ElektroInternet.cz

Ověřeno zákazníky

4528 recenzí z celkového počtu 11912 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod ElektroInternet.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

• objednávka přes počítač

babu

Přidáno: včera, 09:33

• velké množství zboží
  • jejích výhoda je i nevýhodou, vzhledem k velkému množství nabízeného zboží absolutně nezvládají expedici
  • u zboží bylo skladem a na skladě nebylo
  • nepříjemná paní na e-mailu

S obchodem jsem byla velice nespokojená. Zboží jsem objednala 5.11. a bylo napsáno, že je skladem. Objednávku jsem okamžitě uhradila. Druhý den mi přišel e-mail, že jedna z položek není na skladě a bude naskladněna do 10ti dnů, zda jsem ochotná vyčkat. Ochotná jsem byla, 14.11. mi přišel e-mail, že mé zboží je naskladněno. Očekávala jsem okamžité odeslání. Až 16.11. mi přišel e-mail o předání do expedice, předpokládala jsem, že to znamená odeslání. Po té co jsem 20.11. kontaktovala obchod, že nemám žádné informace o doručení my jedna z jejich pracovnic drze napsala, že špatně chápu e-maily, že expedice neznamená odeslání, že objednávka je pouze předána na expedici a ať se podívám na internet nebo v televizi, že je před Vánoci v e-shopech shon a prodlužují se doby dodání. Kdybych dříve ve stejném oboru nepracovala, možná bych se toho zalekla, ale vím jak to je a nenechám se urážet. Objednávku jsem s tímto přístupem zrušila, tak doufám, že mi aspoň vrátí peníze. Je pro mě nepochopitelné, že se diví, že se zákazník domáhá zboží za 1700 korun, když jej má zaplacené a oni píší, že ho mají na skladě. A když jim napíši, že to působí nedůvěryhodně a tváří se to, jako by cíleně zadržovali mé peníze, tak se ještě paní urazí a dělá ze mě hlupáka. Absolutně žádná pokora. A to jsem člověk, který bývá v těchto věcech v klidu a vyrovnaný, protože vím, jak to se zasíláním zboží je. Toto byl můj první a poslední nákup v tomto obchodě.

Reakce obchodu ElektroInternet.cz

Dobrý den paní Andělová,

jedno z Vámi objednaného zboží nebylo skladem a čekalo se na naskladnění, což se také stálo a Vy jste to akceptovala emailem. Ano mámo opoždění s expedicí z důvodu dopravy zdarma a také předvánočního shonu, ale na to jsme upozorňovali v emailu. Delší dobu dodání jste akceptovala, nikdo z Vás hlupáka nedělal. Na všechny Vaše obsáhlé emaily jsme reagovali, i včera v noci, jak vidíte pracujeme takřka nonstop a reagujeme na všechny Vaše emaily i recenze, které byly obsáhlé a bylo jich několik. Objednávku jste stornovala 20. 11. 2017 ve 23:59 emailem, což jsme Vám ještě potvrdili v noci a peníze se Vám dnes vracely na Vámi zaslaný bankovní účet. Tudíž peníze jsou již na cestě k Vám.

Nikdo se nepodivoval, že poptáváte Vaši zásilku, pouze dle emailové komunikace Vám bylo vysvětlováno, že jsou expedice opožděny.

Nikdo z Vás hlupáka nedělal, pouze jsme Vám vše vysvětlovali, to že jste si bohužel vše vyložila jinak viz v emailu expedice a doručení zboží je bohužel nedorozumění, které nevzniklo u nás, vše máte vysvětleno v emailu.

Děkujeme za všechny rady a poučení, které jste nám v emailech zasílala, předali jsme je na vedení společnosti.

Děkujeme za Váš čas

ElektroInternet.cz

Přidáno: včera, 08:52

Překvapila mě ochota při změně objednávky aniž bych musel objednávku stornovat a zboží objednat znovu.

Dana

Přidáno: 20. listopadu 2017

Velmi rychlé dodání objednaného zboží

• Rychle doruceni
  • Komunikace bez problemu

Přidáno: 20. listopadu 2017

Byla jsem velmi spokojená,zboží došlo v pořádku,cena vyhovující a brzké dodání

super !!!

EK