• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

Velmi neochotná komunikace. Uváděli zboží skladem, nakonec nebylo, takže jsem jej vzal jinde, kde skladem opravdu bylo a toto vracel. Platba mi byla vrácena až po urgenci.

Reakce obchodu ELcar

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu. I negativní hodnocení je pro nás velice důležité a posouvá nás dále.
    Zboží bylo skladem a odeslali jsme jej s odkladem přesně dle Vašich pokynů v objednávce. Pokud jste si následně nákup rozmyslel, stačilo stornovat nebo nepřevzít zásilku. Vašemu postupu nerozumíme, ale nevadí..:)
    Budeme rádi, pokud Vás při příštím nákupu budeme moci přesvědčit o kvalitě našich služeb.

S přáním hezkého dne,
    tým Elcar

• Rychlost vybavenia a dodania objednávky
    • E-shop nema pri popise tovaru zverejneny fakt, ze sa jedna o demontovane casti z RC aut a nie o novy komponent.
    • Kvalita dodaneho tovaru.
    • Ochota reklamovat, riesit vymenu, vratenie.

Dobrý den Tomáši,
    děkujeme za hodnocení rychlosti dodání.
    Odeslané zboží bylo v prvotřídní kvalitě Traxxas USA, neznáme nic lepšího. Díl byl nový, originální. Nic jako second hand neprovozujeme. Zároveň ani neevidujeme žádné vracení či reklamaci na Vaše jméno. Pouze jste se dotazoval, zda je možné vrátit věc když jste na ni provedl nevratné úpravy - vrtání. Ano, vracení takového zboží není bez problému.
    Team Elcar

• Už vím koho bych si poslal pro smrt
    • Pokud si pro smrt neposíláte, vzal bych jine

Zboží jsem objednal a zaplatil, stále však nedorazilo, ze strany prodejce nebyla vyvinuta žádná aktivita.

Pane Šamlavý,
    zboží jste skutečně objednal a zaplatil. Bylo by však férové připomenout, že vybrané zboží nebylo aktuálně skladem, což jsme na stránkách avizovali. A také, že jsme Vás navíc následně telefonicky kontaktovali a na tuto skutečnost upozornili a seznámili s termínem naskladnění.
    Jakou další aktivitu by jste si představoval?
    Za recenzi děkujeme.

• Špatná komunikace,
    • Zboží má být skladem a ani po 4 pracovních dnech nedorazilo
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Osvětlení SPZ nebylo kompatibilní s vozem jak bylo napsáno na stránkách

Tvrdili že zboží je skladem ale až po telefonu jsem zjistil že se jednalo o externí sklad. Navíc uvedená cena v objednávce za zaslání se bude navyšovat kvůli rozměrům. To není fér jednání. Objednal jsem jinde a doprava byla zdarma.

• Volali ale zboží nedorazilo !!!

• Mělo mi to přijít do vanoc

Nejsem spokojený s vaším obchodem ELCAR .
    VAS OBCHOD SLYBUJE . ZE daný produkt že dorucite do vánočního dne . .

• Jen potvrzení objednávky mailem a po 12 dnech zboží nikde a žádná komunikace ani zpráva od e-shopu.

Tento obchod vůbec nekomunikuje se zákazníkem. Ani po 12 dnech od objednávky nic nic nic.To se mě moc často nestává takové jednání.
    Nikdy víc tento e-shop.

Pane Šurdo,...
    objednal jste si zboží i přesto, že má status VYPRODÁNO. To je důvodem, proč nebylo obratem vyskladněno. Následně jsme se Vám několik pokoušeli dovolat na číslo uvedené v objednávce - bohužel neúspešně. Taktéž jsme poslali email, ale ani na ten dodnes nemáme odpověď.
    Pokud je třeba, může nás každý kontaktovat telefonicky, faxem , emailem, chatovat na našem webu, navštívit nás osobně na prodejně, případně použít datovou schránku. Jakou z těchto možností jste využil vy??? Pouze jste nás poškodil na srovnávačích. Jste snem každého obchodníka...:)
    Pavel Beneš Elcar.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Dodneška žádná reakce že strany El čáru.Tudíž nevím jestli to je k vyzvednutí

Reakce obchodu ELcar

Pane Matiašovský, objednané zboží jste si u nás mohl vyzvednout v podstate obratem. Informaci jsme Vám odeslali emailem a navíc několikrát volali. Telefon bohužel nezvedáte..
    I tak rěkujeme za Vaše hodnoceni.
    Elcar.

Prodejce mi omylem dodal jiný typ akumulátoru než jsem si objednal. Místo aby si zajistil vyzvednutí špatného a dodání správného typu musel jsem akumulátor zabalit, odnést na poštu a na vlastní náklady odeslat. Poněkud zarážející přístup k nápravě chyby. Poštovné jsem nepožadoval uhradit, už tak jsem touto záležitostí ztratil dost času.

Vážený pane Jursíku,
    tuto službu náš přepravce nenabízí., je tedy řešením odeslat zásilku zpět. Náklady s tímto spojené hradíme a věc vyřizujeme okamžitě.
    Děkujeme za vyplněné hodnocení. Budeme rádi, když se na nás obrátíte i v budoucnu.

• O žádné nevim

Po převzetí zboží prodejna nekomunikuje

Vážený pane Bilane,
    objednal jste si u nás zámek Bullock. V poznámce jste uvedl, že jej chcete používat na Škodu Octavii, což bylo v rozporu s Vaší objednávkou. Na toto jsme Vás obratem telefonicky a po vzájemné dohodě jsme výběr změnili. Následně jsme spolu hovořili až po napsání této recenze. Dodnes však netušíme, jek jsme si ji zasloužili. Zboží máte, je správně zvolené, funguje, nic nevracíte ani nereklamujete. Nenašli jsme od Vás žádné ztracené volání, mail ani zprávu z kontaktního formuláře. Naopak, sami jsme Vám několikrát volali. Jak by tedy taková prodejně měla komunikovat aby jste byl spokojen???
    Bohužel tato recenze ke zkvalitnění našich služeb nevede a nepovažujeme ji ani jako relevantním pro ostatní zákazníky. I tak děkujeme..