moc drahé,v kamenném obchodě 1/2cena.

Jsem dlouholetým zákazníkem obchodu, neměla jsem s nimi žádný problém. Velmi mne však zklamal přístup obchodu v poslední době. Zboží Joyetech eGo AIO 2 1700mAh Rose Gold (e-cigareta) bylo vadné, baterie se jevila jako nenabitá a nešla ani dobít přes Dobíjecí kabel Kumiho K-2 USB-C - 2,4A doporučený obchoem a tamtéž zakoupený. Cigareta zkrátka nefungovala, tělísko nežhavilo (originální součást zakoupené e-cigarety). Zboží jsem odeslala k reklamaci 3.1.2024 (po telefonické konzultaci s obchodem). Dnes tj. 26.1.2024 přišla zamítavá odpověď z obchodu. Reklamaci neuznal, z jejich pohledu je vše v pořádku. Cigareta sice nefunguje, ale to zřejmě není závada. Jsem velice zklamaná a naštvaná a nakupovat zde už nebudu. Po této zkušenosti už obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Ejuice.cz

velmi nás mrzí, že nejste s vyřízením reklamace spokojena. Nicméně elektronická cigareta, kterou jste nám zaslala k reklamaci, je plně funkční a byla pouze uzamčena. Elektronickou cigaretu je potřeba před použitím odemknout 5 rychlými kliky za sebou. U některých modelů je nastavena poměrně krátká doba, do které se musí 5 stisknutí provést, proto je možné, že se Vám pouze nepodařilo kliknutí provést dostatečně rychle.

Zboží jsme otestovali a neprojevilo žádné známky výrobních vad, proto jsme Vám ho odeslali zpět. Doporučuji Vám, abyste po přijetí vyřízené reklamace zboží znovu odzkoušela a pokud s ním budete mít jakékoliv potíže, neváhejte se kdykoliv obrátit na naši zákaznickou linku +420 483 51 51 31 nebo [email protected]

Hezký den.

• Dráha doprava,
    • Levnější varianta dopravy trvá cca 14 dní až balík dorazí na poštu
    • Neposa zasilkovnou
    • 9.12 vytvořila objednávku ,17.12 zásilka ještě není v dohledu

Karotka občas má dobrou cenu na produkt,ale má špatný přístup ke svým zákazníkům,místo toho aby balíky byly co nejdříve doručení tak karotka dělá opak, co nejvíce prodlouží dodací lhůtu zásilky

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• nejde na zásilkovnu

GeekVape Z50 Mod 50W 2000mAh Gunmetal

zbozi dorazilo nefunkcni

Objednávka na zboží skladem k osobnímu vyzvednutí připravena za 4 dny od objednání. Poštou by to zřejmě bylo rychlejší.

Reakce obchodu Ejuice.cz

mrzí nás, že nejste s vyřízením objednávky spokojen. Dle našich záznamů vidím, že jste objednávku učinil v pátek ve večerních hodinách, konkrétně ve 20:30 s tím, že již při výběru dopravy byla uvedena dodací lhůta na prodejnu v úterý 26.9. I v případě, že byste zvolil placenou dopravu Českou poštou nebo jinou dopravou, došlo by k expedici objednávky až v pondělí s dodáním v úterý 26.9.

Rádi bychom pro naše zákazníky vyřizovali objednávky i v nepracovní dny, ale bohužel jsme limitováni tím, kdy fungují dopravci.

Děkujeme za pochopení.

Elektronku mám asi zhruba měsíc
    Nejdříve nesla nabít poté jsem vzala jiný kabel.
    Ale elektronka ukazuje ze je nabitá ale nejde zapnout.

Reakce obchodu Ejuice.cz

mrzí nás, že máte se zakoupeným produktem potíže. Neváhejte se nám ozvat na [email protected] nebo na naši zákaznickou linku +420 483 51 51 31, abychom Vás mohli provést postupem při reklamaci. Bližší informace o tom, jak reklamovat zboží naleznete také na našich stránkách: https://www.ejuice.cz/info/postup-pri-reklamaci

Hezký den, eJuice.cz.

• Objednaný 2 příchutě borůvka a poslali nějaký humus banán
    • Nedodaji co je objednano

Reakce obchodu Ejuice.cz

omlouváme se Vám za špatně vyřízenou objednávku. Chyba vznikla skutečně na naší straně, kdy při expedici objednávky došlo neúmyslně k záměně zboží.

Pokoušeli jsme se s Vámi spojit telefonicky i e-mailem, abychom mohli situaci vyřešit k Vaší plně spokojenosti, ale bohužel se nám nepodařilo se s Vámi spojit a k dnešnímu dni nemáme žádnou reakci ani na e-mail. Neváhejte se s námi proto kdykoliv spojit na [email protected] nebo +420 483 51 51 31, abychom mohli naši chybu napravit.

Děkujeme za pochopení a ještě jednou se omlouváme.

E-cigareta dělá to, co má.
    Cigaretu bych však nedoporučoval. A to z následujících důvodů:
    1. displej je velmi malý (9 mm x 4,5 mm) - ani člověk v brýlích nedokáže přečíst informace na displeji.
    2. USB konektor pro nabíjení je umístěn až příliš uvnitř těla - "jazýček" s kontakty se velmi snadno ohne.
    Zdravím

dlouhé dodání

Obchod dobrý, ale cigareta po jednom nabití nefunguje nechápu co to je za smejd

Vždy včasné dodání.

• Nedoplňují se na prodejnách Žhavicí hlavy ( přesněji ve Frýdku-Místku) byl jsem 3x a vždy mi řekli že nejsou že budou jiný den poté co jsem dorazil v den kdy měli být doplněné stále nebyly a neví kdy budou:)
  • Žádal jsem o malý present nakupuji už 3 roky pro dva kuřáky jen na ejuice a nebyly mi schopni darovat ani samolepku a to jsem jsem psal ,ze mám velkou objednavku

Nefunguje

• Přišlo mi jiné zboží než jsem jsi objednal

Bohužel Vandy Vape Rhino Pod Kit 1200mAh Brown Blue Leather 1ks ,byl nefunční ,bohužel jsem se nedostal k tomu,abych zboží reklamoval.

Reakce obchodu Ejuice.cz

mrzí nás, že máte se zakoupeným produktem potíže. Určitě neváhejte kontaktovat naši zákaznickou linku na tel. čísle 483 51 51 31 nebo e-mailem na [email protected], abychom mohli reklamaci vyřešit k Vaší plné spokojenosti.

Hezký den, eJuice.cz

• Fajn obsluha
    • Brno základní věci nejsou skladem
    • Random doručení

Pobočka Brno hrozná. Základní věci nejsou skladem a doručení na pobočku trvá věčnost. Což by mi nevadilo, kdyby nebylo uvedeno konkrétní datum. Proč je tam uvedeno, když ho peodejce nedokáže splnit? Po třetí už to zkoušet nebudu. Aspoň klučina na prodejně je fajn.

Stroj v pohodě.
    Ale olej příchuť jahodový džem katastrofa humač.