• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

Pan majitel poslal již použité zboží a stále nevrátil peníze po vrácení.

Vážený pane Horo.
    Bazar neprovozujeme, proto ani nezasíláme použité zboží. Obdržel jste od nás nový produkt a v tomto stavu jste nám jej vrátil zpět: https://elcar.rajce.idnes.cz/vracena_zasilka/
    Škodu jste nenahlásil a ani řádně neodstoupil od smlouvy. I přesto jsme vám s vracením vyhověli...

Bohužel tato recenze ke zkvalitnění našich služeb nevede a nepovažujeme ji ani jako relevantní pro ostatní zákazníky. I tak děkujeme..

• Neochota řešit problém s nefunkčním zbožím.

Reakce obchodu ELcar

Naše zboží není nefunkční. Špatně jste jej zvolil anebo jej neumíte použít. Na prodejně Vám nemůžeme pomoci, když přinesete jen jednu část a o druhé nemáte ani informace.

• Žádná komunikace

Objednal jsem zboží 8.1.2018,bylo mi zděleno,že není skladem a od té doby nic.Dnes je 24.1.2018.

Reakce obchodu ELcar

Vážený pane Hošici, objednal jste si zboží i přesto, že jsme avizovali jeho nedostupnost. V zápětí jsme Vám ještě odeslali mail s informací o dlouhodobé nedostupnosti. Také jsme se Vám pokoušeli neúspešně volat na Váš kontaktní telefon. Jak si tedy přejete komunikovat?
    Na druhou stranu - Odpověděl jste nám na mail? Volal jste nám zpět na zmeškaný hovor? Informoval jste se přes náš kontaktní formulář? Využil jste chat na našich stránkách?
    Néé?? Tak Vám dáváme velké mínus...:)

Děkujeme za Vaše hodnocení a přízeň a objednávku..:)

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Ceny
    • Zboží skladem se odesílá čertví kdy a s kupou výmluv

Pozor zboží skladem ne vždy znamená odeslání zásilky. V mém případě geniální výmluva že SKLADEM znamená SKLADEM a ne na prodejně, takže odeslání až po skoro týdnu. Nikdy více.

Reakce obchodu ELcar

Zboží skladem znamená, že je skladem na jednom z našich skladů a nemusí být nutně přímo na prodejně.
    Děkujeme za Vaše hodnocení a přízeň a objednávku..:)

Nabízi na internetových stránkách zboží ,ktere nemají již dávno skladem a výroba podle jejich vyjádření uz je skončena

Reakce obchodu ELcar

Ano, i toto se může stát. Omlouváme se. V takovém případě jste ale okamžitě informován o stavu věci případně je Vám nabídnuto alternativní řešení.
    Děkujeme za Vaše hodnocení a přízeň a objednávku..:)

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• nic/poslední objednávka !!
    • otevírací doba neplatí, nelze odebrat zboží

tam už mě neuvidí

Reakce obchodu ELcar

Vaši zasilku jsme doručovali osobně, vzpomínáte...? :)
    Děkujeme za hodnocení...

• Příjemné ceny
    • Celkem přijatelný eshop
    • Doručení GEIS
    • Nevystavená faktura
    • Komunikace žádná

Eshop má velice příznivé ceny, rychlé dodání společností GEIS. Bohužel nevystavili fakturu, ale do zásilky přiložili jen výpis objednávky ze systému prestashop. Pokud bych zboží reklamoval, nemám doklad o koupi. Zboží tedy vrátím.

Reakce obchodu ELcar

Faktura je vystavena automaticky jiz v okamžiku objednání.Je součástí zásilky a v připadě potřeby je také ke stažení na našich stránkách. Pro jistotu jsme Vám ji zaslali emailem.
    Dekujeme za hodnocení... :)

• byla to chyba objednávat přes tento e-shop.
    • Špatná komunikace a hodně arogantní pán ***.
    • Vracel jsem zboží a bylo mě odečteno za rozbitou plastovou krabici ,kterou pravděpodobně rozbila pošta 500 kč,tak pozor na tento obchod !!!!

Našel jsem levnou cenu , ale když je problém ,tak nakonec jsem přišel o 600kč za nic ( prej rozbitá krabice ,ale pošta žádné výhrady k balíku neměla a pán mě ani neposlal potvrzení od pošty ,že bylo něco rozbitého. Telefonicky jsem se nebyl schopen spojit celý jeden den s prodejcem.
    Takové obchody bych nikdy nikomu nedoporučil.

Vážený pane Dvořáku,
    využil jste možnosti vrácení zboží ve zkušební 14ti denní lhůtě. Dovoluji si Vám zdvořile připomenout, že se v takových případech počítá s navrácením zboží v původním stavu - tedy nepoškozené a to včetně obalu. To se však nestalo. Je zbytečné házet vinu na Českou poštu, baliček jste špatně zabalil a proto jste také při reklamaci na poště neuspěl.
    I tak Vám děkujeme za recenzi..

Rámeček není na dnešní 2DIN rádia. Vnitřní rozměr je 173x100. V popisu zboží toto není uvedeno. Dnešní rádia mají většinou standardní rozměr 178x100. Zboží jsem nevracel z důvodu upotřebení vnitřního plechového rámečku který byl OK. Dekorativní plastový je ale k ničemu.

Reakce obchodu ELcar

Zaslaný rámeček a jeho rozměr je zcela v pořádku a perfektně pasuje na všechny běžně dostupné 2DIN přístroje.(Fyzicky kontrolovano na Alpine, Blaupunkt a Pioneer u nas na prodejně..)
    Pokud však máte přístroj s netradičním rozměrem (např. no-name radia, radia s větším displejem apod..), pak pochopitelně nemůže pasovat. Přesto se rámeček dá s malou upravou použít. Pokud toto nezvládnete svépomocí, doporučujeme navštívit odbornou firmu.
    Pozn.: Norma DIN nema s velikostí vnitřního otvoru nic společného. Určuje rozmer otvoru pro autoradio.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.