• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

V úterý po telefonátu mi paní slíbila že ve středu mi zboží bude odesláno.Bohužel,se tak nestalo!!!!!

Reakce obchodu ElektroCR.cz

je nám líto, ale vzhledem k tomu, že bylo zboží skladem u dodavatele, nebyli jsme schopni dostatečně pružně reagovat na Váš požadavek o rychlejší doručení než bylo avizováno. Děkujeme za pochopení!

tým ElektroČR

Po dvou týdnech po objednávce není po zboží ani vidu ani slechu, s firmou není žádná možnost komunikace.

Reakce obchodu ElektroCR.cz

je nám líto, že nejste s vyřízením objednávky spokojený. Podívejte se ale prosím do spamů a hromadné pošty, zásilka byla již vyexpedována, navíc jsme Vás o expedici informovali dva dny před expedicí. Telefonní číslo i kontakty uvádíme na stránkách. Budeme rádi, pokud nás budete v případě nejasností kontaktovat.

tým ElektroČR

Neustále od odkládali doručení jednou spletli dopravce podruhý není zboží na skladě strašná firma absolutně nedoporučuji.

Reakce obchodu ElektroCR.cz

mrzí nás, že nejste s vyřízením objednávky spokojený.

Objednával jste zboží s expediční lhůtou 5 pracovních dní. Třetí pracovní den jste však objednávku stornoval, nechápeme proto Vaši recenzi.

tým ElektroČR

• Dlouhá dodací lhůta, obchod málo přehledný

Reakce obchodu ElektroCR.cz

je nám líto, že nejste s vyřízením objednávky spokojen.

Pro rychlejší vyřízení objednávky doporučujeme volit platbu kartou nebo dobírkou. Platba převodem může vyřízení objednávky bohužel skutečně protáhnout.

• Zboží doposud nebylo dodáno

Po objednání zboží jsem byla již 2x ujištěna,že zboží bude dopraveno později.Důvod zpoždění má být údajně zpoždění dopravce.Stornovala jsem objednávku.

Reakce obchodu ElektroCR.cz

je nám líto, že nejste s vyřízením objednávky spokojená. Prvním emailem jsme zasílali předběžný termín expedice. Druhým emailem jsme informovali o zpoždění ze strany přepravce o dva pracovní dny. V návaznosti na druhý email jste objednávku stornovala. Ještě jednou se velice omlouváme za způsobené komplikace. Bohužel v přepravách ke zpožděním dochází aniž bychom jej mohli ovlivnit. Děkujeme za Vaše pochopení!

• Špatná komunikace

Jen co jsem zboží vyzvedl tak jsem zjistil, že mi byl poslán vadný kus. Byl jsem nucen ho okamžitě reklamovat. Hned druhý den jsem poprosil o okamžitou výměnu a nebylo mi vyhověno. Reklamace probíhá už téměř měsíc a já nemám ani peníze,ani zboží

Reakce obchodu ElektroCR.cz

je nám líto, že nejste s vyřízením reklamace spokojený. Reklamaci jsme přijali s vyplněným formulářem bez uvedení požadovaného řešení reklamace. Z tohoto důvodu jsme předali výrobek k opravě na servis. Nyní jsme ze zákaznické linky informovali reklamační oddělení, aby změnilo způsob řešení. Věříme, že reklamace bude v krátkosti vyřešena k Vaší spokojenosti.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Doposut jsem zboží nedostal a již chcete zhodnocení!

Reakce obchodu ElektroCR.cz

vzhledem ke zvolené dodací lhůtě bohužel ještě k expedici nedošlo. Informaci o termínu expedice jsme opětovně zasílali na Váš email. Děkujeme za Vaše pochopení!

tým ElektroČR

Nikdy vice před týdnem objednano zboží nikde a nedoporučuji nikomu nemám duveru.prý v druhé polovině týdne zboží zaslou.Za me smejdi a už to od nich mechci objednam jinde.Pospisil

Reakce obchodu ElektroCR.cz

je třeba se dívat s jakou dostupností zboží objednáváte. Objednával jste zboží s expediční lhůtou 5-9 pracovních dní. Zasílali jsme Vám informativní email s termínem expedice. Prosím, překontrolujte proto Vaši poštu a spamy.

