Upozornění Heureka.cz: Obchod Elektro-partner.cz přestal komunikovat se svými zákazníky a odstranil veškeré kontaktní údaje ze svých stránek. Heureka výrazně nedoporučuje nákup v tomto obchodě!

• Jak se píše níže, telefon nefunguje, e-mail nefunguje, v ŽR je zaregistrována jiná firma. takže rozbitou troubu už mi nikdo neopraví a ani peníze nevrátí, ačkoliv jsem vše začala řešit v době, kdy firma ještě fungovala a byla v záruce.

A kvůli 3 000,- se soudit v naší zemi nemá smysl.

• Špatná komunikace a dlouhé dodací lhúty.

Na objednané zboží čekáte a čekáte a čekáte až to sami zrušíte.

• v tuto chvíli pro mne žádné
    • není možné ani telefonický ani mailový kontakt

velké zklamání!!!

• Není možné zjistit, v jakém stadiu je moje objednávka.
    • Telefon, udaný v objednávce nefunguje.

Kontaktoval mne mobilem řidič, že mi veze zakázku do Č. Budějovic, ale já jsem z Prahy. Jsem ještě vůbec ve hře?
    Nakupujte jinde!!

• Žádné, obchod nefunguje.
    • Nefunguje.
    • Na mail neodpovídají.
    • Telefony jsou nefunkční.

Otřes, je zbytečné si zde něco objednávat. Zboží jsem si nakonec musela objednat jinde.

• Vůbec nekomunikují a tel. kontakt neexistuje, v OR je dle Iča úplně jiná firma.

Jsou to gauneři!!!!!!

• nemám reakci na objednávku

nemužu hodnotit objednané zboží jsem zatím neobdržel

• Ceny jsou poměrně nízké
    • Objednala jsem si zboží před více jak deseti dny. O stavu objednávky jsem dosud nebyla informována i po tom, co jsem psala email. Na telefon jsem se nedovolala, byl vypnut a stránky mi nejdou otevřít na žádném počítači.

• obchod nereaguje na dotazy, ne uvedené telefonní číslo se nelze dovolat

nedoporučuji

Obchod zklamal, žádná komunikace, deset dní po objednávce přišel email jak děkují za nákup :( žádost o hodnoocení :(, tak to se nepovedlo :(, dnes není možné se na stránky obchodu podívat ERROR.
    ZA MĚ UŽ NIC V TOMTO OBCHODĚ NEKOUPIM

Žádná odezva po víc než 10 dnech. Objednávku zruším. Nekomunikují. Nevím co je postihlo. Jejich www stránky nefungují, na emaily neodpovídají. Dřív to byl dobrý obchod.

• prehlednost
    • dodaci doba vyrobku je prilis dlouha...

• výhodná cena
    • dlouhá dodací lhůta

• nefunguje

nekupovat nic

• výhodná cena
    • dříve bezproblémové jednání
    • Zboží jsem objednala již před 3 týdny, nedorazilo, žádné info ze strany obchodu jsem neobdržela, po opakovaných mailových dotazech, žádná reakce na tyto maily

Rozhodně nedoporučuji nakupovat v tomto obchodě. Ikdyž jsem v něm objednávala již 2x a žádný problém nebyl, po této zkušenosti si zboží raději objednám o pár desítek korun dražší v jiném serióznějším obchodě.

• Po necelém měsíci zboží nedorazilo!

Žádná možnost komunikace ! Telefony hluché !

• Nereagují na objednávku ani na urgování objednávky.......

Rozhodně nedoporučuji

• Komunikace téměř nulová, ne e-maily neodpovídají, telefony mimo provoz.

Rozhodně nedoporučuji nákup v tomto obchodě.

• Vzhledem k tomu, že se mnou nikdo nekomunikuje, tak výhody - žádné
    • Prostě se mnou nekomunikují, nemají vůbec snahu o odpověď na dotaz ohledně dodávky zboží, fakt hrozný!

Objednávku přijmou, pokud budete platit při převzetí zboží na pobočce Praha 6, vůbec Vám nikdo nenapíše zda a kdy bude zboží k dispozici. O zboží nemám dodnes tušení, budu rušit objednávku, ještě že jsem neplatil předem... NENAKUPUJTE ZDE!