ElektroCR.cz

6268 recenzí z celkového počtu 14090 hodnocení

• 4 dny Průměrná doba dodání v dnech

Recenze ElektroCR.cz

Přidáno: před 4 hodinami

Jednoduse nekomunikuji, pri dotazovani telefonem, kdy bude vlastne zbozi doruceno jedna pani rekla, ze je jiz na ceste, kdyz nedorazilo, volal jsem znovu, pak mi rekli, ze az pristi tyden. Pak mi prisel email o vyzvednuti, ale zbozi bylo fyzicky mozne vyzvednout stejne az dalsi den.
To me uz dopalilo, protoze jsem musel nekolikrat do mesta a naprosto zbytecne.

Přidáno: před 7 hodinami

• Dobrá cena produktu
  • Chybí český návod k užívání
  • Dlouhá dodací lhůta

Za největší chybu obchodu považuji absenci návodu v češtině. Nebyl ani v němčině nebo angličtině, pouze v jazycích, které neovládám (polština, finština...). Návod jsem nakonec našel na internetu na jiných stránkách, bez něj bych ale některé funkce výrobku vůbec nedokázal používat. Pokud toto a dlouhou dodací dobu obchodu prominete, tak není problém zde nakupovat.

Avatar uživatele

Aliona Atamanava

Přidáno: před 13 hodinami

Objednavku jsem vytvořila 08.08. 09.08 přišel dopis :

"Zboží pro Vás bude naskladněno do 5 pracovních dní. V den expedice zboží Vás budeme informovat pomocí emailu"

Dneska 21.08. Zatím nic...

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ano
  • Ne

Reakce obchodu ElektroCR.cz

jelikož nejste ověřeným uživatelem, nedokážeme dohledat konkrétní objednávku a vyjádřit se k situaci přesněji.

Děkujeme za pochopení a hezký den,

Jiří

Přidáno: včera, 09:55

• Velice špatné recenze

Reakce obchodu ElektroCR.cz

z Vaší recenze nejsme příliš moudří. Objednal jste si zboží skladem u dodavatele, které jsme byli schopni 4. pracovní den od objednávky, tedy v termínu, vyexpedovat. Tu jste následně bohužel bezdůvodně stornoval.

S pozdravem,

Uživatel bez avatara

stano

Přidáno: 19. srpna 2017

• Viz mail ze 17.8.2017 pod přezdívkou ,,stano"

K mé recenzi ze dne 17.8.2017 se obchod vyjádřil, že nesliboval dodání do 3 dnů. Toto je kopie jejich mailu ze dne 7.8.2017

Vámi objednané zboží bude expedováno během následujících 3 pracovních dní. V den expedice zboží Vás budeme informovat pomocí emailu.

Děkujeme Vám za nákup v našem obchodě.

S přáním hezkého dne

Antalon s.r.o.
Tatranská 860
46002 Liberec
Opravdu tam není 3 dny, ale 3 pracovní dny. Jenže já jsem neměl zboží ani 17.8.2017, což je 8 pracovních dnů.

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ano
  • Ne

Reakce obchodu ElektroCR.cz

Vámi zkopírovaná zpráva je odesílána ručně našimi zaměstnanci. Bohužel se může stát, že dodavatel dodá zboží později, než původně deklaruje, jakož tomu bylo i v tomto případě. Za komplikace se omlouváme.

S přáním hezkého dne,

Přidáno: 19. srpna 2017

Objednala jsem si mop Vileda, při prvním mytí podlahy jsem zjistila, že je vadný, druky, kterými drží hadr na násadě se neustále rozpínají a hadr padá. Hned jsem psala mail, ve kterém jsem popisovala závadu a chtěla se domluvit na reklamaci, ale nikdo mi stále neodpovídá. Zboží bylo sice nejlevnější na internetu, ale je to šmejd a reklamaci nikdo neřeší.

Reakce obchodu ElektroCR.cz

v případě, že Vám na Vaše e-maily nebylo zodpovězeno, můžete vždy využít telefonního čísla, které je uvedeno na našich stránkách.

S pozdravem,

Přidáno: 18. srpna 2017

• Žádná komunikace a po 10 dnech zboží nemám a nic se neděje.

Reakce obchodu ElektroCR.cz

objednal jste zboží skladem u dodavatele, kde se dodací lhůta pohybuje v rámci 3-7 pracovních dní. Zboží Vám bylo v pátek expedováno. Doufáme, že budete s výrobkem spokojen.

S přáním hezkého zbytku dne,

• Ani do 14 dnů zboží nedošlo

Reakce obchodu ElektroCR.cz

omlouváme se za zpoždění objednávky, bohužel zboží skladem u dodavatele má zpravidla delší dodací lhůtu.

Děkujeme za pochopení a hezký den,

Petr

• nižší ceny
  • delší dodací lhůta mi u elektroniky nevadí

Reakce obchodu ElektroCR.cz

děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Doufáme, že se na nás v budoucnu opět obrátíte.

S přáním hezkého dne,

Stano

Přidáno: 17. srpna 2017

Obchod sliboval odeslání zboží do tří dnů, nicméně ani po týdnu nic nemám a na dotazy neodpovídá. Po této zkušenosti jsem chtěl zrušit objednávku a tentýž den mně psali, že ji právě budou expedovat. Vstřícně jsem souhlasil s vyřízením objednávky, tak uvidím, kdy mně to přijde a jestli vůbec něco přijde.

Reakce obchodu ElektroCR.cz

dodání zboží do tří dnů opravdu deklarováno nebylo. Zboží skladem u dodavatele odesíláme zpravidla v rámci 3-7 pracovních dnů.

S přáním příjemného dne,