Věříme, že Vám spokojenost se zbožím čekání vynahradí.

tým ElektroČR

• mobilní telefon pro seniory bez českého návodu, v tel. chybí čeština

Reakce obchodu ElektroCR.cz

je nám to líto, ale tuto skutečnost uvádíme v popisu výrobku. Prosím, pokud objednáte zboží přes cenový srovnávač, je vhodné si popis důkladně přečíst i na našem webu. Tato skutečnost Vás však nezbavuje práva na odstoupení od smlouvy ve 14ti denní lhůtě.

tým ElektroČR

• Lahve přišly rychle , ale dvě ze tří lahví jsou špinavé , jako by se dlouho někde povalovaly, nebyly v sáčku a jedna byla dole odřená. Koupila jsem , jako dárek :-(

Reakce obchodu ElektroCR.cz

omlouváme se za způsobené komplikace. Kolegové z logistiky se již problémem zabývají a jsou s Vámi v kontaktu.

tým ElektroČR

• zboží uvedeno skladem nebylo, dodáno po výrobě špatné díly, u zásuvek všechny boky pravé
    • reklamace přijata zatím bez vyjádření způsobu řešení (3 dny)

těžko hodnotit obchod a výrobce, každopádně když je uvedeno skladem měl bych zboží dostat podstatně dříve

Reakce obchodu ElektroCR.cz

Vaší reklamací se intenzivně zabýváme, stanovisko obdržíte v nejbližších hodinách. Bohužel je u nábytku obvyklé, že spodní hrany, které se smontovávají - nejsou tedy po montáži již viditelné, protože přiléhají k jinému dílu - nejsou pokryté lištou ani nalakované. Chybnou dodávku - všechny boky pravé - řešíme s dodavatelem a budeme se snažit kompletní a správné zboží dodat co nejrychleji. Děkujeme za Vaše pochopení!

tým ElektroČR

• zboží bylo doručeno s mnohadenním zpožděním

Reakce obchodu ElektroCR.cz

objednávali jste si zboží skladem u dodavatele. Za dvoudenní zpoždění v expedici se ještě jednou omlouváme.

tým ElektroČR

Zboží uvedené "skladem" bylo poškozené (obdržel jsem informaci od prodejnce), asi oba kusy, které jsem objednal. Odsouhlasil jsem odeslání 1ks začátkem dalšího týdne. Bohužel, ani 11.den od objednání zboží nemám a musel jsem čelovky zakoupit jinde

Reakce obchodu ElektroCR.cz

objednával jste zboží s expediční lhůtou 5-9 dní, nikoliv skladem. Jakmile jsme obdrželi informaci o poškození, kontaktovali jsme Vás o možnosti změny objednávky a tu též provedli. Zboží jsme odesílali 7mý pracovní den tak, jak bylo uvedeno lhůtou.

tým ElektroČR

Tento obchod má zákazníka takpovediac v paži. Majú čas. Dúfam, že tieto typy e shopov (priekupníkov ktorí predávajú veci ktoré fyzicky nemajú), čo najskôr skrachujú, a ostanú len tie kde chápu, že zákaznik ktorí si chce niečo kúpiť to zrejme potrebuje čo najskôr..

Reakce obchodu ElektroCR.cz

objednával jste zboží s expediční lhůtou 2-4 pracovní dny. K expedici došlo pátý pracovní den od objednání. Věříme, že Vám radost při práci se stativem toto zpoždění a čekání vynahradí.

tým ElektroČR

Doba od objednání po doručení zboží, které bylo uvedeno "skladem" a to na výdejní místo ve stejném městě ve kterém je sídlo firmy bylo 7 dní. Nemožnost na výdejním místě platit kartou.

Reakce obchodu ElektroCR.cz

objednával jste zboží s expediční lhůtou 2-4 pracovní dny, zboží jsme neměli připravené tedy na výdejním místě, ale na externím skladě. O nemožnosti platit kartou na místě upozorňujeme prosím též ve výzvě k vyzvednutí. Děkujeme za pochopení

tým ElektroČR

Zatím jsem zboží neobdržel a na e-mail ohledně stavu objednávky jsem neobdržel odpověď.

Reakce obchodu ElektroCR.cz

objednával jste zboží s expediční lhůtou 2-4 pracovní dny, zboží jsme expedovali 4-tý pracovní den, prosím o kontrolu spamů, je možné, že Vám výzvy k vyzvednutí spadly právě tam. Děkujeme za pochopení!

tým ElektroČR

Dnes je to týden, co jsem objednala a ještě zboží nemám. Zřejmě jede kurýr na koni.

Reakce obchodu ElektroCR.cz

prosím, překontrolujte emailovou schránku včetně spamů, informace o expedici máte prosím na emailu.