napsali, že zboží bylo k vyzvednutí údajně 8. den. Takto tedy ne ...

Reakce obchodu ElektroCR.cz

děkujeme za hodnocení obchodu . Bohužel může se stát , že systém odešle později sms o vyzvednutí objednávky .
    Pevně věříme , že přes komplikace , Vám zboží dělá radost.

• nakoupil v obchodě ElektroCR.cz před 1 měsícem

Objednaval som od nich uz raz doslo mi to vpohode, tentokrat mi to tyzden vobec nechodilo ani mail pisem im napisu ze ho nemaju skladom v cervenej ale len v cernej, ja som povodne chcel cerny ktory samozrejme na eshope nemali preto som objednal cerny, a ze zajtra bude a od tej doby presiel dalsi tyzden a na emaile ma ignoruju.

Reakce obchodu ElektroCR.cz

Děkujeme za hodnocení obchodu . Na vaše každodenní emaily, bylo reagováno a Vaše objednávka byla již expedována . Zkuste se podívat do Vaší emailové pošty či do spamu kde s radostí naše odpovědi najdete .

• nakoupil v obchodě ElektroCR.cz před 1 měsícem

skvělé ceny, trochu bych přídala na komunikaci

Dobrý den ,

Děkujeme za pozitivní hodnocení obchodu . Pokusíme se mluvit a psát rychleji .

• nakoupil v obchodě ElektroCR.cz před 1 měsícem

Zboží, které je dle obchodu na skladě a k dodání do 4 dnů, je až po objednání dováženo ze zahraničí(lednice). Při opakovaných telefonických urgencích operátorky mlží, že zboží je na cestě. Pak ve dvou emailech s rozestupem 3 dnů a s jiným číslem balíku firma oznamuje, že zboží bylo předáno přepravci PPL, který ale sdělil, že k převzetí zboží vůbec nedošlo. Objednávku jsem po dvou týdnech handrkování zrušila.

Dobry den,
    bohužel nedošlo k doručení přepravní společností. O Zaslání lednice jste byla informována emailem. Lednice se nám nakonec vratila poškozená přepravou. Velmi nás mrzí vzniklé problémy jež souvisí s přepravou. Děkujeme za pochopení Karel Kopřiva ELEKTROCR.cz

• nakoupil v obchodě ElektroCR.cz před 1 měsícem

• milé jednání a ochota operátorky na telefonu

• nakoupil v obchodě ElektroCR.cz před 1 měsícem

Praktický nemožné získat informaci o stavu objednávky.

Dobry den,
    pokud se registrujete na shopu, muzete na stránkách po přihlášení sledovat stav objednávky. Jinak nás můžete kontaktovat na tel 484 800 850, nebo emailu. Děkujeme Karel Kopřiva ELEKTROCR.cz

• nakoupil v obchodě ElektroCR.cz před 1 měsícem

Dorazilo sice až po 5 dnech . Myslím , že zapůsobil můj email, neboť zboží bylo vyexpedováno až poslední den pondělí a ještě ten den mi pošta ohlásila, že mi zboží dodá až druhý den. Muselo být na poštu dopraveno nějak super rychle, Hrozilo zrušení objednávky z mé strany, pokud nedorazí do 5. dne .

Dobrý den ,

Děkujeme hodnocení obchodu . Opravdu jsme udělali , vše aby zboží bylo doručeno co nejrychleji .

• nakoupil v obchodě ElektroCR.cz před 1 měsícem

Celkem v pohodě, žádný problém.

• Levny
    • Platbu na místě nelze provést platební kartou! Bankomat je v nedohlednu a zásilku jsem tak nemohl uhradit .
    • Místo pro vyzvedavani zásilek v Praze je velmi špatně označeno a hledal jsem jej 20 minut . Jedna se o jakousi usmudlanou opravnu notebooku a na okně je malinka samolepka s názvem obchodu.

Vážený náročný pane,
    Platbu jste si objednal na internetu ( platbu v hotovosti) sám. Mohl jste zvolit i platbu kartou, stačilo si přečíst co děláte. Jistě máte data na telefonu a přesná adresa je uvedena na webových stránkách elektroCR.cz. Cestu k nám najdou i bloďaté maminky s dětmi. Ti co si nevědí rady zavolají na tel. podporu. Přeji lepší orientační smysl. Děkuji Karel Kopřiva ELEKTROCR.cz

• nakoupil v obchodě ElektroCR.cz před 1 měsícem

• rychlé dodání na výdejnu
    • výdejna v Libni trochu haluzní (zmatek)

Dobrý den ,

Děkujeme za pozitivní hodnocení obchodu . Výdejnu navrhneme předělat do stylu Hippies. Aby ten haluzní zmatek byl oprávněn.