Upozornění Heureka.cz: Obchod Elektro-partner.cz přestal komunikovat se svými zákazníky a odstranil veškeré kontaktní údaje ze svých stránek. Heureka výrazně nedoporučuje nákup v tomto obchodě!

• bez problému mi vyměnily hd setobox u kterého se shodovaly frekvence d.o. s jiným sat. přijímačem
    • dobrá cena
    • kamenný obchod

velká spokojenost
    ať děláš co děláš všem se nezachováš za mě výborná

• Rychlé dodání zboží a
    • nízká cena,
    • široký výběr.
    • REKLAMACE VÝROBKŮ - v mém případě drtič odpadů.
    • Komunikace v případě reklamace.
    • Pochybnosti v "Autorizovaný servis"
    • Výrobek Drtič odpadu Wave typ basic W250 PS nebyl poslán na posouzení výrobci, nýbrž dle mého poznatku jakémusi najatému opraváři.
    • Od září je v opravě,za neuznanou záruku chtěl zaplatit za rozmontování, diagnozu, smontování a poslání zpět. Vadný drtič dosud neposlal.Reklamační oddělení již se mnou nekomunikuje

V tomto obchode jsem nakoupil z důvodu nejnižší ceny. Moje zkušenosti s nákupem dobré, zboží došlo brzy a fungovalo celé čtyři měsíce. ALE pokud bude nutná ZÁRUČNÍ OPRAVA, NEDOPORUČUJI TENTO OBCHOD!!Po čtyřech měsících přestal drtič fungovat.Opravář Elektropartneru konstatoval, že se jedná o zavinění zákazníkem a požadoval zaplatit opravu, která se blížila ceně nového výrobku, nebo ZAPLATIT ZA DEMONTÁŽ, ZJIŠTĚNÍ ZÁVADY, ZPĚTNOU MONTÁŽ A POSLÁNÍ ZPĚT částku přesahující tisíc korun.
    Nyní je leden 2012 a nemám ani vadný drtič, ani peníze, i když již dávno uplynula lhůta 1 měsíce na vyřízení reklamace.Reklamační oddělení Elektropartneru nekomunikuje. Záležitost předávám ČOI Praha.

• Nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Všechno!!!!!!!!!!!!!!!Ubožáci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Objednaná kamera nedorazila,žádná reakce na mé dotazy.Jedna velká ubohost!!!!!

• odber na trech mistech
    • dobra cena

dobra cena, jen mne rozciluje ze se mi nikdo temer za dva mesice nevyjadril k me objednavce c.19140102

• Kdysi jsem objednaval přes ně a bylo to ok...
    • Nedají ani vědět, že skončil tento shop

Škoda, že nedají info, že konči, teď mě akorát zajímá, kdo mi drží zaruku na ty věci...

• Nemám zkušenost.
    • Doba dodání,neinformování zákazníka

nedoporučuji

• cena zboží
    • šptná komunikace se zákazníkem

Obchod absolutně nevyhovující,nedoporučuji.Špatná komunikace se zákazníkem.Po přijetí objednávky a po reklamaci termínu dodání mi nebyl obchod schopen odpovědět,proč se dodání zboží tak opozdilo a zda vůbec zboží obdržím.Nikomu tento obchod nedoporučuji,viz výše uvedené důvody.

• neznám žádné výhody, možná neutratíte peníze
    • nekomunikuje se svými zákazníky

nic si neobjednávej te, protože Vám nic nedojde

• špatna komunikace

objednal jsem si videokameru.
    přišla mi e-mailem objednávka a čekal jsem na potvrzení, kdy si mohu kameru vyzvednout. 2 týdny žádná reakce tak jim píšu co se děje.
    týden žádná reakce tak tam volám.
    Telefonní číslo neexistuje.

Kdybych zaplatil předem - nikdy bych své peníze už neviděl!

Podvodníci to jsou.

• Vůbec se neozvali, že by byla objednávka vyřízena, webové stránky nefungují, obchod je zrušen

NENAKUPOVAT!!!!!

• Ani po měsíci jsem neobdržela objednané zboží.
    • Na můj mail,jak to s dodáním zboží vypadá,mi nikdo neodpověděl

• přehlednost

pohodlný výběr zboží

• naprosto nespolehlivý

vyhnout se mu obloukem

• nekomunikace

nespolehlivý, nedoporučuji

• Váš obchod zmizel z internetu i z kamenné prodejny v ul.U Pejřárny, kde je informace o vaší neexistenci.
    • Ztráta důvěry, nulová komunikace o potížích obchodu.

Neposílejte zkrachovalé firmě peníze!!!

• nízká cena
    • špatná komunikace se zákazníky

Ihned po odeslání jsem dostal e-mail o objednávce, nicméně po 14 dnech od objednání zboží jsem nedostal žádnou zprávu o způsobu platby, termínu dodání apod.

Tady už neobjednávejte obchod je vymrtvenej

• vysoká cena

• výhodná cena