• - osobní odběr
    • - originál požadované zboží
    • - vše proběhlo bleskovou rychlostí
    • -

Rychlost, dostupnost, okamžitá komunikace

Vážený zákazníku,
    děkujeme za váš nákup a vaše skvělé hodnocení proběhlého nákupu. Dobrá nabídka, vstřícnost a rychlá expediční lhůta patří mezi naše hlavní priority. Originalita zboží je samozřejmost.

• Odbornost.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za vaše pěkné hodnocení našeho obchodu. Velmi se snažíme, aby jsme mimo zboží poskytli také spolehlivost a odbornost.
    Vaše eHodinky.cz

• Rychlost vyřízení obj., rychlá komunikace, jedinny e-shop, kde se dá najít obrovský výběr náhradních řemínků.

Perfektní, doporučuji.

výborná komunikace se zákazníkem, rychlost dodávky zboží. Hodinky nejsou žádná náhražka, jde o certifikovaný originál.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za vaši recenzi a výborné hodnocení. Zde musíme všechny ujistit, že dodáváme jen a pouze originální a nenošené zboží s plnou zárukou a servisem. U nás se není čeho obávat.
    Vaše eHodinky.cz

• údajně zajímavé ceny, ale nemohl jsem vykoušet...
    • u zboží "skladem" toto zboží skladem vůbec není

Asi je v dnešní době normální, že internetové obchody deklarují zboží skladem, ale není to pravda. (Na skladě tedy možná někde je, ale nikoliv u toho eshopu.... ) Po 3 nedávných zkušenostech si budu vždy ověřovat stav telefonicky. Zde se nakonec ukázalo, že zboží už vůbec není dostupné....
    Nadruhou stranu musím uznat, že pán z eshopu se snažil a komunikace byla výborná.

Dobrý den.

Děkujeme za vaši reakci a omlouváme se znovu za komplikace s objednávkou.

Myslíme si ale, že jsme nijak výrazně nepochybili. Nedeklarovali jsme, že zboží máme skladem a naopak jsme měli uvedeno, že se zboží doprodává. Ve chvíli, kdy jste hodinky objednával, tak u distributora byly skladem, ovšem on všechny výprodejové, výrazně slevněné modely právě stahoval na svou kontraktační výstavu a po ní již hodinky k dispozici nebyly. O všem jsme vás informovali v řádu hodin. Myslíme si tedy, že u vás spíše převládá zklamání, že jste nedosáhl na výhodnou koupi, což mrzí i nás.

Vaše eHodinky.cz

• Klasický slušný internetový obchod, spokojenost.
    • Vše v pořádku, slabiny nejsou.

• Přehlednost, rychlost

• dobré možnosti
    • nevím

výborný

velmi spokojená, jeden den jsem objednala a druhý den mi zboží bylo doručeno!

Obchod jsem vybral kvůli nejnižší ceně nabízené na internetu. Následující komunikace i koupě proběhly bezvadně. Platil jsem z opatrnosti dobírkou, ale v balíčku, který PPLka přivezla byl skutečně mnou objednaný model v perfektním stavu se všemi náležitostmi. Za tuto první a jedinou zkušenost nemám obchodu co vytknout.

• Přehlednost

Během 48hodin jsem měl zboží doma.Personál obchodu reagoval velmi rychle.Jistě doporučuji ostatním zákazníkům...

• rychlost, kvalita
    • nemá

jsem velmi spokojen

• rychlost, prozákaznický přístup

• Spokojenost, nemám co dodat.

Nakupování v tomto obchodě mohu jen doporučit. Objednávka byla vyřízena velmi rychle, dodání domů do dvou dnů, vše perfektní.

Hodinář a prodejce v jedné osobě je devizou tohoto obchodu.

• Cena zboží

Rychlé jednání, dobrá cena, obchod proběhl bez problémů.

• přehlednost

přehledný rychlý komunikativní doporučuji

• Množství produktů

Vážený zákazníku.
    Děkujeme za váš nákup řemínku a vaše doporučení. Doufáme, že vám posunutí zprávy o expedici z večera na následující ráno nepřidělalo nějaké větší starosti.

• rychlost expedice
    • nevím o nich

rozsáhlá nabídka,spolehlivý obchod.partner,rychlé vyskladnění dle objednávky

Vážený zákazníku,
    děkujeme za vaše skvělé hodnocení proběhlého nákupu. Dobrá nabídka, spolehlivost a rychlá expediční lhůta patří mezi naše hlavní priority.