• rychlost odeslání objednávky
    • podpora

Obdržel jsem zřejmě vadný kus žhavícího tělíska, podpora mi odepsala zprávou, jak se má tělísko používat (očividně to po několika letech nevím) a na další zprávu už jsem se odpovědi nedočkal.

• Nečitelné datum expirace (zaškrkané fiksem).

• Nic me nedanapada, snad jen ze mam pobocku 300m od domu

Katastrofalni sortiment, nedostupnost zbozi ktere je na webu uvedeno ze je skladem. To trva od doby, kdy evidentne mlada slena tuto pobocku "vybrala". Fajn zde byl mlady muz, ktery byl udejne propusten. Nechapu proc, kdyz se jinyny staral aby to trochu fungovalo. Majitel, s prominutim, namyslene a arogantni hovado. Parkrat jsem mel s nim co docineni a nikdy vic.

Zboží jsem objednal 29,12 2019, dodnes neznám číslo účtu a kód banky (9,1 2020).

• sz@r

• rychlé doručení
    • hrnek mi přišel rozbitý kvůli nedostatečnému zabalení

• Dokud nenastane problém, tak dobrý obchod, ale ...
    • Doručení do 24h nefunguje i když je za příplatek - reakce prodejce je taková že se musíte domluvit a přepravcem a přepravce tvrdí že s obchodem. Výsledek je pozdní doručení, váš příplatek a hodiny telefonování
    • Zákaznická linka ... Čekací doba volání delší než 20 minut
    • Obdržené nové zboží očividně bylo již někým vrácené - pokud chcete vrátit musíte poslat zpět, čekat a poté vám pravděpodobně nevrátí vše jelikož jste zboží použili

Byl jsem mnohaletým zákazníkem, ale poslední zkušenost velmi špatná. Cigaretu, kterou mám 10 dní a odpálila 4 atomizery .... Dle krámu v pořádku

• Poslali jste mi vadné zboží. Nefunguje

• Dementi
    • Zboží bylo jiné než uváděli v e-shopu a bylo předražené

• nedorazilo mi zboži protože ta vaše zasilkova společnost je na pič*

• Levne zbozi
    • Nekvalitni zbozi

• Znalosti a pristup prodejcu
    • Vyber produktu
    • Cena hardware...znatelne drazsi nezli konkurence. Liquidy ok
    • V reklamaci mi po par dnech za vracene zbozi bylo strzeno 28% kupni ceny...pritom bylo ciste, bez poskozeni a v kompletnim obalu.

Ejuice mam rad pro vyber liquidu a jejich ceny. Vse ostatni je ale smutna zkusenost a brani na hul. Zejmena vraceni zbozi byla ostuda.

• Nepřišel mi platební údaj
    • Nepřijelo mi to

Jestli mam tenhle problém jenom já,tak nevim co dál...

V dodání e-liquidů žádný problém nebyl. Součástí objednávky byl i grip joytech cubiod mini a ten měl při dodání poškrábaný displej. Není to pro mne až tak zásadní a ztrácet čas reklamací jsem nechtěl. Z tohoto důvodu dávám negativní hodnocení.

• Muzu svolit nemecko jako bydliste, ale nevivazi do nemcka - velmi logicke...

byla zamenena beznikotonova baze

• Dlouhá dodací lhůta i přes informaci o doručení 1-3 dny (už to trvá přes týden!
    • Obchod nereaguje na mé emaily a urgence ohledně dodání!

Vaša skurvena DPD sluzba mi do teraz nic nedoručila . Jebem vaše služby . Kupil som si to sam v obchode . A za vase kokocke sluzby vam budem robit vsade zlu reklamu .

Nevstřícné chování k nalezení náhradního dílu a následná nekomunikace!

Chyba byla na strane dopravce balicek mi meli dorucit do druheho dne cekal sem n nej ctyri protoze udelali chybu pri nakladani . Chtel sem reklamovat dopravu 90 kc ale dopravcem mi bylo receno ze nemohu pry by jste to museli udelat vy