• Už mnohokrát jsem si koupil eliqid s příchutí a vůbec to nebylo ono vždy úplně bez chuti

dorazily mi liqidy s rozbitými vršky ,jahodová zmrzlina chutná s prominutím jak hovno můj nákup u vás byl poslední a určitě váš obchod nebudu doporučovat jediné co bylo dobré bylo vyřizení a dodání

• Cigarety jsou nekvalitní, špatně fungují, některé vůbec ne. Jsou to vyhozené peníze.

• Zboží sice dorarilo rychle a v pořádku ale po dvou dnech byly obě cigarety nepoužitelné,prostě přestali fungovat (nechápeme).Bohužel jsme vyhodili doklad o platbe takže už zboží nemůžeme reklamovat,jinak by jsme to okamžitě udělali,takže tento produkt rozhodně nedoporučuji!!!!

• Skvělá reklama, ovšem realita jiná
    • Poslat zboží které funguje

Objednávka 5 krabiček filtrů do ecigarety, funkčni pouze 4 filtry, nikdy již od Vás nic neobjednám a ani Vás nedoporučím, naopak každého kdo se mě zeptá budu odrazovat od obchodování s Vaší firmou

OBJEDNAL JSEM SI ZBOŽÍ A PŘIŠLO MI ÚPLNĚ NĚCO JINÉHO

• Nakupování zboží od nekvalitních výrobců.Jahodu nechutná jako Jahoda,ale hájí se tím že Likvidy mění chuť podle mne změnili michače Likvidů a nebo pŕiměřeně .... a echomizer protéká ale není na vině dodavatel ale výrobce prodejce by měl na výrobce tlačit za 199 kč a vadný.... Dnes již tento.obchod nikomu nedoporučuji.

Dnes již nic moc byvali lepší.

• Dodáváte pěkné šmejdy. Koupil jsem si u Vás dvě baterie a ani jednu nelze nabít, vysvětlili byste mi to? Jak je to možné že prodáváte vadné zboží. V minulosti to bylo vždy tak, že vždy minimálně jeden výrobek ze čtyř objednaných byl vadný. Proto ač mám mnoho známých nikdy bych Vás nedoporučil. Neprovádíte totiž žádnou kontrolu

Reakce obchodu Ejuice.cz

Vážený pane Miko,

baterie nejsou vadné - jelikož mají funkci 5-click protection (zamykání baterie), je nutné před použitím baterii odemknout. Tím chci říci, že samozřejmě nelze dobít baterii, která je nabitá ale pouze uzamčená. Doporučuji tedy postupovat podle informací uvedených v detailu produktu na našich stránkách: http://www.ejuice.cz/baterie-joye-ego-t-usb-passthrough-650mah-manual-b-2668

Děkujeme Vám za pochopení, eJuice.cz

• rychlost dodání po obědnání
    • konkrétně jsem koupil sadu ego-t baterie 650mA výdrž cca 3 dny, po roce jsem koupil náhradní baterii nefunkční, výměna proběhla bez problémů, po dalším roce další baterii, výdrž cca 12h, ted jsem koupil 1100mA výdrž 15h, je to čím dál horší, býval to kvalitní obchod!!!

Čínu koupíte všud jen jinde levněji

• NECHCI HODNOTIT !!!!!!!!!!!!!!!

ŠPATNÁ KOMUNIKACE, INFORMOVANOST A OCHOTA OPERÁTORA PŘI PRODEJI.........PODAL MI ŠPATNÉ INFORMACE A KOMUNIKOVAL AROGANTNĚ PŘI ŘEŠENÍ VZNIKLÉ SITUACE.....KONČÍM S TÍMTO OBCHODEM !!!

Zboží dorazilo,vše v pořádku original zabalené až na to že liquidy byly prošlé.

• Komunikace, rychlost, to vše bylo v pořádku.
    • Produkt kvalitou bohužel neodpovídal mým představám.

• slevy
    • určitý výběr zboží ruší

nekupovat zbytečně predražené zboží

Obchod super, e-shop dobře zpracovaný, komunikace v porádku, kdyby objednané zboží dorazilo v pořádku vše by bylo OK. Bohužel bylo z 50% nefunkční:/. Snad příště.

• nákup přes internet a odběr na prodejně
    • špatná komunikace s prodejcem v kamenném obchodě
    • není možné si vyměnit zboží, které je koupené přes internet se zbožím, které potom vidí zákazník přímo na prodejně (není flexibní)

• Cenová dostupnost
    • Naposledy objednané zboží mne VELICE zklamalo

Elektronicke cigarety --> dobrý kup
    Liquidy v akci --> velice špatný kup

• absolutně žádné
    • foto nabídka neodpovídá skutečnému objednanému zboží-cena je potom vysoká

Je dost obchodů,kde nakoupíte za velmi levnějí ve stejné kvalitě

• +dobra komunikace
    • +velky vyber zbozi
    • -klamani zakaznika fiktivni slevou u 100% nabizenych produktu
    • -vysoke ceny i prez slevy
    • -obchod nesnese kritiku, FB stranky tak nejsou objektivni

pokud vam nejde o penize, neni problem zde nakupovat.
    kdo chce usetrit, jde jinam.
    Hlavne se nenechte ovlivnovat fiktivnima slevama.

• Prodává premium příchutě jako jeden z mála.
    • Objednal sem si 8 Liquidu z téhle stránky všechny premium příchutě. Ale většina co mi přisla chutnala jako luční med . Např : JAHODOVÁ ZMRZLINA , BAILEYS , PAPÁJA.... Buď majitelovi obchodu došli tyhle příchutě nebo je to pěkný ojeb. Takže si dávejte pozor co vám dojde.

Hlavně si dávejte pozor co vám přijde ať nedostanete luční med jako já.

• výběr, přístup k zákazníkovi
    • bohužel, neoriginální baterie ( kus upadl ) a clearomizéry ( oba protékali )- oboje jsem musel reklamovat - poštovné samozřejmě zaplatím ze svého + doufám že mi reklamaci vůbec uznají..

eshop je to dobrý, ale prodávají neoriginální příslušenství ( až na nějaké vyjímky )