• Objednané zboží přišlo po několika urgencích až po dvou týdnech. Celou dobu bylo přitom skladem. Žádné vysvětlení jsem nedostal. Nákup doporučuji jako zážitek pro ty, co chtějí vyzkoušet, jak fungovaly e-shopy před dvaceti lety.

• po týdnu zboží nedorazilo, žádná zpráva od obchodu o stavu objednávky
    • Neuvedli důvody proč udělali storno

prvni nakup a vse jbylo jak ma byt

• kvalita a rychlost

• 2x po sobě poslané rozbité zboží. Konkrétně televizor

Koupil jsem v tomto obchodě z e-shopu televizor. Přišel Českou poštou, zásilka viditelně nepoškozená, nicméně po rozbalení rozbitá obrazovka. Po vyreklamování zboží, poslána "nová" televize, tentokrát službou PPL. Opět obal v pořádku, a opět rozbitá obrazovka. Na dotaz co s tím mě řekli ať to řeším s PPL. Tato firma se očividně zbavuje rozbitého zboží, a doufá že zákazníka vyčerpá a unaví, nebo že to odskáče přepravní společnost.

Reakce obchodu ElektroInternet.cz

námi prodávané zboží nakupujeme přímo u zastoupení značek. Veškeré zboží je nové, nepoužité a v okamžiku odeslání je naprosto v pořádku, originálně zabaleno.
    Konkrétně u TV se vzhledem k velké ploše obrazovky někdy těžko pozná, zda krabice při manipulaci neutrpěla náraz.
    Pokud se tak stane, a zboží je i přes neporušený obal poškozeno, je opravdu potřeba tuto skutečnost do 2 dnů nahlásit dopravci. Viz obchodní podmínky prodejce, odst. 1.47.
    Vaše zkušenost s přepravními společnostmi nás mrzí, ale žádný dopravce není schopen 100% vyloučit poškození zásilky, byť hůře viditelné.
    Chápeme Vaše rozhořčení, důrazně se však ohrazujeme proti Vašemu lživému obvinění.

elektro-internet.cz

• dobré ceny, rychlost dodání

nevím

Rychlé dodání.

• rychlost dodání

Elektro-internet.cz

• Komunikace + rychlost dodání ! Super!

Elektro-internet.cz

• Nižší cena, než na jiných eshopech.
    • Uvedena krátká dodací lhůta (do 3 dnů)

Na eshopu bylo uvedeno, že je zboží skladem s dodací lhůtou do 3 dnů a právě proto jsem objednal zde.
    Po objednání jsem čekal ony 3 dny a poté jsem zaslal dotaz na stav objednávky. Bylo mi (s omluvou) sděleno, že zboží bude naskladněno až za 5 dnů. Na eshopu je stále uvedeno, že zboží je skladem s dodací lhůtou do 3 dnů. To mi nepřijde férové vůči zákazníkovi. Považuji to za klamání zákazníka.

spokojenost

Elektro-internet.cz

První nákup, uvidíme dál jestli budeme něco potřebovat.

Elektro-internet.cz

Žádné problémy. V zásilkově jsem si výrobek vyzvedl, zaplatil a hotovo. Nevýhody nevidím žádné. Výhody: Dobrá cena. Dnes si lidé cenu porovnají a je jim jasné kde koupit.

Elektro-internet.cz

• Zboží zatím nemám, domlouvala jsem se na dodání 7.5.

vše ok

• rychlé jednání

Dobrá cena.

Reakce obchodu ElektroInternet.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi a budeme se těšit na Vaše další nákupy. Přejeme pěkný den. S pozdravem ELEKTRO-INTERNET https://www.elektro-internet.cz/

na eshopu napsáno skladem a nebylo.

• Byla to má první zkušenost a vše proběhlo v pořádku a rychle.

Produkt (vysavač) byl v naprostém pořádku a oproti minulosti je ještě lépe vybaven. Funkčnost je ideální.

Elektro-internet.cz

• Naprosta spokojenost, zbozi dorazilo druhy den po objednani.